Sport w TV: sobota – 3 lutego 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Puchar Świata w skokach narciarskich w Willingen 12:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW  Redakcja: Piotr Domagała, Paweł Glamowski 12:55 La Liga Santander – 22. […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Puchar Świata w skokach narciarskich w Willingen


12:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW  premiera.200

Redakcja: Piotr Domagała, Paweł Glamowski

12:55 
La Liga Santander – 22. kolejka: SD EIBAR – SEVILLA FC na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Marcin Gazda

12:55 
2.Bundesliga – 21. kolejka: HOLSTEIN KIEL – SSV JAHN REGENSBURG na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Mateusz Majak

13:00 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Filip Surma – Kazimierz Węgrzyn

13:25
Premier League – 26. kolejka: BURNLEY FC – MANCHESTER CITY na żywo

Komentarz: Piotr Domagała – Tomasz Wieszczycki

14:55
Primavera 1 – 18. kolejka: ATALANTA BC U19 – UC SAMPDORIA U19 na żywo


15:00 Bundesliga – 21. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

15:20 Bundesliga – 21. kolejka: VFL WOLFSBURG – VFB STUTTGART na żywo

Komentarz: Cezary Olbrycht – Leszek Orłowski

15:25 
Bundesliga – 21. kolejka: FSV MAINZ 05 – BAYERN MONACHIUM na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

15:25 
Bundesliga – 21. kolejka: FC SCHALKE 04 – WERDER BREMA na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

15:30
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Filip Surma – Kazimierz Węgrzyn

15:55
Premier League – 26. kolejka: MANCHESTER UNITED – HUDDERSFIELD TOWN na żywo

Komentarz w Canal+ Sport 2 HD: Krzysztof Marciniak – Rafał Nahorny

16:10
 
La Liga Santander – 22. kolejka: REAL BETIS – VILLARREAL CF na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Tomasz Ćwiąkała

16:55 
Ligue 1 Conforama – 24. kolejka: LILLE OSC – PARIS SAINT GERMAIN na żywo
na żywo

Komentarz: Julian Kowalski – Stefan Białas

17:30 
Bundesliga – 21. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

17:55 
Serie A – 23. kolejka: UC SAMPDORIA – FC TORINO na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

18:00
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Filip Surma – Kazimierz Węgrzyn

18:25
Premier League – 26. kolejka: ARSENAL FC – EVERTON FC na żywo

Komentarz w Canal+ Sport 2 HD: Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki

18:25 
Bundesliga – 21. kolejka: BORUSSIA M’GLABACH – RB LEIPZIG na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Sebastian Chabianik

18:25 
La Liga Santander – 22. kolejka: CD ALAVES – CELTA VIGO na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski

18:25
Tipico Bundesliga – 21. kolejka: FC RED BULL SALZBURG – FC FLYERALARM ADMIRA na żywo

Komentarz: Tomasz Zieliński

19:30
Gala Tygodnika „Piłka Nożna”: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Marcin Lepa

19:40
Eredivisie – 21. kolejka: PSV EINDHOVEN – PEC ZWOLLE na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Przybysz

20:00
Gala Tygodnika „Piłka Nożna”: GALA na żywo
Polsat Sport HDIpla
Prowadzenie: Marcin Feddek – Aleksandra Szutenberg

20:30
La Liga Santander – 22. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

20:30
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Filip Surma – Kazimierz Węgrzyn

20:30
Tipico Bundesliga – 21. kolejka: SV MATTERSBURG – SK PUNTIGAMER STURM GRAZ premiera.200

Komentarz: Adam Kotleszka

20:40
La Liga Santander – 22. kolejka: UD LEVANTE – REAL MADRYT na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 1: Michał Mitrut – Tomasz Ćwiąkała

20:40
Serie A – 23. kolejka: INTER MEDIOLAN – FC CROTONE na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

21:00
Premier League – 26. kolejka: LEICESTER CITY – SWANSEA CITY premiera.200

Komentarz: Bartosz Gleń – Michał Gutka

21:30
Gala Tygodnika „Piłka Nożna”: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Marcin Lepa

22:50 
Magazyn ELEVEN GOL na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak

23:15
 
Magazyn PREMIER LEAGUE+ premiera.200


23:55 
Magazyn BUNDESLIGA+ premiera.200


07:45 Ski Classics, Toblach, Włochy: 50 KM ST. KLASYCZNYM na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w TVP Sport HD: Jarosław Idzi – Piotr Meissner


17:15 Mistrzostwa Polski 10-bil – 1/2 Finału: ??? – ??? premiera.200

Komentarz: Grzegorz Kędzierski


19:45 World Boxing Super Series – 1/2 Finału Kategorii junior ciężkiej: MURAT GASSIEV – YUNIER DORTICOS na żywo


20:00 Gala Boksu, Arendal, Norwegia: KAI ROBIN HAVNAA – DANIEL VENCL na żywo


20:30 Gala Boksu, Greenwich, Wielka Brytania: LAURENCE OKOLIE – ISSAC CHAMBERLAIN na żywo
*(od 22:00 także w Polsat Sport HD)
Polsat Sport HDIpla


17:50 Mistrzostwa Europy, Lublana, Słowenia – grupa B: ROSJA – KAZACHSTAN na żywo
Polsat Sport HDIpla

Komentarz: Grzegorz Michalewski – Krzysztof Kuchciak

20:35 
Mistrzostwa Europy, Lublana, Słowenia – grupa A: WŁOCHY – SŁOWENIA na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Krzysztof Kuchciak


03:30 PGA European Tour – Maybank Championship Malaysia, Kuala Lumpur, Malezja: III RUNDA na żywo

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

20:00 
PGA Tour – Management Phoenix Open, Phoenix USA: III RUNDA na żywo
Ipla


17:30 WSM Liga – 46. kolejka: HC BENATKY NAD JIZEROU – RYTIRI KLADNO na żywo


01:00 NHL: COLUMBUS BLUE JACKETS – SAN JOSE SHARKS na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Laskowski – Adrian Kowal


11:10 Mistrzostwa Świata, Valkenburg, Holandia: WYŚCIG JUNIORÓW na żywo


13:00 Mistrzostwa Świata, Valkenburg, Holandia: WYŚCIG KOBIET U23 na żywo


15:00 Mistrzostwa Świata, Valkenburg, Holandia: WYŚCIG ELITY KOBIET na żywo
*(o 16:35 premiera.200 w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w TVP Sport: Sławomir Kwiatkowski
Komentarz w Eurosporcie: Bartosz Rainka


14:30 Wyścig dookoła Walencji: ETAP 4 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w polskim Eurosporcie: Adam Probosz – Dariusz Baranowski


20:00 Six-Day, Kopenhaga, Dania: DZIEŃ 3 na żywo
Eurosport PlayerIpla
Komentarz: Tomasz Jaroński – Grzegorz Krejner


03:50 Puchar Świata, Hakuba, Japonia: SKOKI na żywo
*(o 11:30 premiera.200 w Eurosport 1 HD)
Eurosport PlayerEurosport 1 HDIpla
Komentarz w polskim Eurosporcie: Paweł Ulbrych

06:50 
Puchar Świata, Hakuba, Japonia: BIEG 10 KM na żywo
*(o 12:00 premiera.200 w Eurosport 1 HD)
Eurosport PlayerEurosport 1 HDIpla
Komentarz w polskim Eurosporcie: Paweł Ulbrych


12:00 KBSL – 17. kolejka: GALATASARAY – BESIKTAS JK na żywo


01:30 NBA: BROOKLYN NETS – LOS ANGELES LAKERS na żywo
CANAL+ Sport HD

Komentarz: Wojciech Michałowicz – Waldemar Kijanowski

11:00 
Tahincioğlu Basketball Super League – 17. kolejka: YESIGIRESUN BELEDIYESPOR – BESIKTAS SOMPO JAPAN na żywo

Komentarz: Łukasz Cegliński

13:15 
Tahincioğlu Basketball Super League – 17. kolejka: ESKISEHIR BASKET – BANVIT BASKETBOL na żywo

Komentarz: Łukasz Cegliński

15:00 
Tahincioğlu Basketball Super League – 17. kolejka: GALATASARAY ODEBANK – DARUSSAFAKA DOGUS na żywo


22:45 
Tahincioğlu Basketball Super League – 17. kolejka: TOFAS – MURATBEY USAK premiera.200

Komentarz: Grzegorz Ryś


18:30 IAAF World Indoor Tour – Indoor Meeting, Karlsruche, Niemcy: MITYNG HALOWY na żywo


22:00 Millrose Games, Nowy York, USA: MITYNG HALOWY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Hubert Malinowski – Sebastian Chmara


10:15 Puchar Świata, Ga-Pa, Niemcy: ZJAZD KOBIET na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w polskim Eurosporcie: Dariusz Urbanowicz – Maciej Bydliński

12:30
Puchar Świata, Ga-Pa, Niemcy: ZJAZD KOBIET na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w polskim Eurosporcie: Dariusz Urbanowicz – Maciej Bydliński


12:45 PGNiG Superliga – 20. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Krzysztof Bandych – Michał Matysik (z Płocka)
Reporter: Piotr Bugajny

12:55 
PGNiG Superliga – 20. kolejka: ORLEN WISŁA PŁOCK – KS AZOTY PUŁAWY na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Krzysztof Bandych – Michał Matysik (z Płocka)


15:15 Puchar Sześciu Narodów: WALIA – SZKOCJA na żywo

Komentarz w Canal+ Sport HD: Robert Małolepszy

17:45 Puchar Sześciu Narodów: FRANCJA – IRLANDIA na żywo

Komentarz w Canal+ Sport HD: Robert Małolepszy

20:45 
Pro D2 – 22. kolejka: OLYMPIQUE BIARRITZ – AVIRON BAYONNAIS na żywo


21:00
Puchar Sześciu Narodów Kobiet: FRANCJA – IRLANDIA na żywo


20:20 Serie A1 – 18. kolejka: II BISONTE FIRENZE – FOPPAPEDRETTI BERGAMO na żywo

Komentarz w nSport+ HD: Robert Małolepszy – Milana Sadurek-Radecka


14:30 Dywizja – 17. kolejka: MALIYE PIYANGO – INEGOL BELEDIYESI na żywo


14:45 Plusliga – 19. kolejka: INDYKPOL AZS OLSZTYN – ZAKSA KĘDZIERZYN KOŹLE na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Marek Magiera – Tomasz Wójtowicz (z Olsztyna)


14:30 Puchar Świata, Hinzenbach, Austria: KONKURS INDYWIDUALNY KOBIET na żywo


15:05 Puchar Świata, Willingen, Niemcy: STUDIO na żywo

Studio: Maciej Jabłoński
Reporter: Michał Regulski

16:00 
Puchar Świata, Willingen, Niemcy: KONKURS INDYWIDUALNY na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w TVP 1: Stanisław Snopek (z Willingen)
Komentarz w polskim Eurosporcie: Paweł Ulbrych – Janusz Pindera


14:00 German Masters, Berlin, Niemcy: 1/2 FINAŁU na żywo
Eurosport Player

16:00 German Masters, Berlin, Niemcy: 1/2 FINAŁU na żywo
Eurosport PlayerIpla

Komentarz: Przemysław Kruk – Rafał Jewtuch

21:15 
German Masters, Berlin, Niemcy: 1/2 FINAŁU na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w polskim Eurosporcie: Przemysław Kruk – Rafał Jewtuch


11:50 Puchar Świata, Feldberg, Niemcy: SNOWCROSS na żywo
*(o 19:00 premiera.200 w Eurosport 2 HD)
Eurosport PlayerIpla


12:00 Red Bull Crashed Ice, Jyväskylä, Finlandia: ZAWODY na żywo
Eurosport PlayerIpla
Komentarz: Igor Błachut


20:00 DSF Kickboxing Challenge 13: POLSKA – CZECHY na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Edward Durda
Studio: Paulina Bojarska
Reporter: Adam Westfal

22:00
DSF Kickboxing Challenge 13: MAKSYMILIAN BRATKOWICZ – MATEUSZ KUBISZYN na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Edward Durda
Studio: Paulina Bojarska
Reporter: Adam Westfal


22:00 
Magazyn UNITED FIGHTING ALLIANCE premiera.200


08:00 WTA Tour, Tajpej, Chiny – 1/2 Finału: SABINE LISICKI – KATERYNA KOZLOVA na żywo
sport.tvp.pl

10:00
 
WTA Tour, Tajpej, Chiny – 1/2 Finału: YAFAN WANG – TIMEA BABOS na żywo
sport.tvp.pl

12:00 
WTA Tour, Petersburg, Rosja – 1/2 Finału: JULIA GOERGES – PETRA KVITOVA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Joanna Sakowicz-Kostecka

14:00
 Puchar Davisa – grupa światowa, 1/8 Finału: WIELKA BRYTANIA – HISZPANIA na żywo


14:00 
WTA Tour, Petersburg, Rosja – 1/2 Finału: DARYA KASATKINA – KRISTINA MLADENOVIC na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Michał Lewandowski – Joanna Sakowicz-Kostecka

14:00 
Puchar Davisa – Grupa II Europejska, 1. runda: SŁOWENIA – POLSKA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

16:00
 Puchar Davisa – Grupa II Europejska, 1. runda: SŁOWENIA – POLSKA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


12:00 Formuła E – Santiago ePrix, Chile: KWALIFIKACJE na żywo
*(o 19:15 premiera.200 w Eurosport 1 HD)
Eurosport PlayerEurosport 1 HDIpla
Komentarz w polskim Eurosporcie: Grzegorz Gac, Sławomir Szymczak

16:00
Formuła E – Santiago ePrix, Chile: WYŚCIG na żywo
*(o 20:00 premiera.200 w Eurosport 1 HD)
Eurosport PlayerEurosport 1 HDIpla
Komentarz w polskim Eurosporcie: Grzegorz Gac, Sławomir Szymczak


16:30 Magazyn THE WORLD SAILING SHOW 2018 premiera.200

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD


18:55 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:25 
Magazyn SPORT na żywo


20:00 Magazyn SPORT na żywo


21:45 
Magazyn SPORTOWA SOBOTA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:00 
Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200


23:25 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam