Sport w TV: sobota – 29 lipca 2017

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Tour de Pologne: ETAP 1 12:55 2. Bundesliga – 1. kolejka: FC INGOLSTADT – UNION BERLIN Komentarz: Sebastian Chabiniak – Tomasz Ćwiąkała 13:30 International […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Tour de Pologne: ETAP 1


12:55
2. Bundesliga – 1. kolejka: FC INGOLSTADT – UNION BERLIN na żywo
Ipla
Komentarz: Sebastian Chabiniak – Tomasz Ćwiąkała

13:30 
International Champions Cup: CHELSEA FC – INTER MEDIOLAN na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sports HD: Mateusz Święcicki – Piotr Dumanowski

14:45
Emirates Cup: SEVILLA FC – RB LIPSK na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla


15:15
Nice 1. Liga – 1. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HD
Ipla
Komentarz: Piotr Przybysz – Tomasz Łapiński (z Sosnowca)
Reporter: Cezary Kowalski

15:25 
Nice 1. Liga – 1. kolejka: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC – OLIMPIA GRUDZIĄDZ na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Piotr Przybysz – Tomasz Łapiński (z Sosnowca)

15:25 
2. Bundesliga – 1. kolejka: SV DARMSTADT 98 – SPVGG GREUTHER FURTH na żywo
Ipla
Komentarz: Dominik Guziak – Marcin Gazda

14:45 
Emirates Cup: ARSENAL FC – SL BENFICA  na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla
 

15:55 
Tipico Bundesliga – 2. kolejka: FC RED BULL SALZBURG – LASK LINZ na żywo

Komentarz: Adam Kotleszka

17:30 
Mistrzostwa Europy Kobiet, Doetinchem, Holandia – 1/4 Finału: HOLANDIA – SZWECJA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player
Ipla

17:40 Lotto Ekstraklasa – 3. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD

Komentarz: Przemysław Pełka – Kamil Kosowski (z Zabrza)
Reporterzy: Filip Surma, Michał Wodziński

17:55 Lotto Ekstraklasa – 3. kolejka: GÓRNIK ZABRZE – WISŁA KRAKÓW na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Przemysław Pełka – Kamil Kosowski (z Zabrza)

18:00
 
Jupiler League – 1. kolejka: KSC LOKEREN – CLUB BRUGGE na żywo


19:30 
1. Liga – 1. kolejka: SK SLAVIA PRAGA – FK TEPLICE na żywo


20:10 Lotto Ekstraklasa – 2. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Adam Marchliński – Kazimierz Węgrzyn (z Warszawy)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Tomasz Lipiński

20:15 
Lotto Ekstraklasa – 3. kolejka: BRUK-BET TERMALICA NIECIECZA – KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN premiera.200

Komentarz: Piotr Laboga – Leszek Orłowski

20:25 Lotto Ekstraklasa – 3. kolejka: LEGIA WARSZAWA – SANDECJA NOWY SĄCZ na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Adam Marchliński – Kazimierz Węgrzyn (z Warszawy)

20:30 
Mistrzostwa Europy Kobiet, Rotterdam, Holandia – 1/4 Finału: NIEMCY – DANIA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player
Ipla

20:50 
Superpuchar Francji: AS MONACO – PARIS SAINT GERMAIN na żywo
Ipla

20:55 
Serie A – 17. kolejka: BOTAFOGO FR. – FC SAO PAULO na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

22:30 
Magazyn LIGA+ na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Rafał Dębiński – Tomasz Wieszczycki

23:00 
Major League Soccer – 21. kolejka: ATLANTA UNITED – ORLANDO CITY na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

23:00 
Tipico Bundesliga – 2. kolejka: SKN ST.POLETEN – SK RAPID WIEDEN premiera.200

Komentarz: Tomasz Zieliński

23:55
International Champions Cup: MANCHESTER CITY – TOTTENHAM HOTSPUR na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński


10:00 The World Games, Wrocław, Polska: 1/4 FINAŁU KOBIET I MĘŻCZYZN na żywo
Ipla

12:00
 
The World Games, Wrocław, Polska: 1/4 FINAŁU KOBIET I MĘŻCZYZN na żywo
Ipla

16:00 
The World Games, Wrocław, Polska: 1/4 FINAŁU KOBIET I MĘŻCZYZN na żywo
Ipla

19:00 
The World Games, Wrocław, Polska: FINAŁ KOBIET I MĘŻCZYZN na żywo
Ipla


04:00 Gala Bosku, Tuscon, USA: SADAM ALI – JOHAN PEREZ na żywo


13:00 PGA European Tour – Porsche European Open, Winsen, Niemcy: III RUNDA na żywo

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

19:00
 PGA Tour – RBC Canadian Open, Oakville, Kanada: III RUNDA na żywo
Ipla


10:00 The World Games, Wrocław, Polska – mecz o 7 miejsce: ARGENTYNA – POLSKA na żywo
Ipla

12:00 The World Games, Wrocław, Polska – mecz o 5 miejsce: USA – WŁOCHY na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla

14:00 The World Games, Wrocław, Polska – mecz o 3 miejsce: ??? – ??? na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla

16:00 The World Games, Wrocław, Polska – Finał: ??? – ??? na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla

18:30 The World Games, Wrocław, Polska: CEREMONIA MEDALOWA na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla


12:45 Tour de Pologne: ETAP 1 – START DO ETAPU na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Sobczyński – Bartosz Huzarski (z trasy)
Studio: Maciej Kurzajewski (z trasy)
Reporterzy: Sebastian Szczęsny, Sebastian Parfjanowicz, Bogusław Solecki

14:25 
Tour de Pologne: STUDIO na żywo
*(od 14:45 w TVP 1 HD)
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Maciej Kurzajewski (z trasy)

14:40 
Tour de Pologne: ETAP 1  na żywo
*(od 15:05 także w TVP 1 HD, od 15:25 na żywo w Eurosport Player, o 22:15 premiera.200 w Eurosport 2 HD)
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport PlayerEurosport 2 HDIpla
Komentarz w TVP: Piotr Sobczyński – Bartosz Huzarski (z trasy)
Reporterzy w TVP: Sebastian Szczęsny, Sebastian Parfjanowicz, Bogusław Solecki

15:30 
Clasica San Sebastian, Hiszpania: WYŚCIG na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

18:00
Ride London, Wielka Brytania: WYŚCIG KOBIET na żywo
Eurosport Player


10:00 The World Games, Wrocław, Polska – 1/2 Finału: USA – WIELKA BRYTANIA na żywo
Polsat Sport HDIpla

13:00 
The World Games, Wrocław, Polska – 1/2 Finału: CANADA – AUSTRALIA na żywo
Polsat Sport HDIpla


12:00 Mistrzostwa Polski, Kołobrzeg, Polska: STUDIO na żywo

Studio: Żelisław Żyżyński (z Kołobrzegu)

12:15
 
Mistrzostwa Polski, Kołobrzeg, Polska: MECZ FINAŁOWY U21 na żywo

Komentarz: Cezary Olbrycht (z Kołobrzegu)

13:15
 
Mistrzostwa Polski, Kołobrzeg, Polska: MECZ FINAŁOWY KOBIET na żywo

Komentarz: Cezary Olbrycht (z Kołobrzegu)

13:45 
Mistrzostwa Polski, Kołobrzeg, Polska: 1/2 FINAŁU MĘŻCZYZN na żywo

Komentarz: Cezary Olbrycht (z Kołobrzegu)

15:00
 Mistrzostwa Polski, Kołobrzeg, Polska: 1/2 FINAŁU MĘŻCZYZNna żywo

Komentarz: Cezary Olbrycht (z Kołobrzegu)


09:00 The World Games, Wrocław, Polska: MECZE O MIEJSCA 5-8 KOBIET I MĘŻCZYZN  na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla

14:00 The World Games, Wrocław, Polska: FINAŁ KOBIET I MĘŻCZYZN  na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla


14:50 Mistrzostwa Świata, Budapeszt, Węgry – Finał: SERBIA – GRECJA na żywo


20:30 Mistrzostwa Świata, Budapeszt, Węgry – Finał: WĘGRY – CHORWACJA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w TVP: Jarosław Idzi


09:30 Mistrzostwa Świata, Budapeszt, Węgry: DZIEŃ 7 – ELIMINACJE na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w TVP: Przemysław Babiarz

17:25 
Mistrzostwa Świata, Budapeszt, Węgry: DZIEŃ 7 – FINAŁY na żywo
*(od 19:15 w Eurosport 2 HD)
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport 2 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w TVP: Przemysław Babiarz


15:00 WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Finlandii: OS-19 OUNINPOHA 2 na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Cezary Gutowski

23:00 
WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Finlandii: PODSUMOWANIE DNIA premiera.200

Redakcja: Łukasz Siudak


15:30 Challenge Cup – 1/2 Finału: HULL FC – LEEDS RHINOS na żywo


20:00 World Matchplay, Blackpool, Wielka Brytania: DZIEŃ 8 – SESJA WIECZORNA na żywo
Sportklub
Komentarz w Sportklub: Kacper Merk


16:00 Final Four Dywizji II World Grand Prix – 1/2 Finału: KOREA POŁUDNIOWA – NIEMCY na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla

19:00 
Final Four Dywizji II World Grand Prix – 1/2 Finału: CZECHY – POLSKA na żywo
Polsat Sport Extra HD Ipla


12:30 Mistrzostwa Świata, Budapeszt, Węgry: PLATFORMA 20M na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


20:15 Letnia Grand Prix, Hinterzarten, Niemcy: KONKURS INDYWIDUALNY na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla


09:00 The World Games, Wrocław, Polska: JU-JITSU – ELIMINACJE na żywo
Ipla

15:00 
The World Games, Wrocław, Polska: JU-JITSU – FINAŁY na żywo
Ipla

20:30
Kickboxing Talents 35: SAMIR LOPEZ – TAHA ASSARHIRE na żywo

Komentarz: Daniel Dziubicki

23:00 Enfusion Live 52: AZIZ KALLAH – DIOGO NEVES na żywo
Ipla
Komentarz: Andrzej Janisz


00:30 The World Games, Wrocław, Polska: ZAWODY premiera.200
Polsat Sport HDIpla

21:00 
The World Games, Wrocław, Polska: TANIEC SPORTOWY – FINAŁY na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla


00:30 ATP World Tour 250, Gstaad, Szwajcaria:  1/4 FINAŁU premiera.200
Polsat Sport Extra HDIpla

02:30 ATP World Tour 250, Gstaad, Szwajcaria:  1/4 FINAŁU premiera.200
Polsat Sport Extra HDIpla

11:00 WTA Tour, Nanchang, Chiny: 1/2 FINAŁU na żywo
sport.tvp.pl

11:00 
ATP World Tour 250, Gstaad, Szwajcaria: 1/2 FINAŁU na żywo


13:00 
WTA Tour, Nanchang, Chiny: 1/2 FINAŁU na żywo
sport.tvp.pl

13:00 
WTA Tour, Bastad, Szwecja: 1/2 FINAŁU na żywo
sport.tvp.pl


14:30 
ATP World Tour 250, Gstaad, Szwajcaria: 1/2 FINAŁU na żywo


15:00 
WTA Tour, Bastad, Szwecja: 1/2 FINAŁU na żywo
sport.tvp.pl

23:00 
ATP World Tour 250, Atlanta, USA: 1/2 FINAŁU na żywo
Ipla

23:00 
ATP World Tour 250, Gstaad, Szwajcaria: 1/2 FINAŁU premiera.200
Polsat Sport Extra HDIpla


02:30 The World Games, Wrocław, Polska – eliminacje: SZWECJA – SZWAJCARIA premiera.200
Polsat Sport HDIpla

16:55 
The World Games, Wrocław, Polska – 1/2 Finału: ??? – ??? na żywo


21:00 
The World Games, Wrocław, Polska – mecz o 5 miejsce: ??? – ??? na żywo
Polsat Sport HDIpla


14:30 ITV Racing, Ascot, Wielka Brytania: WYŚCIGI na żywo


10:30 Formuła 1 – Grand Prix Węgier: STUDIO premiera.200
Ipla

10:55 
Formuła 1 – Grand Prix Węgier: I SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sports HD: Michał Gąsiorowski – Mikołaj Sokół

13:00 
Formuła 1 – Grand Prix Węgier: STUDIO na żywo
Ipla

13:55 
Formuła 1 – Grand Prix Węgier: SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven HD: Michał Gąsiorowski – Mikołaj Sokół

14:00 Formuła E – Grand ePrix Montrealu: TRENING na żywo
Eurosport Player

15:15 Formuła 1 – Grand Prix Węgier: STUDIO na żywo
Ipla

16:45 Drift Masters Grand Prix, Ryga, Łotwa: ZAWODY na żywo

Komentarz: Sergiusz Ryczel (z Rygi)
Studio: Wojciech Zawioła (z Rygi)
Reporter: Joanna Cedrych

18:00 
Formuła E – Grand ePrix Montrealu: KWALIFIKACJE na żywo
Eurosport Player

22:00
Formuła E – Grand ePrix Montrealu: WYŚCIG premiera.200
*(o 23:30 premiera.200 w Eurosport 1 HD)
Eurosport PlayerEurosport 1 HDIpla


18:45 The World Games, Wrocław, Polska: ZAWODY na żywo
*(od 19:00 także w Polsat HD)
Polsat Sport HDIpla

21:10 
The World Games, Wrocław, Polska: CEREMONIA MEDALOWA na żywo
Polsat Sport HDIpla

inne
10:00 The World Games, Wrocław, Polska: DZIEŃ 9 na żywo


17:00 The World Games, Wrocław, Polska: DZIEŃ 9 na żywo


18:00 The World Games, Wrocław, Polska: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla

18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD

19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:25 
Magazyn SPORT na żywo
 


19:55 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDIpla

20:00 Magazyn SPORT na żywo


21:45
The World Games, Wrocław, Polska: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla

22:30 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HD
sport.tvp.pl

22:40 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HD
Ipla

23:00 
The World Games, Wrocław, Polska: MAGAZYN PODSUMOWUJĄCY na żywo
Polsat Sport HDIpla 

23:00 
Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski / Piotr Barwaśny