Sport w TV: sobota – 31 października 2020

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Bundesliga – 6. kolejka: BORUSSIA MÖNCHENGLADBACH – RB LIPSK 10:00 Magazyn STAN FUTBOLU  Studio: Krzysztof Stanowski – Marcin Burkhardt, Tomasz Wlodarczyk, Mateusz Rokuszewski, Adam Kotleszka 10:55 […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Bundesliga – 6. kolejka: BORUSSIA MÖNCHENGLADBACH – RB LIPSK


10:00 Magazyn STAN FUTBOLU na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Krzysztof Stanowski – Marcin Burkhardt, Tomasz Wlodarczyk, Mateusz Rokuszewski, Adam Kotleszka

10:55 Ekstraliga kobiet – 10. kolejka: MEDYK KONIN – AZS UNIWERSYTET JAGIELLOŃSKI na żywo

Komentarz: Szymon Borczuch – Joanna Tokarska

11:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Piotr Glamowski, Adrian Olek

12:55 2. Bundesliga – 6. kolejka: EINTRACHT BRUNSZWIK TSV – FC NORYMBERGA
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Tomasz Urban

13:25 Premier League – 7. kolejka: SHEFFIELD UNITED FC – MANCHESTER CITY FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+ Sport: Przemysław Pełka – Jarosław Koliński
Komentarz w Radio Gol 1: Mateusz Kirpsza

13:55 LaLiga Santander – 8. kolejka: REAL MADRYT CF – SD HUESCA na żywo

Komentarz w Canal+: Piotr Laboga – Tomasz Ćwiąkała

14:55 Serie A – 6. kolejka: FC CROTONE – ATALANTA BC 
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Dominik Guziak

15:25 Bundesliga – 6. kolejka: FC AUGSBURG – 1. FSV MAINZ 05 

Komentarz: Mateusz Borek – Grzegorz Kaczmarczyk

15:25 Bundesliga – 6. kolejka: 1. FC KÖLN – FC BAYERN MONACHIUM 
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 1: Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak
Komentarz w Radio Gol 1: Patryk Banaszkiewicz

15:25 Bundesliga – 6. kolejka: ARMINIA BIELEFELD – BORUSSIA DORTMUND 
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

15:25 Bundesliga – 6. kolejka: EINTRACHT FRANKFURT – WERDER BREMA 
Ipla
Komentarz: Michał Wszołek – Michał Świrkula

15:55 Premier League – 7. kolejka: BURNLEY FC – CHELSEA FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Adrian Olek – Piotr Glamowski

15:55 LaLiga Santander – 8. kolejka: ATHLETIC BILBAO – SEVILLA FC na żywo

Komentarz: Rafał Wolski – Tomasz Lipiński

17:30
Serie A – 6. kolejka: STUDIO 
Ipla
Studio: Piotr Dumanowski – Dominik Mucha, Mikołaj Kruk

17:55 Serie A – 6. kolejka: INTER MEDIOLAN – PARMA CALCIO 
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

17:55 Eliteserien – 23. kolejka: ODDS BK – SARPSBORG 08 


18:25 Bundesliga – 6. kolejka: BORUSSIA MÖNCHENGLADBACH – RB LIPSK 

Komentarz: Adam Marchliński – Tomasz Ćwiąkała

18:25 
Premier League – 7. kolejka: LIVERPOOL FC – WEST HAM UNITED FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+: Andrzej Twarowski – Michał Gutka
Komentarz w Radio Gol 1: Wojciech Anyszek

18:25 LaLiga Santander – 8. kolejka: CA OSASUNA – ATLETICO MADRYT 

Komentarz: Michał Kornacki – Leszek Orłowski

19:55 Eredivisie – 7. kolejka: AFC AJAX – FORTUNA SITTARD 


20:00 LaLiga Santander – 8. kolejka: STUDIO 
*(również o 23:00)
Ipla
Studio: Piotr Dumanowski – Paweł Wilkowicz

20:25 Eliteserien – 23. kolejka: FK HAUGESUND – AALESUNDS FK 


20:40 Serie A – 6. kolejka: BOLOGNA FC – CAGLIARI CALCIO 
Ipla
Komentarz: Dominik Guziak – Piotr Czachowski

20:55 LaLiga Santander – 8. kolejka: CD ALAVES – FC BARCELONA 
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 1: Marcin Pawłowski – Łukasz Wiśniowski
Komentarz w Radio Gol 1: Jakub Balcerski – Bartłomiej Płonka

23:00 Magazyn PREMIER LEAGUE+ 
CANAL+ Sport HD

23:15 Magazyn ELEVEN GOL na żywo
Ipla
Studio: Piotr Dumanowski

23:45 Magazyn BUNDESLIGA+ 
CANAL+ Sport HD


01:00 Gala Boksu, Indio, USA: JAIME MUNGUIA – TUREANO JOHNSON 
Polsat Sport HD

20:00 Gala Boksu, Londyn, Wielka Brytania: STUDIO 

Studio: Mateusz Borek – Maciej Miszkiń, Grzegorz Proksa, Janusz Pindera
20:05 Gala Boksu, Londyn, Wielka Brytania: OLEKSANDR USYK – DERECK CHISORA 

Komentarz: Piotr Jagiełło, Sebastian Szczęsny


11:55 Statscore Futsal Ekstraklasa – 10. kolejka: GI MALEPSZY FUTSAL LESZNO – GATTA ACTIVE ZDUŃSKA WOLA 

Komentarz: Michał Kornacki, Adam Zakrzewski


11:30 PGA European Tour – Aphrodite Hills Cyprus Open, Pafos, Cypr: III RUNDA 
Ipla
Komentarz: Jacek Person

17:00 PGA Tour – Bermuda Championship, Southampton Parish, Bermudy: III RUNDA 
Ipla
Komentarz: Jacek Person


13:45 X²0 badkamers Trofee – Koppenbergcross, Oudenaarde, Belgia: WYŚCIG KOBIET 
Eurosport Player

15:00 X²0 badkamers Trofee – Koppenbergcross, Oudenaarde, Belgia: WYŚCIG MĘŻCZYZN 
Eurosport Player


12:15 Vuelta a Espana, Hiszpania: ETAP 11 
*(do 17:30)
Eurosport Player
Komentarz: Adam Probosz – Dariusz Baranowski


11:00 Basketball Super League – 6. kolejka: BAHÇEŞEHIR KOLEJI – HDI SIGORTA AFYON BELEDIYE na żywo

Komentarz: Krzysztof Sendecki

13:15 Basketball Super League – 6. kolejka: PETKIM SPOR – GALATASARAY DOGA SIGORTA na żywo

Komentarz: Krzysztof Sendecki

15:30 Basketball Super League – 6. kolejka: DARÜŞŞAFAKA TEKFEN – FRUTT EXTRA BURSASPOR na żywo

Komentarz: Jacek Łączyński

17:30 Energa Basket Liga – 11. kolejka: PSZCZÓŁKA START LUBLIN – LEGIA WARSZAWA 


18:00 Basketball Super League – 6. kolejka: TOFAŞ – FENERBAHÇE BEKO na żywo

Komentarz: Radosław Spiak


11:45 PGNiG Superliga – 11. kolejka: STUDIO 
*(również o 12:40 i 13:35)
sport.tvp.pl

12:00 PGNiG Superliga – 11. kolejka: TORUS WYBRZEŻE GDAŃSK – KPR GWARDIA OPOLE 
sport.tvp.pl


15:10 Puchar Sześciu Narodów: WALIA – SZKOCJA 

Komentarz: Robert Grzędowski, Krzysztof Liedel

17:40 Puchar Sześciu Narodów: WŁOCHY – ANGLIA 

Komentarz: Andrzej Kopyt, Krzysztof Serafin

21:00 Puchar Sześciu Narodów: WŁOCHY – ANGLIA 

Komentarz: Andrzej Kopyt, Krzysztof Serafin


14:45 PlusLiga – 21. kolejka: ŚLEPSK MALOW SUWAŁKI – GRUPA AZOTY ZAKSA KĘDZIERZYN-KOŹLE
Polsat Sport HD
Komentarz: Marek Magiera

18:00
SuperLega – 8. kolejka: LEO SHOES MODENA – CUCINE LUBE CIVITANOVA 
Polsat Sport HD

20:30
PlusLiga – 10. kolejka: VERVA WARSZAWA ORLEN PALIWA – CARRAD ENEA CZARNI RADOM 
Polsat Sport HD
Komentarz w Radio Gol 2: Mateusz Wiśniowski


00:00 (sob/nd) UFC 254, Las Vegas, USA: URIAH HALL – ANDERSON SILVA 
Polsat Sport HD


14:00 ATP World Tour 500, Wiedeń, Austria – 1/2 finału: KEVIN ANDERSON – ANDREY RUBLEV 
Ipla

16:00 ATP World Tour 500, Wiedeń, Austria – 1/2 finału: LORENZO SONEGO – DANIEL EVANS 
Ipla


07:55 FIA WTCR, Aragon, Hiszpania: I SESJA TRENINGOWA na żywo
Eurosport Player

09:30 Formuła 1 – Grand Prix Emilii-Romanii: STUDIO na żywo
*(również o 11:40)
Ipla
Studio: Maciej Jarmakow – Mikołaj Sokół, Robert Smoczyński

09:55 Formuła 1 – Grand Prix Emilii-Romanii: I SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Mikołaj Sokół

10:30 
FIA WTCR, Aragon, Hiszpania: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Eurosport Player

11:05 
Formula Regional European, Montmelo, Hiszpania: WYŚCIG 1 na żywo


13:00 Formuła 1 – Grand Prix Emilii-Romanii: STUDIO na żywo
*(również o 15:10)
Ipla
Studio: Maciej Jarmakow – Mikołaj Sokół, Aldona Marciniak, Robert Smoczyński

13:15
FIA WTCR, Aragon, Hiszpania: SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Eurosport Player
Komentarz: Grzegorz Gac

13:55 Formuła 1 – Grand Prix Emilii-Romanii: SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 1: Michał Gąsiorowski – Mikołaj Sokół
Komentarz w Radio Gol 2: Wojciech Anyszek – Jakub Spychała

13:55 
Porsche Carrera Cup, Lausitzring, Niemcy: WYŚCIG 1 na żywo


15:10 ADAC GT Masters, Lausitzring, Niemcy: WYŚCIG 1 na żywo


15:45
 Michelin Le Mans Cup, Portimao, Portugalia: WYŚCIG na żywo

Komentarz: Michał Łopaciński

17:10
GT Open, Montmelo, Hiszpania: WYŚCIG 1


21:30 NASCAR Xfinity Series, Martinsville, USA: WYŚCIG na żywo

Komentarz: Michał Olszak


19:00 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
*(również o 21:55)
Eurosport Player

19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:35 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


23:00 Magazyn SPORT NEWS+ 


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki