Sport w TV: sobota – 29 sierpnia 2015

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 13:30 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY Studio: Piotr Salak – Rafał Nahorny, Grzegorz […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych.

piłka nożna
13:30 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Piotr Salak – Rafał Nahorny, Grzegorz Mielcarski


13:40 Premier League – 4. kolejka: NEWCASTLE UNITED – ARSENAL FC na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Andrzej Twarowski – Rafał Nahorny

15:10 Ekstraklasa: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport 2 HD
Komentarz: Piotr Laboga – Tomasz Wieszczycki (z Gliwic)
Reporterzy: Sonia Śledź, Adam Westfal


15:15 Bundesliga: WSTĘP DO MECZU na żywo
Eurosport 2 HD
Komentarz: Tomasz Lach – Sławomir Chałaśkiewicz

15:25 Bundesliga – 3. kolejka: FC KÖLN – HAMBURGER SV na żywo
Eurosport 2 HD
Komentarz: Tomasz Lach – Sławomir Chałaśkiewicz

15:25 Ekstraklasa – 7. kolejka: PIAST GLIWICE – GÓRNIK ŁĘCZNA na żywo
CANAL+ Sport 2 HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Piotr Laboga – Tomasz Wieszczycki (z Gliwic)
Reporterzy: Sonia Śledź, Adam Westfal


15:45 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Piotr Salak – Rafał Nahorny, Grzegorz Mielcarski


15:55 Premier League – 4. kolejka: CHELSEA FC – CRYSTAL PALACE na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Przemysław Rudzki – Rafał Nahorny


15:55 Premier League – 4. kolejka: NEWCASTLE UNITED – ARSENAL FC na żywo
Idman TV

16:55 Ligue 1 – 4. kolejka: SM CEAN – OLYMPIQUE LYON na żywo
Eleven Sports

17:10 Primeira Liga – 3. kolejka: VITORIA SETÚBAL – RIO AVE  na żywo
Sportklub

17:40 I Liga Polska – 6. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
polsat-sport-hd.120
Komentarz: Cezary Kowalski – Wojciech Kowalczyk (z Pruszkowa)
Reporter: Łukasz Majchrzyk

17:55 I Liga Polska – 6. kolejka: DOLCAN ZĄBKI – ROZWÓJ KATOWICE na żywo
polsat-sport-hd.120
Komentarz: Cezary Kowalski – Wojciech Kowalczyk (z Pruszkowa)
Reporter: Łukasz Majchrzyk


17:55 Ekstraklasa – 7. kolejka: KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN – RUCH CHORZÓW na żywo
CANAL+ Sport HD
Canal+ Sport Online
Komentarz: Robert Skrzyński – Maciej Murawski (z Lubina)
Reporterzy: Grzegorz Milko, Mariusz Wróblewski


18:25 Bundesliga – 3. kolejka: BAYERN MONACHIUM – BAYER LEVERKUSEN  na żywo
Eurosport 2 HDIdman TV
Komentarz w Eurosport 2 HD: Mateusz Borek – Tomasz Hajto

18:25 Premier League – 4. kolejka: TOTTENHAM HOTSPUR  – EVERTON FC na żywo

CANAL+ Sport 2 HD
Komentarz: Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki

18:25 Primeira Liga – 3. kolejka: FC PORTO –  ESTORIL  na żywo
Sportklub

18:25 Liga BBVA – 2. kolejka: REAL SOCIEDAD – SPORTING GIJON na żywo
Eleven

20:00 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Piotr Salak – Grzegorz Mielcarski


20:25 Ekstraklasa – 7. kolejka: KORONA KIELCE – POGOŃ SZCZECIN na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Bartosz Gleń – Kazimierz Węgrzyn (z Kielc)
Reporterzy: Filip Surma, Michał Wodziński


20:25 Liga BBVA – 2. kolejka: FC BARCELONA – MALAGA CF na żywo
ElevenIdman TV


20:40 Seria A – 2. kolejka: AC MILAN – EMPOLI FC na żywo
Eleven Sports
Komentarz: Dominik Guziak – Piotr Czachowski

21:55 Major League Soccer – 26. kolejka: TORONTO FC – MONTREAL IMPACT na żywo
Eurosport 2 HD
Komentarz: Adam Kotleszka


22:30 Magazyn LIGA+ na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Rafał Dębiński

22:25 
Liga BBVA – 2. kolejka: REAL MADRYT – BETIS SEVILLA na żywo
ElevenIdman TV

22:25 
Liga BBVA – 2. kolejka: CELTA VIGO – RAYO VALLECANO na żywo
AzTV

22:45
 
Serie A – 2. kolejka: BOLOGNA FC – US SASSUOLO premiera.200
Eleven Sports

23:00
Premier Liga – 7. kolejka: ZENIT ST PETERSBURG – KRYLA SOWIETOW premiera.200
Polsat Sport News
Komentarz: Grzegorz Michalewski

biathlon
13:30 Mistrzostwa Świata w Biathlonie Letnim, Cheile Gradistei, Rumunia: SPRINT KOBIET na żywo
polsat-sport-hd.120

futbol australijski
08:30 
Liga Futbolu Australijskiego – 22. runda: NORTH MELBOURNE – WESTERN BULLDOGS  na żywo
Eurosport 2 HD

Komentarz: Witold Cebulewski, Jędrzej Stęszewski

golf
15:25 PGA European Tour, D+D Real Czech Masters, Praga, Czechy: III RUNDA na żywo
ČT Sport

jeździectwo
15:30 Mistrzostwa Europy Młodych Jeźdźców w WKKW, Strzegom, Polska: ZAWODY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jarosław Idzi (ze Strzegomia)
Studio: Beata Oryl-Stroińska
Reporter: Anna Kozińska

judo
07:00 Mistrzostwa Świata, Kazachstan, Astana: DZIEŃ 6 na żywo
FightklubAzTV

13:00 
Mistrzostwa Świata, Kazachstan, Astana: DZIEŃ 6 na żywo
FightklubAzTV

kolarstwo szosowe
15:45 Magazyn
VUELTA EXTRA na żywo
Eurosport HDEurosport DE
Komentarz w polskim Eurosporcie: Tomasz Jaroński, Adam Probosz

16:00 Vuelta a Espana: ETAP 8 na żywo
Eurosport HDEurosport DE
Komentarz w polskim Eurosporcie: Tomasz Jaroński, Adam Probosz

17:45 
Magazyn VUELTA EXTRA na żywo
Eurosport HDEurosport DE
Komentarz w polskim Eurosporcie: Tomasz Jaroński, Adam Probosz

koszykówka mężczyzn
19:50 Bydgoszcz Basket Cup: POLSKA – BELGIA na żywo
Polsat Sport News

lekkoatletyka
01:30 Mistrzostwa Świata, Pekin, Chiny: DZIEŃ 8 – SESJA PORANNA na żywo
*(od 02:50 w TVP Sport)
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport HDEurosport DEDas Erste HDRai sport 1Rossiya 2ČT SportBBC One HDFrance 2 HD
Komentarz w polskim Eurosporcie: Marek Szewczyk, Paweł Ulbrych

11:45 
Magazyn GREEN LIGHT na żywo
Eurosport HDEurosport DE
Komentarz w polskim Eurosporcie: Adam Dutlinger

12:00 
Mistrzostwa Świata, Pekin, Chiny: DZIEŃ 8 – SESJA POPOŁUDNIOWA na żywo
*(od 13:25 w TVP 1 HD, od 12:20 w TVP Sport i TVP 2 HD)

TVP Sport HDsport.tvp.plTVP 2 HDTVP 1 HDEurosport HDEurosport DEDas Erste HDRai sport 1Rossiya 2ČT SportBBC One HDBBC Two HDFrance 3
Komentarz w TVP: Przemysław Babiarz, Włodzimierz Szaranowicz (z Pekinu)
Studio w TVP: Maciej Kurzajewski – Sebastian Chmara
Reporter w TVP: Aleksander Dzięciołowski
Komentarz w polskim Eurosporcie: Marcin Rosengarten, Janusz Rozum


15:15
Magazyn GREEN LIGHT na żywo
Eurosport HDEurosport DE

Komentarz w polskim Eurosporcie: Adam Dutlinger

piłka ręczna mężczyzn
14:55  Mecz Towarzyski: STUDIO na żywo
Polsat Sport HD

15:15 Mecz Towarzyski: VIVE TAURON KIELCE – FC BARCELONA na żywo
Polsat Sport HD

17:00
 
Mecz Towarzyski: STUDIO na żywo
Polsat Sport HD

rajdy samochodowe
22:30 FIA Rajdowe Mistrzostwa Europy – Rajd Czechy: ZAPOWIEDŹ premiera.200
Eurosport HDEurosport DE
Komentarz w polskim Eurosporcie: Grzegorz Gac

rugby
15:55 Mecz Towarzyski: BARBARIANS – SAMOA na-żywo
ITV 4
16:10
Challenge Cup – Finał: HULL KR – LEEDS RHINOS na-żywo
BBC One HD

siatkówka kobiet
20:00 Liga Europejska: POLSKA – WĘGRY na-żywo
polsat-sport-hd.120

siatkówka plażowa kobiet
10:15
Grand Slam, Olsztyn: PÓŁFINAŁ na żywo

Polsat Sport News

11:15 Grand Slam, Olsztyn: PÓŁFINAŁ na żywo
Polsat Sport News

15:30 Grand Slam, Olsztyn: MECZ O 3 MIEJSCE na żywo
Polsat Sport News

16:30 
Grand Slam, Olsztyn: FINAŁ na żywo

Polsat Sport News

17:30 Grand Slam, Olsztyn: CEREMONIA MEDALOWA na żywo
Polsat Sport News

siatkówka plażowa mężczyzn
18:10 Grand Slam, Olsztyn: 1/4 FINAŁU na żywo
Polsat Sport News

snooker
11:15 PTC European Tour 2, Stadhalle, Niemcy: DZIEŃ 2 na-żywo
Eurosport 2 HD
Komentarz: Przemysław Kruk, Rafał Jewtuch

20:30 
PTC European Tour 2, Stadhalle, Niemcy: DZIEŃ 2 na-żywo
Eurosport 2 HD
Komentarz: Przemysław Kruk, Rafał Jewtuch

sporty ekstremalne
17:00
 Magazyn GILLETTE WORLD SPORT premiera.200
Orange sport

sporty walki
03:00 MMA Bellator 141: MELVIN GUILLARD – BRANDON GIRTZ na żywo
CANAL+ Sport HD

tenis
01:00 WTA Tour, New Haven, USA – 1/2 Finału: CAROLINE WOŹNIACKI – PETRA KVITOVA na-żywo
TVP Sport HDsport.tvp.plSupertennis HD
Komentarz w TVP: Michał Lewandowski

12:30 
ATP World Tour, Winston Salem, USA – 1/2 Finału: MALEK JAZIRI – KEVIN ANDERSON premiera.200
Polsat Sport News

17:30 Magazyn ATP WORLD TOUR UNCOVERED premiera.200
Polsat Sport Extra HD

19:00 
ATP World Tour, Winston Salem, USA – Finał: ??? – ??? na-żywo
Polsat Sport Extra HDSupertennis HD

21:00 WTA Tour, New Haven, USA – Finał: ??? – ??? na-żywo
TVP Sport HDsport.tvp.plSupertennis HD
Komentarz w TVP: Jacek Jońca

wyścigi motocyklowe
10:00 Moto 3, Grand Prix Wlk. Brytanii: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla polsatsport.pl

10:55 Moto GP, Grand Prix Wlk. Brytanii: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla polsatsport.pl

11:55 Moto 2, Grand Prix Wlk. Brytanii: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Polsat Sport Extra HDIplapolsatsport.pl

13:35 Moto 3, Grand Prix Wlk. Brytanii: KWALIFIKACJE na żywo

Polsat Sport Extra HDIpla polsatsport.pl

14:30 Moto GP, Grand Prix Wlk. Brytanii: IV SESJA TRENINGOWA na żywo

Polsat Sport Extra HDIpla polsatsport.pl

15:10 Moto GP, Grand Prix Wlk. Brytanii: KWALIFIKACJE na żywo

Polsat Sport Extra HD Ipla polsatsport.pl

16:05 Moto 2, Grand Prix Wlk. Brytanii: KWALIFIKACJE na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla polsatsport.pl

żeglarstwo
13:00 Seria Światowa Regat o Puchar Ameryki, Goteborg, Szwecja: ZAWODY na żywo
CANAL+ Sport 2 HD

żużel
18:30 Grand Prix Polski, Gorzów Wielkopolski: STUDIO na żywo
CANAL+ HD
Studio: Daria Kabała-Malarz (z Gorzowa)
Reporterzy: Gabriel Waliszko, Łukasz Benz


19:00 Grand Prix Polski, Gorzów Wielkopolski: ZAWODY na żywo
CANAL+ HD
Komentarz: Piotr Olkowicz (z Gorzowa)
Reporterzy: Gabriel Waliszko, Łukasz Benz


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Przygotowali: Adam Zakrzewski, Bartosz Mierzwa, Sebastian Muraszewski, Piotr Barwaśny 

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About REDAKCJA