Sport w TV: sobota – 5 września 2015

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 00:30 Eliminacje Mistrzostwa Europy – grupa I: DANIA – ALBANIA  Komentarz: Tomasz Włodarczyk […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych.

piłka nożna
00:30 Eliminacje Mistrzostwa Europy – grupa I: DANIA – ALBANIA premiera.200
Polsat Sport News
Komentarz: Tomasz Włodarczyk


00:30
 Eliminacje Mistrzostwa Europy – grupa F: WĘGRY – RUMUNIA premiera.200

Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Robert Zieliński


14:40 I Liga Polska – 7. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Leszek Bartnicki – Andrzej Iwan (z Bełchatowa)
Reporter: Łukasz Majchrzyk

14:55 I Liga Polska – 7. kolejka: GKS BEŁCHATÓW – ROZWÓJ KATOWICE na żywo
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Leszek Bartnicki – Andrzej Iwan (z Bełchatowa)
Reporter: Łukasz Majchrzyk


17:00 Eliminacje Mistrzostwa Europy: STUDIO na żywo
polsat-sport-hd.120
Studio: Szymon Rojek – Tomasz Łapiński

17:50
Eliminacje Mistrzostwa Europy grupa G: ROSJA – SZWECJA na żywo
polsat-sport-hd.120Idman TV
Komentarz w Polsat Sport: Cezary Kowalski


17:50 Eliminacje Mistrzostwa Europy – grupa C: UKRAINA – BIAŁORUŚ na żywo
Polsat Sport News
Komentarz: Grzegorz Michalewski


17:50
Eliminacje Mistrzostwa Europy – grupa E: SAN MARINO – ANGLIA na żywo

Polsat Sport Extra HDITV HD
Komentarz w Polsat Sport Extra: Marcin Feddek

20:00
Eliminacje Mistrzostwa Europy: STUDIO na żywo

polsat-sport-hd.120
Studio: Szymon Rojek – Tomasz Łapiński


20:35
Eliminacje Mistrzostwa Europy – grupa C: HISZPANIA – SŁOWACJA na żywo

polsat-sport-hd.120Idman TV
Komentarz w Polsat Sport: Mateusz Borek – Wojciech Kowalczyk


20:35
Eliminacje Mistrzostwa Europy – grupa E: SZWAJCARIA – SŁOWENIA na żywo

Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Tomasz Włodarczyk


20:35
 Eliminacje Mistrzostw Europy – grupa G: AUSTRIA – MOŁDAWIA na żywo

Polsat Sport News
Komentarz: Marek Kleitz – Robert Zieliński


22:45
Eliminacje Mistrzostwa Europy: STUDIO na żywo

polsat-sport-hd.120
Studio: Szymon Rojek – Tomasz Łapiński

23:00 Eliminacje Mistrzostwa Europy – grupa G: CZARNOGÓRA – LIECHTENSTEIN premiera.200

Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Przemysław Iwańczyk

23:30 Eliminacje Mistrzostwa Europy: MAGAZYN premiera.200
polsat-sport-hd.120 Polsat Sport News
Komentarz: Grzegorz Michalewski, Tomasz Włodarczyk, Marek Kleitz

boks
18:30 Gala, Drezno, Niemcy: JUERGEN BRAEHMER – KONNI KONRAD na-żywo
*(od 22:30 w Sat.1)
polsatsport.plSat 1

22:00 ESPN Premier Boxing Champions: LEO SANTA CRUZ – ABNER MARES premiera.200
Sportklub

golf
13:00 PGA European Tour, M2M Russian Open, Moskwa, Rosja: III RUNDA na-żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Jacek Person, Andrzej Person

kolarstwo szosowe
15:45 
Magazyn VUELTA EXTRA na żywo
Eurosport HD
Eurosport DE
Komentarz w polskim Eurosporcie: Bartosz Rainka

16:00 Vuelta a Espana: ETAP 14 na żywo
Eurosport HDEurosport DE
Komentarz w polskim Eurosporcie: Tomasz Jaroński, Adam Probosz

17:45 
Magazyn VUELTA EXTRA na żywo
Eurosport HD
Eurosport DE
Komentarz w polskim Eurosporcie: Bartosz Rainka

koszykówka mężczyzn
14:55 Mistrzostwa Europy – grupa A: POLSKA – BOŚNIA I HERCEGOWINA na-żywo
TVP Sport HDsport.tvp.plElevenRTRS

14:55 
Mistrzostwa Europy – grupa B: NIEMCY – ISLANDIA na-żywo
ZDF HD

15:25 
Mistrzostwa Europy – grupa D: CZECHY – ESTONIA na-żywo
Eleven Sports

17:25 
Mistrzostwa Europy – grupa A: IZRAEL – ROSJA na-żywo
ElevenRossiya 2

17:55 
Mistrzostwa Europy – grupa D: HISZPANIA – SERBIA na-żywo
Eleven SportsNTV SporRTRS

20:25 
Mistrzostwa Europy – grupa D: LITWA – UKRAINA na-żywo
2+2

20:55 
Mistrzostwa Europy – grupa C: CHORWACJA – SŁOWENIA na-żywo
ElevenRTRS

20:55 
Mistrzostwa Europy – grupa A: FRANCJA – FINLANDIA na-żywo
Eleven Sports

20:55 
Mistrzostwa Europy – grupa B: WŁOCHY – TURCJA na-żywo
NTV Spor

piłka ręczna mężczyzn
15:55
PGNiG Superliga – 1. kolejka: ORLEN WISŁA PŁOCK – MMTS KWIDZYN na-żywo
Polsat Sport News
Komentarz: Marcin Muras – Artur Siódmiak (z Płocka)

20:00
Magazyn HANDBALL-BUNDESLIGA premiera.200
Sportklub

rugby
20:50
Mecz Towarzyski: FRANCJA – SZKOCJA na-żywo
France 2 HD

siatkówka kobiet
05:00 
Puchar Świata: DOMINIKANA – ALGIERIA na-żywo
polsat-sport-hd.120
Komentarz: Adam Romański

05:00 
Puchar Świata: KUBA – PERU na-żywo
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Damian Dacewicz – Tomasz Wójtowicz

08:00
 
Puchar Świata: ROSJA – CHINY na-żywo
Polsat Sport NewsNTV Spor
Komentarz w Polsat Sport News: Marek Magiera – Tomasz Wójtowicz

08:00 Puchar Świata: KENIA – SERBIA na-żywo
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Łukasz Kadziewicz – Maciej Jarosz

11:30 
Puchar Świata: ARGENTYNA – KOREA POŁUDNIOWA na-żywo
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Marek Magiera – Maciej Jarosz

12:10 
Puchar Świata: JAPONIA – USA na-żywo
Polsat Sport NewsNTV Spor
Komentarz w Polsat Sport News: Krzysztof Wanio – Damian Dacewicz

skoki narciarskie
14:30 Letnia Grand Prix, Czajkowski, Rosja: KONKURS INDYWIDUALNY – HS 140 na-żywo
Eurosport 2 HD
Komentarz: Igor Błachut

sporty ekstremalne
17:00
 Magazyn GILLETTE WORLD SPORT premiera.200
Orange sport

sporty walki
20:00 PLMMA 57 EXTRA – MMA XCage8, Toruń: PAWEŁ TRYBAŁA – DANIEL MARKOWSKI na-żywo
Orange sport

22:00
Magazyn MMA 2015 premiera.200
Fightklub

tenis
01:00 Magazyn: GEM, SET I MATS na-żywo
Eurosport HDEurosport DE

01:00 US Open, New York, USA – 3.runda: ??? – ??? na-żywo
Eurosport 2 HD

01:15 US Open, New York, USA – 3.runda: ??? – ??? na-żywo
Eurosport HDEurosport DE

03:00 US Open, New York, USA – 3.runda: ??? – ??? na-żywo
Eurosport HDEurosport DE

05:00 Magazyn US BREAKFAST premiera.200
Eurosport HD

05:30 
US Open, New York, USA – 2.runda: ??? – ??? premiera.200
Eurosport HD


13:40 Magazyn ATP WORLD TOUR UNCOVERED premiera.200
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Marcin Muras

17:00
 US Open, New York, USA – 3.runda: TOMAS BERDYCH – GUILLERMO GARCIA-LOPEZ na-żywo
Eurosport 2 HD

18:00
 US Open, New York, USA – 3.runda: BERNARD TOMIC – RICHARD GASQUET na-żywo
Eurosport HDEurosport DE


19:00 
US Open, New York, USA – 3.runda: SARA ERRANI – SAMANTHA STOSUR na-żywo
Eurosport 2 HD

19:30 
US Open, New York, USA – 3.runda: PHILLIP KOHLSCHREIBER – ROGER FEDERER na-żywo
Eurosport HDEurosport DE

20:30 
US Open, New York, USA – 3.runda: VIKTOR TROICKI – DONALD YOUNG na-żywo
Eurosport 2 HD

21:00
Magazyn: GEM, SET I MATS na-żywo
Eurosport HDEurosport DE

21:15 
US Open, New York, USA – 3.runda: WIKTORIA AZARENKA – ANGELIQUE KERBER na-żywo
Eurosport HDEurosport DE

22:00 
US Open, New York, USA – 3.runda: KEVIN ANDERSON – DOMINIC THIEM na-żywo
Eurosport 2 HD

22:30 
US Open, New York, USA – 3.runda: STAN WAWRINKA – RUBEN BEMELMANS na-żywo
Eurosport HDEurosport DE

wioślarstwo
13:10 
Mistrzostwa Świata, Aiguebelette-le-Lac, Francja: FINAŁY na-żywo
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport HDRai sport 1BBC One HD
Komentarz w TVP: Dariusz Szpakowski (z Aiguebelette-le-Lac)
Komentarz w Eurosporcie: Bogdan Chruścicki

wyścigi samochodowe
11:00 Formuła 1, Grand Prix Włoch: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Polsat Sport HDSport 1 GermanyRai sport 1
Komentarz w Polsat Sport: Andrzej Borowczyk, Grzegorz Jędrzejewski

13:00 
Formuła 1, Grand Prix Włoch: STUDIO na żywo
Polsat Sport HD

13:15
World Series by Renault, Silverstone, Wielka Brytania: WYŚCIG na żywo
Eurosport 2 HD
Komentarz: Adam Widomski

14:00 Formuła 1, Grand Prix Włoch: KWALIFIKACJE na żywo
Polsat Sport HDRossiya 2RTLIdman TVRai 2
Komentarz w Polsat Sport: Andrzej Borowczyk, Grzegorz Jędrzejewski

14:50
Formuła 3, Euroformula Open: I WYŚCIG na żywo
Polsat Sport News
Komentarz: Maurycy Kochański, Michał Fiałkowski

15:00 
Formuła 1, Grand Prix Włoch: STUDIO na żywo
Polsat Sport HD

15:40
GP 2, Monza, Włochy: I WYŚCIG na żywo
Polsat Sport HD
Komentarz: Krystian Sobierajski, Grzegorz Jędrzejewski

17:15
 GP 3, Monza, Włochy: I WYŚCIG na żywo
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Krystian Sobierajski, Grzegorz Jędrzejewski

20:30
Drift Masters GP: STUDIO na żywo
nSport+ HD
Studio: Sergiusz Ryczel (z Poznania)
Reporter: Wiktoria Ozga

21:00 
Drift Masters GP, Poznań: I WYŚCIG na żywo
nSport+ HD
Komentarz: Wojciech Zawioła (z Poznania)

22:50
Porsche SuperCup,  Grand Prix Włoch: I WYŚCIG premiera.200
Polsat Sport News
Komentarz: Andrzej Borowczyk

23:00 
Drift Masters GP: STUDIO na żywo
nSport+ HD
Studio: Sergiusz Ryczel (z Poznania)
Reporter: Wiktoria Ozga

żużel
17:05 
Indywidualne Mistrzostwa Nice Polskiej Ligi 2015, Gniezno: ZAWODY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

inne
10:20
Magazyn TRANS WORLD SPORT premiera.200
Polsat Sport Extra HD

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Przygotowali: Adam Zakrzewski, Jakub Zegarowski, Bartosz Mierzwa, Sebastian Muraszewski, Piotr Barwaśny

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About REDAKCJA