Sport w TV: sobota – 6 października 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 11:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEV  Redakcja: Piotr Domagała, Piotr Glamowski 12:55 La Liga Santander – 8. kolejka: GIRONA FC – SD EIBAR  Komentarz: Rafał Wolski – Leszek Orłowski […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.


11:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEV 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Piotr Domagała, Piotr Glamowski

12:55
 La Liga Santander – 8. kolejka: GIRONA FC – SD EIBAR na żywo

Komentarz: Rafał Wolski – Leszek Orłowski

12:55 
2. Bundesliga – 8. kolejka: SPVGG GREUTHER FURTH – SSV JAHN REGENSBURG na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Tomasz Urban

13:00
Lotto Ekstraklasa – 11. kolejka: MIEDŹ LEGNICA – PIAST GLIWICE

Komentarz: Filip Surma – Piotr Glamowski
Reporter: Mariusz Wróblewski

13:25
Championship – 12. kolejka: LEEDS UNITED – BRENTFORD FC na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

14:45
Fortuna 1. Liga – 13. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Cezary Kowalski – Janusz Kudyba (z Łodzi)
Reporter: Mariusz Hawryszczuk

14:55
Fortuna 1. Liga – 13. kolejka: ŁKS ŁÓDŹ – WIGRY SUWAŁKI na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Cezary Kowalski – Janusz Kudyba (z Łodzi)

14:55
Serie A – 8. kolejka: CAGLIARI CALCIO – BOLOGNA FC na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominiak Guziak

15:00 
Bundesliga – 6. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

15:10
 Lotto Ekstraklasa – 11. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Żelisław Żyżyński – Wojciech Jagoda (ze Szczecina)
Reporterzy: Tomasz Lipiński, Filip Surma

15:20 
Bundesliga – 6. kolejka: BORUSSIA DORTMUND – FC AUGSBURG na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Edward Durda – Maciej Murawski

15:25
 
Lotto Ekstraklasa – 11. kolejka: POGOŃ SZCZECIN – WISŁA PŁOCK na żywo

Komentarz: Żelisław Żyżyński – Wojciech Jagoda (ze Szczecina)

15:25 
Bundesliga – 6. kolejka: FORTUNA DUSSELDORF – FC SCHALKE 04 na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak

15:55 
Premier League – 8. kolejka: TOTTENHAM HOTSPUR – CARDIFF CITY na żywo

Komentarz: Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki

16:10
La Liga Santander – 8. kolejka: GETAFE CF – UD LEVANTE na żywo

Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

17:30 
Bundesliga – 6. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

17:40 
Lotto Ekstraklasa – 11. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Bartosz Gleń – Tomasz Wieszczycki (z Gdańska)
Reporterzy: Mariusz Wróblewski, Adam Westfal

17:55
 Lotto Ekstraklasa – 11. kolejka: LECHIA GDAŃSK – ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Bartosz Gleń – Tomasz Wieszczycki (z Gdańska)

17:55
 
Serie A – 8. kolejka: UDINESE CALCIO – JUVENTUS FC na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Dominik Guziak

18:25
 
Premier League – 8. kolejka: MANCHESTER UNITED – NEWCASTLE UNITED na żywo

Komentarz: Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny

18:25 
La Liga Santander – 8. kolejka: CD ALAVES – REAL MADRYT na żywo

Komentarz: Piotr Laboga – Leszek Orłowski

18:25 
Bundesliga – 6. kolejka: BAYERN MONACHIUM – BORUSSIA M’GLADBACH na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Tomasz Ćwiąkała

19:00
1.Liga – 11. kolejka: SK SIGMA OLOMOUC – AC SPARTA PRAGA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Marcin Kalita

20:10 Lotto Ekstraklasa – 11. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Adam Marchliński – Grzegorz Mielcarski (z Wrocławia)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Cezary Olbrycht

20:25
 
Lotto Ekstraklasa – 11. kolejka: ŚLĄSK WROCŁAW – LEGIA WARSZAWA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Adam Marchliński – Grzegorz Mielcarski (z Wrocławia)

20:25 
Serie A – 8. kolejka: EMPOLI FC – AS ROMA na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Piotr Czachowski

20:40
La Liga Santander – 8. kolejka: CD LEGANES – RAYO VALLECANO na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Marcin Gazda

21:00
Major League Soccer – 32. kolejka: MONTREAL IMPACT – COLUMBUS CREW na żywo
Ipla

21:45
Major League Soccer – 32. kolejka: ATLANTA UNITED – NEW ENGLAND REVOLUTION na żywo


22:00 
Eredivisie – 8. kolejka: PSV EINDHOVEN – VVV VENLO
Ipla
Komentarz: Piotr Przybysz

22:30 
Magazyn LIGA+ na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Rafał Dębiński – Andrzej Juskowiak

22:30 Magazyn PREMIER LEAGUE+ 


22:30
Serie A – 8. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

22:45
Magazyn ELEVEN GOL na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak

23:00
Major League Soccer – 32. kolejka: TORONTO FC – VANCOUVER WHITECAPS na żywo
Ipla

23:15 
Magazyn BUNDESLIGA+ 


06:00 BWF World Tour, Taipei, Chiny: PÓŁFINAŁY na żywo
Ipla


19:30 Gala Boksu, Zakopane: KRZYSZTOF „DIABLO” WŁODARCZYK – AL SANDS na żywo
*(od 23:05 także w TVP 1 HD)
TVP Sport HDsport.tvp.pl


06:00 Amatorskie Mistrzostwa Azji i Pacyfiku, Sentosa, Singapur: III RUNDA na żywo
Eurosport Player


14:00 PGA European Tour – Alfred Dunhill Links Championship, Carnoustie, Szkocja: III RUNDA na żywo

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

17:00 LPGA Tour – UL International Crown, Incheon, Korea Południowa: III RUNDA
Ipla


01:00 NHL: COLUMBUS BLUE JACKETS – CAROLINA HURRICANES na żywo
TVP Sport HD sport.tvp.pl


15:00 Giro dell’Emilia, Włochy: WYŚCIG na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


12:00 Tahincioglu Basketball Super League – 1. kolejka: DARUSSAFAKA S.K. – GAZIENTEP BASKETBOL na żywo

Komentarz: Krzysztof Sendecki

12:30 Energa Basket Liga – 1. kolejka: SPÓJNIA STARGARD SZCZECIŃSKI – KING SZCZECIN na żywo
Polsat Sport HDIpla

16:30
Tahincioglu Basketball Super League – 1. kolejka: FENERBAHCE – BESKITAS SOMPO JAPAN na żywo

Komentarz: Krzysztof Sendecki

19:00
Tahincioglu Basketball Super League – 1. kolejka: ISTAMBUŁ BBSK – TRABZONSPOR na żywo

Komentarz: Jakub Ryś



15:30 EHF Liga Mistrzów – grupa A: STUDIO na żywo

Studio: Bartek Ignacik (z Kielc)
Reporter: Szymon Ratajczak

15:55
EHF Liga Mistrzów – grupa A: PGE VIVE KIELCE – IFK KRISTIANSTAD na żywo
Ipla
Komentarz w Canal+: Robert Skrzyński – Grzegorz Tkaczyk (z Kielc)
Komentarz w Eleven Sports 1: Michał Wszołek – Michał Świrkula

17:25 
EHF Liga Mistrzów – grupa B: PARIS SAINT GERMAIN HANDBALL – HBC NANTES na żywo

Komentarz: Piotr Bugajny – Michał Matysik

17:25
EHF Liga Mistrzów – grupa A: HC VARDAR – RHEIN NECKAR LOWEN na żywo
Ipla
Komentarz: Kacper Merk

19:25 
EHF Liga Mistrzów – grupa D: ABANCA ADEMAR LEON – ORLEN WISŁA PŁOCK na żywo
Ipla
Komentarz w nSport+: Piotr Karpiński – Tomasz Rosiński
Komentarz w Eleven Sports 3: Michał Wszołek – Michał Świrkula


16:55 Puchar Świata, Budapeszt, Węgry: DZIEŃ 3 na żywo
TVP Sport HD sport.tvp.pl


13:00 WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Wielkiej Brytanii: OS14 DYFNANT 1 na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Cezary Gutkowski

23:50 WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Wielkiej Brytanii: PODSUMOWANIE 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Łukasz Siudak


21:00 Unibet World Grand Prix, Dublin, Irlandia: DZIEŃ 7 na żywo

Komentarz: Kacper Merk


17:00
Superpuchar Włoch – 1/2 Finału: SIR SAFETY CONAD PERUGIA – ITAS TRENTINO na żywo
Ipla

17:30 Giganci Siatkówki 2018: JASTRZĘBSKI WĘGIEL – VFB FRIEDRICHSHAFEN na żywo
Polsat Sport HDIpla

19:30
Superpuchar Włoch – 1/2 Finału: CUCINE LUBE CIVITANOVA – AZIMUT LEO SHOES MODENA na żywo
Ipla

20:00
Giganci Siatkówki 2018: PGE SKRA BEŁCHATÓW – BERLIN RECYCLING VOLLEYS na żywo
Polsat Sport HDIpla


12:55 European Masters, Lommel, Belgia: 1/2 FINAŁU na żywo
Ipla

17:30 European Masters, Lommel, Belgia: 1/2 FINAŁU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

18:55 
European Masters, Lommel, Belgia: 1/2 FINAŁU na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


19:00 KSW 45 – The Return to Wembley: KAROL BEDORF – PHILLIP DE FRIES na żywo
Ipla
Komentarz: Andrzej Janisz – Łukasz „Juras” Jurkowski (z Londynu)

22:00 Wieczór Sportów Walki: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Artur Łukaszewski – Janusz Pindera, Maciej Miszkiń


07:00 ATP World Tour 500, Tokio, Japonia – 1/2 finału: ??? – ??? na żywo
Polsat Sport HDIpla

08:30 WTA Tour, Pekin, Chiny – 1/2 finału: ANASTASIJA SEVASTOVA – NAOMI OSAKAWA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

09:00 ATP World Tour 500, Tokio, Japonia – 1/2 finału: ??? – ??? na żywo
Polsat Sport HDIpla

10:30
 ATP World Tour 500, Pekin, Chiny – 1/2 finału: ??? – ??? na żywo
Polsat Sport HDIpla

13:30 
WTA Tour, Pekin, Chiny – 1/2 finału: WANG QIANG – CAROLINE WOŹNIACKI na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

15:00
 
ATP World Tour 500, Pekin, Chiny – 1/2 finału: ??? – ??? na żywo
Ipla


04:00 Moto3 – Grand Prix Tajlandii: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla

04:55 MotoGP – Grand Prix Tajlandii: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla

05:55 Moto2 – Grand Prix Tajlandii: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla

07:35 Moto3 – Grand Prix Tajlandii: SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla

08:30 MotoGP – Grand Prix Tajlandii: IV SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla

09:10 MotoGP – Grand Prix Tajlandii: I SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla

09:35 MotoGP – Grand Prix Tajlandii: II SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla

10:05 Moto2 – Grand Prix Tajlandii: SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla

21:15 Motocyklowe Mistrzostwa Włoch, Vallelunga, Włochy: DZIEŃ 1 

Komentarz: Mariusz Fijałkowski


04:30 Formuła 1 – Grand Prix Japonii: STUDIO na żywo
Ipla

04:55 
Formuła 1 – Grand Prix Japonii: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Filip Kapica

06:00 
Formuła 1 – Grand Prix Japonii: STUDIO na żywo
Ipla

07:00 
Formuła 1 – Grand Prix Japonii: STUDIO na żywo
Ipla

07:55 
Formuła 1 – Grand Prix Japonii: SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Filip Kapica

09:15 
Formuła 1 – Grand Prix Japonii: STUDIO na żywo
Ipla

09:45
FIA World Touring Car Cup, Wuhan, Chiny: WYŚCIG 1 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


18:30 FIM Speedway Grand Prix – Grand Prix Polski, Toruń: STUDIO na żywo

Studio: Daria Kabała-Malarz (z Torunia)
Reporterzy: Łukasz Benz, Sergiusz Ryczel

18:55 FIM Speedway Grand Prix – Grand Prix Polski, Toruń: ZAWODY na żywo

Komentarz: Tomasz Dryła – Mirosław Jabłoński (z Torunia)

inne
15:25 Studio TVP Sport: SPORTOWY WEEKEND na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

18:30 
Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


18:50 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


20:25 
Magazyn SPORT na żywo


23:20 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

23:40 
Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam