Sport w TV: sobota – 27 stycznia 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Puchar Świata w skokach narciarskich w Zakopanem 12:55 La Liga Santander – 21. kolejka: DEPORTIVO LA CORUNA – UD LEVANTE  Komentarz: Michał Mitrut – […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Puchar Świata w skokach narciarskich w Zakopanem


12:55 La Liga Santander – 21. kolejka: DEPORTIVO LA CORUNA – UD LEVANTE na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Marcin Gazda

12:55
2.Bundesliga – 20. kolejka: FC KAISERSLAUTERN – FORTUNA DUSSELDORF na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Tomasz Urban

13:25
FA Cup – 1/16 Finału: PETERBOROUGH UNITED FC – LEICESTER CITY na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

15:20 Bundesliga – 20. kolejka: BORUSSIA DORTMUND – SC FREIBURG na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Dębiński – Leszek Orłowski

15:25 
Bundesliga – 20. kolejka: BAYERN MONACHIUM – TSG 1899 HOFFENHEIM na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Sebastian Chabiniak (z Monachium)

15:25 
Bundesliga – 20. kolejka: VFB STUTTGART – FC SCHALKE 04 na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Filip Kapica

15:35 
La Liga Santander – 21. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

16:10
La Liga Santander – 21. kolejka: VALENCIA CF – REAL MADRYT na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 1: Dominik Guziak – Tomasz Ćwiąkała (z Walencji)

16:55
Ligue 1 Conforama – 23. kolejka: PARIS SAINT GERMAIN – MONTPELLIER HSC na żywo
na żywo

Komentarz w Eleven Sports 4: Marcin Pawłowski – Stefan Białas

17:55
Serie A – 22. kolejka: US SASSUOLO CALCIO – ATALANTA BC na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Piotr Czachowski

18:15 
Bundesliga – 20. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

18:25 
Bundesliga – 20. kolejka: WERDER BREMA – HERTHA BSC na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 1: Patryk Mirosławski – Mateusz Majak

18:25
FA Cup – 1/16 Finału: NEWPORT COUNTRY – TOTTENHAM HOTSPUR na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Paweł Wróbel

19:40
Eredivisie – 20. kolejka: TWENTE – PSV EINDHOVEN na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Przybysz

20:30
Jupiler League – 24. kolejka: KRC GENK – SINT-TRUIDENSE VV na żywo


20:30
FA Cup – 1/16 Finału: STUDIO na żywo
Ipla

20:40 
FA Cup – 1/16 Finału: LIVERPOOL FC – WEST BROMWICH ALBION na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

20:40
Serie A – 22. kolejka: CHIEVO WERONA – JUVENTUS FC na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

20:40
La Liga Santander – 20. kolejka: VILLARREAL CF – REAL SOCIEDAD na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 3: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

21:45
Taca da Liga – Finał: VITORIA SETUBAL – SPORTING CP na żywo


22:50 
Magazyn ELEVEN GOL na żywo
Ipla
Studio: Maciej Jermakow

23:15 
Magazyn BUNDESLIGA+ premiera.200


12:45 Mistrzostwa Europy, Ridnaun, Włochy: BIEG POŚCIGOWY MĘŻCZYZN na żywo
*(o 14:15 premiera.200 w Eurosport 2 HD)
Eurosport PlayerIpla
Komentarz w Eurosport 2 HD: Tomasz Jaroński – Krzysztof Wyrzykowski

14:45
Mistrzostwa Europy, Ridnaun, Włochy: BIEG POŚCIGOWY KOBIET na żywo
Eurosport PlayerIpla
Komentarz w Eurosport 2 HD: Tomasz Jaroński – Krzysztof Wyrzykowski


14:00 Puchar Świata, Seefeld, Austria: SPRINT ST. DOWOLNYM KOBIET I MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport PlayerIpla
Komentarz w Eurosport 2 HD: Kacper Merk


13:30 EA Sports FIFA Global Series: DZIEŃ 2 na żywo


23:00 Eleague Major Boston 2018: PLAY-OFFS – DZIEŃ 2na żywo


09:30 PGA European Tour – Omega Dubai Desert Classic, Dubaj, ZEA: III RUNDA na żywo

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

13:00
 PGA European Tour – Omega Dubai Desert Classic, Abu Dhabi, ZEA: III RUNDA na żywo

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

21:00 
PGA Tour – Farmers Insurance Open, San Diego USA: III RUNDA na żywo
Ipla


21:15 Six-Day, Berlin, Niemcu: DZIEŃ 3 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


13:45 Puchar Świata, Seefeld, Austria: SKOKI na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w polskim Eurosporcie: Paweł Ulbrych

15:15 
Puchar Świata, Seefeld, Austria: BIEG 10 KM na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w polskim Eurosporcie: Paweł Ulbrych


12:00 KBSL – 16. kolejka: ISTAMBUŁ UNIV. – FENERBAHCE na żywo


02:30 NBA: SAN ANTONIO SPURS – PHILADELPHIA 76ERS na żywo
CANAL+ Sport HD

Komentarz: Wojciech Michałowicz – Waldemar Kijanowski

11:00 
Tahincioğlu Basketball Super League – 16. kolejka: ISTAMBUŁ BBSK – ESKISEHIR BASKET na żywo

Komentarz: Krzysztof Sendecki

13:15 
Tahincioğlu Basketball Super League – 16. kolejka: MURATBEY USAK – YESILGIRESUN BELEYIDE SPOR na żywo

Komentarz: Krzysztof Sendecki

15:00 
Tahincioğlu Basketball Super League – 16. kolejka: BESIKTAS SJ – TRABZONSPOR MEDICAL PARK na żywo


18:15 
Tahincioğlu Basketball Super League – 16. kolejka: SAKARYA BB – DEMIR INSAAT BUYUKCEKMECE BASKETBOL na żywo

Komentarz: Krzysztof Sendecki


09:00 Mistrzostwa 4 Kontynentów, Taipei, Tajwan: ZAWODY premiera.200
Eurosport PlayerIpla
Komentarz: Marek Szewczyk – Jacek Tascher

11:00 
Mistrzostwa 4 Kontynentów, Taipei, Tajwan: GALA MISTRZÓW na żywo
Eurosport Player


10:00 Puchar Świata, Lenzerheide, Szwajcaria: GIGANT KOBIET – I PRZEJAZD na żywo
Eurosport PlayerIpla

11:15 
Puchar Świata, Ga-Pa, Niemcy: ZJAZD MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport Player
Ipla

13:15 
Puchar Świata, Lenzerheide, Szwajcaria: GIGANT KOBIET – I PRZEJAZD na żywo
Eurosport PlayerIpla


12:45 PGNiG Superliga – 19. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Piotr Karpiński – Michał Matysik (z Puław)
Reporter: Bartek Ignacik

12:55 
PGNiG Superliga – 19. kolejka: KS AZOTY PUŁAWY – WYBRZEŻE GDAŃSK na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Piotr Karpiński – Michał Matysik (z Puław)


13:00 WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Monte Carlo: OS 12 na żywo

Komentarz: Cezary Gutowski

22:30 WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Monte Carlo: PODSUMOWANIE DNIA premiera.200
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Cezary Gutowski


20:00 The Masters, Bletchley, Wielka Brytania: 1/8 FINAŁU na żywo


09:00 Puchar Świata, Sigulda, Łotwa: I ŚLIZG DWÓJEK MĘŻCZYZN na żywo


10:50 Puchar Świata, Sigulda, Łotwa: II ŚLIZG DWÓJEK MĘŻCZYZN premiera.200


13:05 
Puchar Świata, Sigulda, Łotwa: I ŚLIZG JEDYNEK KOBIET na żywo


15:45 Puchar Świata, Sigulda, Łotwa: SKRÓT DNIA premiera.200
Eurosport PlayerIpla


20:20 Serie A1 – 17. kolejka: SAB VOLLEY LEGNANO – UNET E-WORK BUSTO ARSIZIO na żywo

Komentarz w nSport+ HD: Edward Durda – Milena Sadurek-Radecka


14:00 Puchar Polski – 1/2 Finału: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla

14:45 
Puchar Polski – 1/2 Finału: ZAKSA KĘDZIERZYN KOŹLE – TREFL GDAŃSK na żywo
Polsat Sport HDIpla

15:20 
Del Monte Italian Cup – 1/2 Finału: CUCINE LUBE CIVITANOVA – AZIMUT MODENA na żywo
*(o 20:15 premiera.200 w Sportklub)

Komentarz w Sportklub: Robert Małolepszy – Witold Roman

17:00
Puchar Polski – 1/2 Finału: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla

17:30 
Puchar Polski – 1/2 Finału: ONICO WARSZAWA – PGE SKRA BEŁCHATÓW na żywo
Polsat Sport HDIpla

17:50 
Del Monte Italian Cup – 1/2 Finału: DIATEC TRENTINO – SIR SAFETY CONAD PERUGIA na żywo


19:30
Puchar Polski – 1/2 Finału: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla


09:45 Puchar Świata, Zakopane, Polska: POWITANIE na żywo
TVP Sport HD

11:45 Puchar Świata, Zakopane, Polska: POWITANIE na żywo
TVP Sport HD

13:05 
Puchar Świata, Zakopane, Polska: POWITANIE na żywo
TVP Sport HD


14:45 Puchar Świata, Zakopane, Polska: STUDIO na żywo
*(od 15:30 także w TVP 1 HD)
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Maciej Kurzajewski – Rafał Kot, Apoloniusz Tajner, Adam Małysz (z Zakopanego)
Reporterzy: Maciej Jabłoński, Filip Czyszanowski, Aleksandra Rajewska, Sebastian Szczęsny

16:00 
Puchar Świata, Zakopane, Polska: KONKURS DRUŻYNOWY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w TVP: Włodzimierz Szaranowicz, Przemysław Babiarz (z Zakopanego)
Komentarz w polskim Eurosporcie: Marek Rudziński, Igor Błachut (z Zakopanego)


10:30 China Open, Barnsley, Wielka Brytania: KWALIFIKACJE – DZIEŃ 1 na żywo
Eurosport Player


11:15 Puchar Świata, Bansko, Bułgaria: SNOWBOARD CROSS na żywo
Eurosport Player


22:00 Magazyn UNITED FIGHTING ALLIANCE premiera.200


09:15 Magazyn GAME SCHETT AND MATS EXTRA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


09:30 Australian Open, Melbourne, Australia – Finał Kobiet: SIMONA HALE – CAROLINE WOZNIACKI na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

11:30 
Australian Open, Melbourne, Australia – Finał Debla Mężczyzn: OLIVER MARACH/MATE PAVIC – JUAN SEBASTIAN CABAL/ROBERT FARAH na żywo
*(od 12:00 także w Eurosport 1 HD)
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

11:45 
Magazyn GAME SCHETT AND MATS EXTRA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

13:30 
Australian Open, Melbourne, Australia: STUDIO MELBOURNE na żywo
Ipla

19:30
 Australian Open, Melbourne, Australia: FINAŁ LEGEND KOBIET premiera.200
Eurosport PlayerIpla

20:30 
Australian Open, Melbourne, Australia: FINAŁ LEGEND MĘŻCZYZN premiera.200
Eurosport PlayerIpla


16:00 Tipsport Superliga – 22. kolejka: FLORBAR USTI NAD LABEM – PANTHERS OTROKOVICE na żywo

inne
13:00 World Indoor Bowls Championship, Great Yarmouth, Wielka Brytania: DZIEŃ 13 na żywo


15:30 World Indoor Bowls Championship, Great Yarmouth, Wielka Brytania: DZIEŃ 13 na żywo


18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD


19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:25 
Magazyn SPORT na żywo


20:00 Magazyn SPORT na żywo


20:10 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport Player
Ipla

22:30 
Magazyn SPORTOWA SOBOTA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:00 
Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD


23:25 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam