Sport w TV: sobota – 4 maja 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA LOTTO Ekstraklasa – grupa mistrzowska, 33. kolejka: LEGIA WARSZAWA – PIAST GLIWICE 12:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW  Redakcja: Piotr Domagała, Piotr Glamowski 12:55 La Liga Santander – […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA LOTTO Ekstraklasa – grupa mistrzowska, 33. kolejkaLEGIA WARSZAWA – PIAST GLIWICE


12:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW 

Redakcja: Piotr Domagała, Piotr Glamowski

12:55 La Liga Santander – 36. kolejka: LEVANTE UD – RAYO VALLECANO na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Piotr Laboga – Leszek Orłowski

12:55 
2. Bundesliga – 32. kolejka: HAMBURGER SV – FC INGOLSTADT na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski

13:00 
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Piotr Domagała – Kamil Kosowski

13:10 
Magazyn STAN FUTBOLU 
TVP Sport HD
sport.tvp.pl
Studio: Krzysztof Stanowski – Czesław Michniewicz, Wojciech Kowalczyk, Bartłomiej Szczęśniak, Mateusz Rokuszewski

13:25
Premier League – 37. kolejka: AFC BOURNEMOUTH – TOTTENHAM HOTSPUR na żywo

Komentarz: Andrzej Twarowski – Rafał Nahorny

15:00
 Bundesliga – 32. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Tomasz Urban

15:10
LOTTO Ekstraklasa – grupa spadkowa, 34. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Bartosz Gleń – Grzegorz Mielcarski (z Kielc)

15:20 
Bundesliga – 31. kolejka: BORUSSIA M’GLADBACH – TSG 1899 HOFFENHEIM na żywo
CANAL+ Sport HD

Komentarz: Edward Durda – Wojciech Jagoda

15:25
LOTTO Ekstraklasa – grupa spadkowa, 34. kolejka: KORONA KIELCE – MIEDŹ LEGNICA na żywo

Komentarz: Bartosz Gleń – Grzegorz Mielcarski (z Kielc)

15:25 
Bundesliga – 32. kolejka: BAYERN MONACHIUM – HANNOVER 96 na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

15:25 Bundesliga – 32. kolejka: HERTHA BSC – VFB STUTTGART na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

15:25 
Bundesliga – 32. kolejka: VFL WOLFSBURG – FC NÜRNBERG na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski

15:30 
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Piotr Domagała – Kamil Kosowski

15:55
Premier League – 37. kolejka: WEST HAM UNITED – SOUTHAMPTON FC na żywo

Komentarz: Marcin Rosłoń – Michał Gutka

16:10 La Liga Santander – 36. kolejka: RCD ESPANYOL – ATLETICO MADRYT na żywo

Komentarz: Rafał Wolski – Leszek Orłowski

17:30 
Serie A – 35. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Mikołaj Kruk 

17:40 
LOTTO Ekstraklasa – grupa mistrzowska, 34. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Adam Marchliński – Maciej Murawski (z Poznania)

17:55 
LOTTO Ekstraklasa – grupa mistrzowska, 34. kolejkaLECH POZNAŃ – KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Adam Marchliński – Maciej Murawski (z Poznania)

17:55
Serie A – 35. kolejka: CHIEVO WERONA – SPAL 2013 na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Piotr Czachowski

18:00 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Piotr Domagała – Kamil Kosowski

18:20
Bundesliga – 32. kolejka: WERDER BREMA – BORUSSIA DORTMUND na żywo

Komentarz: Cezary Olbrycht – Tomasz Ćwiąkała

18:25
Premier League – 37. kolejka: CARDIFF CITY – CRYSTAL PALACE na żywo

Komentarz: Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny

18:25 
La Liga Santander – 36. kolejka: CD ALAVES – REAL SOCIEDAD na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

19:55
1. Liga – grupa mistrzowska, 1 kolejka: FC SLOVAN LIBEREC – SK SLAVIA PRAGA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Marcin Kalita

20:00 LOTTO Ekstraklasa – grupa mistrzowska, 34. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Filip Surma (z Warszawy)

20:00
La Liga Santander – 36. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

20:05 
Major League Soccer: NEW YORK RED BULLS – LOS ANGELES GALAXY na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk

20:10 
LOTTO Ekstraklasa – grupa mistrzowska, 34. kolejka: STUDIO na żywo
*(od 21:20 również w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD
Studio: Rafał Patyra – Tomasz Kłos, Robert Podoliński (z Warszawy)
Reporter: Marcin Wojtasik

20:25 
LOTTO Ekstraklasa – grupa mistrzowska, 34. kolejkaLEGIA WARSZAWA – PIAST GLIWICE na żywo
*(od 21:30 również w TVP Sport HD)
CANAL+ Sport HDsport.tvp.plTVP Sport HD
Komentarz w Canal+: Przemysław Pełka – Tomasz Wieszczycki (z Warszawy)
Komentarz w TVP: Szymon Borczuch – Marcin Żewłakow (z Warszawy)

20:30 
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Piotr Domagała – Kamil Kosowski

20:30 
Serie A – 35. kolejka: UDINESE CALCIO – INTER MEDIOLAN na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

20:30
Fortuna 1. Liga – 32. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Szymon Rojek – Janusz Kudyba (z Jastrzębia-Zdroju)
Reporter: Mariusz Hawryszczuk

20:40
La Liga Santander – 36. kolejka: CELTA VIGO – FC BARCELONA na żywo
Ipla
Komentarz: Sebastian Chabiniak – Łukasz Wiśniowski

20:40
Fortuna 1. Liga – 32. kolejka: GKS 1962 JASTRZĘBIE – ŁKS ŁÓDŹ na żywo
Polsat Sport HD
Ipla
Komentarz: Szymon Rojek – Janusz Kudyba (z Jastrzębia-Zdroju)

20:40
Premier League – 37. kolejka: NEWCASTLE UNITED – LIVERPOOL FC na żywo
*(o 00:20  w Canal+ 4K Ultra HD)

Komentarz: Przemysław Rudzki – Michał Gutka

22:30 Magazyn LIGA+ na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Rafał Dębiński – Remigiusz Jezierski

22:45
Magazyn ELEVEN GOL na żywo
Ipla

23:5
0 Magazyn PREMIER LEAGUE+ 
CANAL+ Sport HD


18:00 Memoriał Feliksa Stamma: FINAŁY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Jagiełło (z Warszawy)
Studio: Bogusław Solecki (z Warszawy)
Reporter: Aleksandra Rajewska


07:00 IEM Sydney 2019 – CS:GO: DZIEŃ 5 na żywo
sport.tvp.pl


06:30 PGA European Tour – Volvo China Open, Shenzhen, Chiny: III RUNDA na żywo

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

21:00 PGA Tour – Wells Fargo Championship, Charlotte, USA: III RUNDA na żywo
Ipla


01:00 NHL – 2. runda play-off: CAROLINA HURRICANES – NEW YORK ISLANDERS na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Stanisław Snopek – Adrian Kowal

15:15 Mistrzostwa Świata Dywizji 1B, Tallin, Estonia: WSTĘP DO MECZU na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Maciej Adamiak – Gabriel Samolej
Reporter: Anna Kozińska

15:25 Mistrzostwa Świata Dywizji 1B, Tallin, Estonia: POLSKA – JAPONIA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Laskowski – Waldemar Matuszak


09:45 Global Champions Tour, Szanghaj: ZAWODY na żywo
Eurosport PlayerIpla


10:40 Tour of Yorkshire , Wielka Brytania: KOBIETY – ETAP 2 na żywo
*(o 14:45  w Eurosport 2 HD)
Eurosport PlayerIpla

16:00 Tour de Romandie, Szwajcaria: ETAP 4 na żywo
Eurosport PlayerIpla

17:30 
Tour of Yorkshire, Wielka Brytania: ETAP 3 na żywo
Eurosport PlayerIpla


02:00 NBA – play-off: BOSTON CELTICS – MILWAUKEE BUCKS na żywo
CANAL+ Sport HD

12:00 
Tahincioglu Basketball Super League – 29. kolejka: FENERBAHÇE BEKO – BANVIT na żywo

Komentarz: Krzysztof Sendecki

12:30 
Energa Basket Liga – 1/4 Finału: ANWIL WŁOCŁAWEK – ARGED BMSLAM STAL OSTRÓW WIELKOPOLSKI na żywo
Polsat Sport HDIpla

14:15
Tahincioglu Basketball Super League – 29. kolejka: ANADOLU EFES – ISTANBUL BBSK na żywo

Komentarz: Jakub Ryś

16:30
Tahincioglu Basketball Super League – 29. kolejka: GAZIANTEP BASKETBOL – AFYON BELEDIYESPOR na żywo

Komentarz: Radosław Spiak

20:30 Liga ACB – 28. kolejka: SAN PABLO BURGOS – REAL MADRYT na żywo

Komentarz: Radosław Spiak


17:25 EHF Liga Mistrzów – 1/4 finału: TELEKOM VESZPREM – SG FLENSBURG-HANDEWITT na żywo
Ipla
Komentarz w nSport+: Piotr Bugajny – Grzegorz Tkaczyk

19:25 
EHF Liga Mistrzów – 1/4 finału: FC BARCELONA LASSA – HBC NANTES na żywo
Ipla

Komentarz w nSport+: Szymon Ratajczak – Tomasz Rosiński


23:35 FIA Rajdowe Mistrzostwa Europy, Wyspy Kanaryjskie: PODSUMOWANIE DNIA 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


21:15 
Serie A1 – finał: IMOCO VOLLEY CONEGLIANO – IGOR GORGONZOLA NOVARA 

Komentarz: Żelisław Żyżyński – Milena Sadurek


14:00 PlusLiga : STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla

14:45 
PlusLiga – mecz o 3 miejsce: JASTRZĘBSKI WĘGIEL – ALURON VIRTU WARTA ZAWIERCIE na żywo
Polsat Sport HD
Ipla

17:00 
PlusLiga: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla

17:30 
PlusLiga – finał: ZAKSA KĘDZIERZYN-KOŹLE – ONICO WARSZAWA na żywo
Polsat Sport HDIpla

19:30 
PlusLiga: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla


11:00 Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: PÓŁFINAŁ na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

15:15 Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: PÓŁFINAŁ na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:00 
Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: PÓŁFINAŁ na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


11:00 
WTA Tour, Madryt, Hiszpania – 1. runda: ASHLEIGH BARTY – DARIA GAVRILOVA na żywo
sport.tvp.pl

11:00 
WTA Tour, Praga, Czechy – finał: JIL TEICHMANN – KAROLINA MUCHOVA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Michał Lewandowski

13:00 
WTA Tour, Madryt, Hiszpania – 1. runda: ARYNA SABALENKA – SVETLANA KUZNETSOVA na żywo
sport.tvp.pl

15:00 
WTA Tour, Madryt, Hiszpania – 1. runda: DARIA KASATKINA – VICTORIA AZARENKA na żywo
sport.tvp.pl

16:00 
WTA Tour, Rabat, Maroko – finał: MARIA SAKKARI – JOHANNA KONTA na żywo
sport.tvp.pl

16:00 ATP World Tour 250, Estoril, Portugalia – 1/2 finału: STEFANOS TSITSIPAS – DAVID GOFFIN na żywo
Ipla

17:00 
WTA Tour, Madryt, Hiszpania – 1. runda: ALIAKSANDRA SASNOVICH – ANETT KONTAVEIT na żywo
sport.tvp.pl

18:00 ATP World Tour 250, Estoril, Portugalia – 1/2 finału: ALEJANDRO DAVIDOVICH FOKINA – PABLO CUEVAS na żywo
Ipla

19:00 
WTA Tour, Madryt, Hiszpania – 1. runda: SOFIA KENIN – PETRA KVITOVA na żywo
sport.tvp.pl


21:00 
WTA Tour, Madryt, Hiszpania – 1. runda: KIKI BERTENS – KATERINA SINIAKOVA na żywo
sport.tvp.pl


20:30 Liga Mistrzów ETTU – finał: TTSC UMMC – TTC FAKEL GAZPROM 

Komentarz: Piotr Glamowski


09:00 Moto3 – Grand Prix Hiszpanii: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

09:55 Moto2 – Grand Prix Hiszpanii: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

10:55 MotoGP – Grand Prix Hiszpanii: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

12:35 Moto3 – Grand Prix Hiszpanii: I SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

13:00 Moto3 – Grand Prix Hiszpanii: II SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

13:30 MotoGP – Grand Prix Hiszpanii: IV SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

14:10 MotoGP – Grand Prix Hiszpanii: I SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

14:35 
MotoGP – Grand Prix Hiszpanii: II SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

15:05 
Moto2 – Grand Prix Hiszpanii: I SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

15:30 
Moto2 – Grand Prix Hiszpanii: II SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak


11:45 W Series, Hockenheim, Niemcy: KWALIFIKACJE na żywo
Ipla


13:30 World Endurance Championship, Spa-Francochamps, BELGIA: WYŚCIG 6H na żywo
*(od 16:30 w Polsat Sport News HD, od 18:30 w Eurosport 1 HD, od 13:15 do 14:45 także w Eurosport 2 HD)
Eurosport PlayerEurosport 1 HDIpla

16:05 W Series, Hockenheim, Niemcy: WYŚCIG na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Mikołaj Sokół


18:30 Speedway of Nations, Landshut, Niemcy: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo


19:00 Speedway of Nations, Landshut, Niemcy: 1/2 FINAŁU na żywo

Komentarz: Tomasz Dryła – Tomasz Bajerski

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


19:55 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:25 
Magazyn SPORT na żywo


23:00
 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:25 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

23:40 
Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie  

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam