Sport w TV: sobota – 30 czerwca 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Mistrzostwa Świata 2018, Kazań, Rosja – 1/8 Finału: FRANCJA – ARGENTYNA 07:30 Magazyn PROSTO Z MUNDIALU  08:00 Magazyn FUTBOL NEWS 2018  08:05 Magazyn STUDIO FUTBOL 2018  11:15 Mistrzostwa Świata 2018: STUDIO MUNDIAL  […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Mistrzostwa Świata 2018, Kazań, Rosja – 1/8 Finału: FRANCJA – ARGENTYNA


07:30 
Magazyn PROSTO Z MUNDIALU na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

08:00 
Magazyn FUTBOL NEWS 2018 na żywo
Polsat Sport HDIpla


08:05 
Magazyn STUDIO FUTBOL 2018 na żywo
Polsat Sport HDIpla


11:15 
Mistrzostwa Świata 2018: STUDIO MUNDIAL na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

12:15 
Mistrzostwa Świata 2018: STUDIO MUNDIAL na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

13:20
Mistrzostwa Świata 2018: DZIEŃ NA MUNDIALU na żywo
TVP Sport HD
sport.tvp.pl

14:15
 Mistrzostwa Świata 2018: STUDIO na żywo
*(od 15:25 w TVP 2 HD)
TVP Sport HD
sport.tvp.pl
Studio: Piotr Sobczyński – Paweł Kryszałowicz, Grzegorz Rasiak, Paweł Janas, Jan Tomaszewski
Analiza: Rafał Ulatowski, Michał Listkiewicz

15:50 
Mistrzostwa Świata 2018, Kazań, Rosja – 1/8 Finału: FRANCJA – ARGENTYNA na żywo
TVP Sport HD
sport.tvp.pl
Komentarz: Dariusz Szpakowski – Andrzej Juskowiak (z Kazania)

17:55
 Mistrzostwa Świata 2018: STUDIO na żywo
TVP Sport HD
sport.tvp.pl
Studio: Piotr Sobczyński – Paweł Kryszałowicz, Grzegorz Rasiak, Paweł Janas, Jan Tomaszewski
Analiza: Rafał Ulatowski, Michał Listkiewicz


19:30 
Mistrzostwa Świata 2018: STUDIO na żywo
*(od 19:45 w TVP 1 HD)
TVP Sport HD
sport.tvp.pl
Studio: Piotr Sobczyński – Tomasz Frankowski, Grzegorz Rasiak, Paweł Janas, Jan Tomaszewski
Analiza: Rafał Ulatowski, Michał Listkiewicz


19:50 
Mistrzostwa Świata 2018, Sochi, Rosja – 1/8 Finału: URUGWAJ – PORTUGALIA na żywo
TVP Sport HD
sport.tvp.pl
Komentarz: Szymon Borczuch – Michał Żewłakow (z Soczi)

22:00 
Mistrzostwa Świata 2018: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Piotr Sobczyński – Tomasz Frankowski, Grzegorz Rasiak, Paweł Janas, Jan Tomaszewski
Analiza: Rafał Ulatowski, Michał Listkiewicz


22:45
Major League Soccer – 18. kolejka: SEATTLE SOUNDERS – PORTLAND TIMBERS na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


03:00 Gala Boksu, Cancun, Meksyk: RASHIDII ELLIS – ALBERTO MOSQUERA na żywo


10:30 
PGA European Tour – HNA Open de France, Paryż, Francja: III RUNDA na żywo
CANAL+ Sport HD

19:00 
PGA Tour – Quicken Loans National, Potomac, USA: III RUNDA na żywo


20:15 Global Champions Tour, Monako: ZAWODY na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


20:00 Diamentowa Liga, Paryż, Francja: MITYNG na żywo
Polsat Sport HDIpla


08:50 Liga Narodów – Final Six, 1/2 Finału: ??? – ??? na żywo
Ipla

13:30 Liga Narodów – Final Six, 1/2 Finału: ??? – ??? na żywo
Polsat Sport HDIpla


10:30 FIVB World Tour, Warszawa – 1/4 Finału: ??? – ??? na żywo
Polsat Sport HDIpla

11:30 
FIVB World Tour, Warszawa – 1/4 Finału: ??? – ??? na żywo
Polsat Sport HDIpla

14:50 
FIVB World Tour, Warszawa – 1/2 Finału: ??? – ??? na żywo
Ipla

15:50
 
FIVB World Tour, Warszawa – 1/2 Finału: ??? – ??? na żywo
Polsat Sport HDIpla


12:35 FIVB World Tour, Warszawa – 1/4 Finału: ??? – ??? na żywo
Polsat Sport HDIpla

13:35 
FIVB World Tour, Warszawa – 1/4 Finału: ??? – ??? na żywo
Ipla

17:00 
FIVB World Tour, Warszawa – 1/2 Finału: ??? – ??? na żywo
Polsat Sport HDIpla

18:00
 
FIVB World Tour, Warszawa – 1/2 Finału: ??? – ??? na żywo
Polsat Sport HDIpla


13:30 WTA Tour, Eastbourne, Wielka Brytania – Finał: ??? – ??? na żywo
sport.tvp.pl

16:00 
ATP World Tour 250, Eastbourne, Wielka Brytania –Finał: ??? – ??? na żywo
Ipla


09:00 
Moto3 – Grand Prix Assen, Holandia: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla

09:55 
MotoGP – Grand Prix Assen, Holandia: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla

10:55 
Moto2 – Grand Prix Assen, Holandia: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla

12:35 
Moto3 – Grand Prix Assen, Holandia: SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla

13:30 
MotoGP – Grand Prix Assen, Holandia: IV SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla

14:10 
MotoGP – Grand Prix Assen, Holandia: I SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla

14:35 
MotoGP – Grand Prix Assen, Holandia: II SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla

15:05
 
Moto2 – Grand Prix Assen, Holandia: SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla


11:30 Formuła 1 – Grand Prix Austrii: STUDIO na żywo
Ipla

11:55 
Formuła 1 – Grand Prix Austrii: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Mikołaj Sokół

13:00 
Formuła 1 – Grand Prix Austrii: STUDIO na żywo
Ipla

14:00 
Formuła 1 – Grand Prix Austrii: STUDIO na żywo
Ipla

14:55 
Formuła 1 – Grand Prix Austrii: SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Mikołaj Sokół

16:10 
Formuła 1 – Grand Prix Austrii: STUDIO na żywo
Ipla

19:30
Lamborghini Super Trofeo Europe: WYŚCIG I premiera.200
Ipla


18:30 FIM Speedway Grand Prix – Grand Prix Danii: STUDIO na żywo

Studio: Marcin Majewski, Mirosław Jabłoński
Reporter: Łukasz Benz

18:30
FIM Speedway Grand Prix – Grand Prix Danii: ZAWODY na żywo

Komentarz: Tomasz Dryła – Wojciech Dankiewicz

inne
19:15 
Magazyn SPORT na żywo


19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


20:10 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport Player
Ipla

22:30 Magazyn MUNDIALOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:00 
Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie:

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam