Sport w TV: sobota – 5 stycznia 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 12:05 Magazyn STAN FUTBOLU  12:55 La Liga Santander – 18. kolejka: REAL VALLADOLID – RAYO VALLECANO  Komentarz: Cezary Olbrycht – Tomasz Lipiński 13:00 FA Cup – 3. runda: STUDIO  […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.


12:05 Magazyn STAN FUTBOLU na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


12:55 La Liga Santander – 18. kolejka: REAL VALLADOLID – RAYO VALLECANO na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Cezary Olbrycht – Tomasz Lipiński

13:00
FA Cup – 3. runda: STUDIO na żywo
Ipla

13:25 
FA Cup – 3. runda: MANCHESTER UNITED – READING FC na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

13:25 
FA Cup – 3. runda: WEST HAM UNITED – BIRMINGHAM CITY na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

13:25 
FA Cup – 3. runda: AFC BOURNEMOUTH – BRIGHTON&HOVE ALBION na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Piotr Czachowski

15:30
FA Cup – 3. runda: STUDIO na żywo
Ipla

15:55 
FA Cup – 3. runda: CHELSEA FC – NOTTINGHAM FOREST na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak

15:55 
FA Cup – 3. runda: DERBY COUNTRY – SOUTHAMPTON FC na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Filip Kapica

15:55 
FA Cup – 3. runda: EVERTON FC – LINKOLN CITY na żywo
Ipla
Komentarz: Dominik Guziak – Mateusz Majak

16:10
La Liga Santander – 18. kolejka: DEPORTIVO ALAVES – VALENCIA CF na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Piotr Laboga – Tomasz Ćwiąkała

18:00 
FA Cup – 3. runda: STUDIO na żywo
Ipla

18:25 
FA Cup – 3. runda: BLACKPOOL FC – ARSENAL FC na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

18:25
FA Cup – 3. runda: NEWCASTLE UNITED – BLACKBURN ROVERS FC na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Piotr Czachowski

18:25
FA Cup – 3. runda: CRYSTAL PALACE – GRIMSBY TOWN na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Sebastian Chabiniak

20:30
La Liga Santander – 18. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

20:40
La Liga Santander – 18. kolejka: SD HUESCA – REAL BETIS na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

20:50 
Coupe de France – 1/32 finału: BOURGES FOOT – OLYMPIQUE LYON na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk

22:45 
La Liga Santander – 18. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla


13:55 Puchar Świata – Tour de Ski, Val di Fiemme, Włochy: 10 KM KOBIET ST. KLASYCZNYM na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w TVP Sport: Jarosław Idzi – Piotr Meissner

15:15 
Puchar Świata – Tour de Ski, Val di Fiemme, Włochy: 15 KM MĘŻCZYZN ST. KLASYCZNYM na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player
Ipla


13:15 Puchar Świata, Altenberg, Niemcy: PRZEJAZD DWÓJEK KOBIET na żywo
Ipla

16:30 
Puchar Świata, Altenberg, Niemcy: PRZEJAZD DWÓJEK MĘŻCZYZN na żywo
Ipla


19:00 PGA Tour – Sentry Tournament of Champions, Kapalua, USA: II RUNDA
Ipla


01:00 NHL: PITTSBURGH PENGUINS – WINNIPEG JETS na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Stanisław Snopek – Adrian Kowal

18:35
Polska Hokej Liga – runda 4, 34. kolejka: KH ENERGA TORUŃ – TAURON GKS KATOWICE na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Patryk Rokicki – Waldemar Matuszak


09:50 Puchar Świata, Otepaa, Estonia: SKOKI na żywo


12:20 
Puchar Świata, Otepaa, Estonia: BIEG NA 10 KM na żywo
*(o 19:00  w Eurosport 1 HD)
Eurosport 1 HDIpla


02:00 NBA: BOSTON CELTICS – DALLAS MAVERICKS na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Edward Durda – Waldemar Kijanowski

11:00
 Tahincioglu Basketball Super League – 14. kolejka: BEŞIKTAŞ SOMPO JAPAN – ADATIP SAKARYA BB na żywo

Komentarz: Radosław Spiak

12:30 
Polska Liga Koszykówki – 14. kolejka: ANWIL WŁOCŁAWEK – TBV START LUBLIN na żywo
Polsat Sport HD
Ipla

13:15 
Tahincioglu Basketball Super League – 14. kolejka: GALATASARAY – AREL UNIV. BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL na żywo

Komentarz: Jakub Ryś

15:30
Tahincioglu Basketball Super League – 14. kolejka: ISTANBUL BBSK – ANADOLU EFES na żywo

Komentarz: Jakub Ryś

20:37
Lega A – 14. kolejka: HAPPY CASA BRINDISI – SIDIGAS AVELLINO na żywo


23:00 
NBA: DENVER NUGGETS – CHARLOTE HORNETS na żywo
CANAL+ Sport HD

Komentarz: Edward Durda – Kamil Chanas


12:50 Puchar Świata, Zagrzeb, Chorwacja: SLALOM KOBIET – I PRZEJAZD na żywo
*(o 14:45  w Eurosport 1 HD)
Eurosport 1 HDIpla

15:50 
Puchar Świata, Zagrzeb, Chorwacja: SLALOM KOBIET – II PRZEJAZD na żywo
*(o 17:45 w Eurosport 2 HD)
Ipla


14:55 Turniej Towarzyski, Palencia, Hiszpania: POLSKA – ARABIA SAUDYJSKA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Maciej Iwański


10:00 Puchar Świata, Koenigsee, Niemcy: I PRZEJAZD DWÓJKI MĘŻCZYZN na żywo
Ipla

11:00 
Puchar Świata, Koenigsee, Niemcy: II PRZEJAZD DWÓJKI MĘŻCZYZN na żywo
Ipla

12:45 
Puchar Świata, Koenigsee, Niemcy: I PRZEJAZD JEDYNKI KOBIET na żywo
Ipla

13:45 
Puchar Świata, Koenigsee, Niemcy: II PRZEJAZD JEDYNKI KOBIET na żywo
Ipla


14:45 Liga Siatkówki kobiet – 12. kolejka: DPD LEGIONOVIA LEGIONOWO – CHEMIK POLICE na żywo
Polsat Sport HDIpla

20:25 Serie A1 – 14. kolejka: SAVINE DEL BENE SCANDICCI – LARDINI FILOTTRANO na żywo

Komentarz: Gabriel Waliszko – Milena Sadurek


18:00 Serie A1 – 16. kolejka: ITAS TRENTINO – SIR SAFETY CONAD PERUGIA na żywo
Ipla


16:30 Puchar Świata – Turniej Czterech Skoczni, Bischofshofen, Austria: STUDIO na żywo
Eurosport 1 HDIpla

17:00 Puchar Świata – Turniej Czterech Skoczni, Bischofshofen, Austria: KWALIFIKACJE na żywo
Eurosport 1 HDIpla

18:00 
Puchar Świata – Turniej Czterech Skoczni, Bischofshofen, Austria: STUDIO na żywo
Eurosport 1 HDIpla


03:00 WTA Tour, Shenzen, Chiny – 1/2 finału: ARYNA SABALENKA – YAFAN WANG na żywo
sport.tvp.pl

03:00 
WTA Tour, Shenzen, Chiny – 1/2 finału: ALISON RISKE – VERA ZVONAREVA na żywo
sport.tvp.pl

04:00 WTA Tour, Brisbane, Australia – 1/2 finału: LESIA TSURENKO – NAOMI OSAKA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

05:00 
WTA Tour, Auckland, Nowa Zelandia – 1/2 finału: VICTORIA KUZMOVA – JULIA GOERGES na żywo
sport.tvp.pl

06:00 
ATP World Tour 250, Brisbane, Australia – 1/2 finału: JEREMY CHARDY – KEI NISHIKORI na żywo
Eurosport 1 HDIpla

07:00 
WTA Tour, Shenzen, Chiny – finał: ??? – ??? na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Joanna Sakowicz-Kostecka, Michał Lewandowski

09:00 
Puchar Hopmana, Perth, Australia – Finał: NIEMCY – SZWAJCARIA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

10:00 
WTA Tour, Brisbane, Australia – 1/2 finału: DONNA VEKIC – KAROLINA PLISKOVA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Michał Regulski

12:00 ATP World Tour 250, Brisbane, Australia – 1/2 finału: JO-WILFRIED TSONGA – DANIIL MEDVEDEV na żywo
*(o 15:15  w Eurosport 2 HD)
Ipla


19:00 FIM Mistrzostwa Świata Superenduro, Riese, Niemcy: ZAWODY na żywo

Komentarz: Tomasz Dryła, Sergiusz Ryczel

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


19:00 Gala Mistrzów Sportu, Warszawa: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla

19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


19:55
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport PlayerIpla

20:00 
Gala Mistrzów Sportu, Warszawa: GALA na żywo
Polsat Sport HDIpla

20:25 
Magazyn SPORT na żywo


22:00 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

22:30 
Gala Mistrzów Sportu, Warszawa: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla

22:45 
Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

23:25 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie  

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam