Sport w TV: sobota – 3 marca 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Puchar Świata w skokach narciarskich w Lahti 10:45 Lotto Ekstraklasa – 26. kolejka: BRUK-BET TERMALICA NIECIECZA – WISŁA PŁOCK Komentarz: Robert Skrzyński – Wojciech […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Puchar Świata w skokach narciarskich w Lahti


10:45 Lotto Ekstraklasa – 26. kolejka: BRUK-BET TERMALICA NIECIECZA – WISŁA PŁOCK premiera.200

Komentarz: Robert Skrzyński – Wojciech Jagoda
Reporter: Adam Westfal

11:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW premiera.200

Redakcja: Piotr Domagała, Piotr Glamowski

12:30 Magazyn LIGA EUROPY UEFA premiera.200

Redakcja: Piotr Glamowski, Michał Kornacki

12:55 
La Liga Santander – 27. kolejka: VILLARREAL CF – GIRONA FC na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

12:55 
2. Bundesliga – 25. kolejka: HOLSTEIN KIEL – MSV DUISBURG na żywo
Ipla
Komentarz: 
Marcin Grzywacz – Tomasz Urban

13:00 
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Filip Surma – Kamil Kosowski

13:25
 Premier League – 29. kolejka: BURNLEY FC – EVERTON FC na żywo

Komentarz: Piotr Domagała – Michał Gutka

14:40
1. Liga – 19. kolejka: FC FASTAV ZLIN – FK JABLONEC na żywo


14:55 
Serie A – 27. kolejka: SPAL 2013 – BOLOGNA FC na żywo
Ipla
Komentarz: Dominik Guziak – Piotr Czachowski

15:10 
Lotto Ekstraklasa – 26. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Adam Marchliński – Remigiusz Jezierski (z Wrocławia)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Tomasz Lipiński

15:25
 Lotto Ekstraklasa – 26. kolejka: ŚLĄSK WROCŁAW – SANDECJA NOWY SĄCZ na żywo

Komentarz: Adam Marchliński – Remigiusz Jezierski (z Wrocławia)

15:25 Bundesliga – 25. kolejka: FC SCHALKE 04 – HERTHA BSC na żywo

Komentarz: Cezary Olbrycht – Leszek Orłowski

15:25 
Bundesliga – 25. kolejka: VFL WOLFSBURG – BAYERN 04 LEVERKUSEN na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 2: Patryk Mirosławski – Tomasz Zieliński

15:30 
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Filip Surma – Kamil Kosowski

15:35
La Liga Santander – 27. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

15:55 
Premier League – 29. kolejka: TOTTENHAM HOTSPUR – HUDDERSFIELD TOWN na żywo

Komentarz: Krzysztof Marciniak – Przemysław Rudzki

15:55 
Tipico Bundesliga – 25. kolejka: LASK LINZ – SK PUNTIGAMER STURM GRAZ na żywo

Komentarz: Adam Kotleszka

16:10 
La Liga Santander – 27. kolejka: SEVILLA FC – ATHLETIC CLUB na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Michał Świerżyński

16:55
Ligue 1 Conforama – 28. kolejka: TROYES AC – PARIS SAINT GERMAIN na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 3: Marcin Grzywacz – Stefan Białas

17:30 
Nice 1. Liga – 20. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla

17:40 
Nice 1. Liga – 20. kolejka: PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA – STOMIL OLSZTYN na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Marcin Feddek – Andrzej Iwan (z Bielska-Białej)

17:40 Lotto Ekstraklasa – 26. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Bartosz Gleń – Tomasz Wieszczycki (z Kielc)
Reporterzy: Sonia Śledź, Michał Wodziński

17:55 
Lotto Ekstraklasa – 26. kolejka: KORONA KIELCE – POGOŃ SZCZECIN na żywo

Komentarz: Bartosz Gleń – Tomasz Wieszczycki (z Kielc)

17:55
Serie A – 27. kolejka: SS LAZIO – JUVENTUS FC na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Filip Kapica

18:00 
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Filip Surma – Kamil Kosowski

18:15 
Bundesliga – 25. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

18:25 
Premier League – 29. kolejka: LIVERPOOL FC – NEWCASTLE UNITED na żywo

Komentarz w Canal+ Sport 2: Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny

18:25
Bundesliga – 25. kolejka: RB LEIPZIG – BORUSSIA DORTMUND na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak (z Lipska)

18:25 
Eredivisie – 26. kolejka: PSV EINDHOVEN – FC UTRECHT na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Przybysz

18:25
La Liga Santander – 27. kolejka: DEPORTIVO LA CORUNA – SD EIBAR na żywo

Komentarz: Tomasz Zieliński

19:55
Jupiler League – 29. kolejka: SV ZULTE WAREGEM – RSC ANDERLECHT na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut

19:55 Jupiler League – 29. kolejka: CLUB BRUGGE – KV KORTRIJK na żywo


20:10 Lotto Ekstraklasa – 26. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Piotr Laboga – Marcin Baszczyński (z Gliwic)
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Bartek Igancik

20:25 
Lotto Ekstraklasa – 26. kolejka: PIAST GLIWICE – GÓRNIK ZABRZE na żywo

Komentarz: Piotr Laboga – Marcin Baszczyński (z Gliwic)

20:30
La Liga Santander – 27. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

20:30 
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Filip Surma – Kamil Kosowski, Piotr Domagała

20:40
La Liga Santander – 27. kolejka: REAL MADRYT – GETAFE CF na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 1: Patryk Mirosławski – Dominik Guziak

20:40
Serie A – 27. kolejka: SSC NAPOLI – AS ROMA na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Filip Kapica

20:40
Eredivisie – 26. kolejka: NAC BREDA – FEYENOORD na żywo
Ipla
Komentarz: Cezary Kowalski

21:00
 
Premier League – 29. kolejka: LEICESTER CITY – BOURNEMOUTH premiera.200

Komentarz: Żelisław Żyżyński – Michał Gutka

22:30 Magazyn LIGA+ na żywo

Studio: Rafał Dębiński – Maciej Murawski

22:50
 Magazyn ELEVEN GOL na żywo
Ipla
Studio: Maciej Jermakow

23:00 Magazyn PREMIER LEAGUE+ premiera.200


23:00 Tipico Bundesliga – 25. kolejka: FK AUSTRIA WIEDEŃ – RZ PELLETS WAC premiera.200

Komentarz: Jakub Polkowski

23:45 Magazyn BUNDESLIGA+ premiera.200


10:00 Mistrzostwa Świata Juniorów, Oteppa, Estonia: SPRINT KOBIET na żywo
*(o 17:30 premiera.200 w Eurosport 2 HD)
Eurosport PlayerEurosport 2 HDIpla
Komentarz w Eurosporcie 2: Bartosz Rainka – Marek Kaczmarczyk

13:00 Mistrzostwa Świata Juniorów, Oteppa, Estonia: SPRINT MĘŻCZYZN na żywo
*(o 18:15 premiera.200 w Eurosport 2 HD)
Eurosport PlayerEurosport 2 HDIpla
Komentarz w Eurosporcie 2: Bartosz Rainka – Marek Kaczmarczyk


13:30 Puchar Świata, Lahti, Finlandia: SPRINT ST. DOWOLNYM KOBIET I MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w polskim Eurosporcie: Igor Błachut, Kacper Merk


19:00 World Pool Masters, Gibraltar: DZIEŃ 2 na żywo

Komentarz: Grzegorz Kędzierski – Emil Paliwoda


20:00 Gala Boksu, Sheffield, Wielka Brytania: KELL BROOK – SIARHEI RABCHANKA na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Andrzej Kostyra – Maciej Miszkiń


19:00 
PGA European Tour – WGC-Mexico Championship, Chapultepec, Meksyk: III RUNDA na żywo

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person


01:30 NHL: CAROLINA HURRICANES – NEW JERSEY DEVILS na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Patryk Rokicki – Adrian Kowal


16:00 Cavaliada Tour, Warszawa, Polska: ZAPRZĘGI na żywo

Komentarz: Marek Szewczyk (z Warszawy)

19:00 
Cavaliada Tour, Warszawa, Polska: FUTURE – SZTAFETA na żywo

Komentarz: Marek Szewczyk (z Warszawy)

20:30
Cavaliada Tour, Warszawa, Polska: STUDIO na żywo
*(również od 22:00 do 22:15)

Studio: Gabriel Waliszko (z Warszawy)
Reporter: Joanna Cedrych

20:45 
Cavaliada Tour, Warszawa, Polska: SPEED & MUSIC na żywo

Komentarz: Marek Szewczyk (z Warszawy)


12:20 Strade Bianche, Włochy: WYŚCIG KOBIET  na żywo
*(od 13:50 w Rai Sport)
Eurosport Player

14:00 Strade Bianche, Włochy: WYŚCIG MĘŻCZYZN  na żywo
*(od 14:50 w Rai 2)
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla


18:25 Mistrzostwa Świata, Apeldoorn, Holandia: DZIEŃ 3 na żywo
*(od 18:25 do 19:05 w TVP Sport HD, o 20:15 również w Eurosport 2 HD, o 23:10 premiera.200 w TVP Sport HD)
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport PlayerEurosport 2 HDIpla
Komentarz w TVP: Sławomir Kwiatkowski


12:30 Puchar Świata, Lahti, Finlandia: SKOKI DRUŻYNOWO na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla


15:00 Puchar Świata, Lahti, Finlandia: SPRINT DRUŻYNOWY na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


02:00 NBA: WASHINGTON WIZARDS – TORONTO RAPTORS na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Waldemar Kijanowski

11:00 
Tahincioğlu Basketball Super League – 19. kolejka: USAK SPORTIF – BESIKTAS JK na żywo


18:00
Die BBL – 23. kolejka: ALBA BERLIN – MEDI BAYREUTH na żywo


11:00 Halowe Mistrzostwa Świata, Birmingham, Wielka Brytania: DZIEŃ 3 – SESJA PORANNA na żywo
*(od 12:35 także w TVP 2 HD)
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w TVP: Jarosław Idzi – Marek Plawgo (z Birmingham)

19:05 
Halowe Mistrzostwa Świata, Birmingham, Wielka Brytania: DZIEŃ 3 – SESJA POPOŁUDNIOWA na żywo
*(od 20:30 także w TVP 3)
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w TVP: Przemysław Babiarz – Sebastian Chmara (z Birmingham)


10:00 Mistrzostwa Świata w Sprincie, Changchun, Chiny: DZIEŃ 1 na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport Player
Komentarz w TVP: Bogusław Solecki


09:15 Puchar Świata, Kranjska Gora, Słowenia: GIGANT MĘŻCZYZN – I PRZEJAZD na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

10:30 
Puchar Świata, Crans Montana, Szwajcaria: SUPERGIGANT KOBIET na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

12:00 
Puchar Świata, Kranjska Gora, Słowenia: GIGANT MĘŻCZYZN – II PRZEJAZD na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


05:30 Puchar Świata, Tazawako, Japonia: JAZDA PO MULDACH na żywo
Eurosport Player

09:30 Puchar Świata, Sunny Valley, Rosja: SKICROSS na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz: Adam Probosz – Maciej Bydliński


12:45 PGNiG Superliga – 24. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Krzysztof Bandych – Michał Matysik (z Kalisza)
Reporter: Szymon Ratajczak

12:55 PGNiG Superliga – 24. kolejka: ENERGA MKS KALISZ – SPR CHROBRY GŁOGÓW na żywo

Komentarz: Krzysztof Bandych – Michał Matysik (z Kalisza)

15:30 Velux EHF Liga Mistrzów – grupa B: STUDIO na żywo

Studio: Piotr Karpiński – Tomasz Rosiński (z Kielc)

15:55 Velux EHF Liga Mistrzów – grupa B: PGE VIVE KIELCE – MIESZKOW BRZEŚĆ na żywo

Komentarz w Canal+: Robert Skrzyński – Grzegorz Tkaczyk (z Kielc)
Komentarz w Eleven Sports 4: Michał Wszołek – Michał Świrkula


12:00 WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Meksyku: ZAPOWIEDŹ premiera.200

Redakcja: Łukasz Siudak


18:30 Guinness Pro14 – 17. kolejka: TOYOTA CHEETAHS – CONNACHT na żywo
Eurosport Player


13:30 Mistrzostwa Wielkiej Brytanii: II RUNDA na żywo


20:00
Mistrzostwa Wielkiej Brytanii: II RUNDA na żywo


13:00 Magazyn 7. STREFA na żywo
Polsat Sport HDIpla


11:00 Vestel Venus League – 1/4 Finału: BESIKTAS JK – VAKIFBANK STAMBUŁ na żywo


14:00
Vestel Venus League – 1/4 Finału: HALKBANK ANKARA – FENERBAHCE SK STAMBUŁ na żywo


14:45 PlusLiga – 23. kolejka: INDYKPOL AZS OLSZTYN – ASSECO RESOVIA RZESZÓW na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Marek Magiera – Tomasz Wójtowicz


16:00 Puchar Świata, Lahti, Finlandia: STUDIO na żywo

Studio: Maciej Jabłoński
Reporter: Michał Regulski

16:15 
Puchar Świata, Lahti, Finlandia: WSTĘP DO KONKURSU na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

16:30
 Puchar Świata, Lahti, Finlandia: KONKURS DRUŻYNOWY na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w TVP: Sebastian Szczęsny, Stanisław Snopek


15:30 
Welsh Open, Cardiff, Walia: 1/2 FINAŁU na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz: Przemysław Kruk, Rafał Jewtuch

19:45 
Welsh Open, Cardiff, Walia: 1/2 FINAŁU na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w Eurosporcie 2: Przemysław Kruk, Rafał Jewtuch


11:00 Puchar Świata, La Molina, Hiszpania: SNOWCROSS na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz: Adam Probosz


19:30 KSW 42: STUDIO na żywo
Ipla

20:00 KSW 42: MAMED KHALIDOV – TOMASZ NARKUN na żywo
Ipla

22:00 Cage Warriors 91: JOSH REED – BRIAN BOULAND na żywo
Ipla

23:00 
Magazyn UNITED FIGHTING ALLIANCE premiera.200


01:00 
ATP World Tour 500, Acapulco, Meksyk – 1/2 Finału: JARED DONALDSON – KEVIN ANDERSON na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Tomasz Lorek

03:00
WTA Tour, Acapulco, Meksyk – 1/2 Finału: STEFANIE VOEGELE – REBECCA PETERSON na żywo
sport.tvp.pl

05:00 
ATP World Tour 500, Acapulco, Meksyk – 1/2 Finału: JUAN MARTIN DEL POTRO – ALEXANDER ZVEREV na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Filip Gawęcki

16:00 
ATP World Tour 500, Dubaj, ZEA – Finał: ROBERTO BAUTISTA AGUT – LUCAS POUILLE na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Tomaszewski


19:00 Formuła E – Mexico City ePrix: KWALIFIKACJE na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w polskim Eurosporcie: Grzegorz Gac, Sławomir Szymczak

23:00
Formuła E – Mexico City ePrix: WYŚCIG na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w polskim Eurosporcie: Grzegorz Gac, Sławomir Szymczak

inne
09:45
Sportowa Sobota w TVP Sport: STUDIO na żywo
TVP Sport HD
sport.tvp.pl
Studio: Maciej Kurzajewski

14:35
Sportowa Sobota w TVP Sport: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Maciej Kurzajewski

15:50
Sportowa Sobota w TVP Sport: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Bogusław Solecki

17:05
Sportowa Sobota w TVP Sport: STUDIO na żywo
TVP Sport HD
sport.tvp.pl
Studio: Bogusław Solecki

18:15
Sportowa Sobota w TVP Sport: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Maciej Kurzajewski

18:20 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport Player
Ipla

18:30 
Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD

19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


20:10 Magazyn SPORT na żywo


22:30 
Magazyn SPORTOWA SOBOTA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:00 
Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam