Sport w TV: sobota – 6 stycznia 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Turniej Czterech Skoczni w Bischofshofen 11:00 Mercedes-Benz Junior Cup, Sindelfingen, Niemcy: TURNIEJ HALOWY – DZIEŃ 2  12:25 Serie A – 20. kolejka: TORINO FC […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Turniej Czterech Skoczni w Bischofshofen


11:00 Mercedes-Benz Junior Cup, Sindelfingen, Niemcy: TURNIEJ HALOWY – DZIEŃ 2 na żywo


12:25 Serie A – 20. kolejka: TORINO FC – BOLOGNA FC na żywo
Ipla

Komentarz: Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak

12:55 La Liga Santander – 18. kolejka: ATLETICO MADRYT – GETAFE CF na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 1: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

13:40 FA Cup – 3. runda: FLEETWOOD TOWN – LEICESTER CITY na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 3: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

14:55 Serie A – 20. kolejka: SSC NAPOLI – HELLAS WERONA na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

14:55 Serie A – 20. kolejka: AC MILAN – FC CROTONE na żywo

Komentarz: Julian Kowalski – Piotr Czachowski

15:00 FA Cup – 3. runda: STUDIO na żywo
Ipla

15:55 FA Cup – 3. runda: MANCHESTER CITY – BURNLEY FC na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

16:10 La Liga Santander – 18. kolejka: VALENCIA CF – GIRONA CF na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 3: Patryk Mirosławski – Tomasz Ćwiąkała

16:30
AOK Traditionmasters 2018, Berlin, Niemcy: TURNIEJ HALOWY na żywo


17:55 Serie A – 20. kolejka: AS ROMA – ATALANTA BC na żywo
Ipla
Komentarz: Dominik Guziak – Piotr Dumanowski

18:00 FA Cup – 3. runda: STUDIO na żywo
Ipla

18:25 La Liga Santander – 18. kolejka: UD LAS PALMAS – SD EIBAR na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Marcin Gazda

18:25 FA Cup – 3. runda: NORWICH CITY – CHELSEA FC na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

20:30 La Liga Santander – 18. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

20:40 La Liga Santander – 18. kolejka: SEVILLA FC – REAL BETIS na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 1: Patryk Mirosławski – Tomasz Ćwiąkała

20:40 Serie A – 20. kolejka: CAGLIARI CALCIO – JUVENTUS FC na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

20:50 Coupe de France – 1/32 finału: AS NANCY – OLYMPIQUE LYON na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

22:45 La Liga Santander – 18. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla


12:00 Puchar Świata, Oberhof, Niemcy: BIEG POŚCIGOWY KOBIET na żywo
Polsat Sport HDEurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w Polsacie Sport: Marcin Muras – Magdalena Grzywa

14:50 Puchar Świata, Oberhof, Niemcy: BIEG POŚCIGOWY MĘŻCZYZN na żywo
Polsat Sport Extra HDEurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w Polsacie Sport Extra: Marcin Muras – Magdalena Grzywa


14:30 Tour de Ski, Val di Fiemme, Włochy:  10 KM KOBIET ZE STARTU WSPÓLNEGO STYLEM KLASYCZNYM na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

15:45 Tour de Ski, Val di Fiemme, Włochy:  15 KM MĘŻCZYZN ZE STARTU WSPÓLNEGO STYLEM KLASYCZNYM na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


13:50 Puchar Świata, Altenberg, Niemcy: I PRZEJAZD DWÓJEK KOBIET na żywo


23:35 Magazyn E-SPORT ARENA premiera.200
TVP Sport HDsport.tvp.pl


01:00 NHL: NEW YORK ISLANDERS – PITTSBURGH PENGUINS na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


18:45 Mistrzostwa Włoch, Rzym, Włochy: DZIEŃ 1 premiera.200


14:30 KBSL – 13. kolejka: BESIKTAS – BOTAS na żywo


01:00 NBA: BOSTON CELTICS – MINNESOTA TIMBERWOLVES na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Hubert Radke

11:00 
Tahincioğlu Basketball Super League – 14. kolejka: TRABZONSPOR MEDICAL PARK – TOFAS na żywo

Komentarz: Krzysztof Sendecki

13:15
 
Tahincioğlu Basketball Super League – 14. kolejka: DEMIR INSSAT BUYUKCEKMECE – MURATBEY USAK na żywo

Komentarz: Krzysztof Sendecki

15:00 
Tahincioğlu Basketball Super League – 14. kolejka: PINAR KARSIYAKA – ISYAMBUŁ BB na żywo


18:15
 
Tahincioğlu Basketball Super League – 14. kolejka: ESKISEHIR BASKET – BESIKTAS SOMPO JAPAN na żywo

Komentarz: Łukasz Cegliński

21:30 NBA: LOS ANGELES CLIPPERS – GOLDEN STATE WARRIORS na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Michał Łopaciński – Kamil Chanas


13:10 Mistrzostwa Europy, Kołomna, Rosja: 1000 M KOBIET I MĘŻCZYZN na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Dębowski

14:45 Mistrzostwa Europy, Kołomna, Rosja: 1000 M KOBIET I MĘŻCZYZN na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Dębowski

23:15 Mistrzostwa Europy, Rosja: DZIEŃ 2 premiera.200
Eurosport PlayerIpla


09:15 Puchar Świata, Kranjska Góra, Słowenia: GIGANT KOBIET – 1. PRZEJAZD na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

10:30 Puchar Świata, Adelboden, Szwajcaria: GIGANT MĘŻCZYZN – 1. PRZEJAZD na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

12:45 Puchar Świata, Kranjska Góra, Słowenia: GIGANT KOBIET – 2. PRZEJAZD na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

13:15 Puchar Świata, Adelboden, Szwajcaria: GIGANT MĘŻCZYZN – 2. PRZEJAZD na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


17:50 Puchar Świata, Moskwa, Rosja: SKOKI AKROBATYCZNE na żywo
Eurosport Player

21:30 Puchar Świata, Calgary, Kanada: JAZDA PO MULDACH na żywo
Eurosport PlayerIpla


18:00 Turniej towarzyski, Pontevedra, Hiszpania: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

18:20 Turniej towarzyski, Pontevedra, Hiszpania: POLSKA – BIAŁORUŚ na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

20:15 Turniej towarzyski, Pontevedra, Hiszpania: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


23:30 Africa Eco Race: PODSUMOWANIE premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


23:00 Rajd Dakar: ETAP 1 premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


14:15 Guinness Pro14 – 13. kolejka: TREVISO RUGBY – CHEETAHS na żywo
Eurosport Player

16:15
Guinness Pro14 – 13. kolejka: OSPREYS RUGBY – CARDIFF BLUESna żywo
Eurosport Player

16:30
Guinness Pro14 – 13. kolejka: ZEBRE RUGY – GLASGOW WARIORS na żywo
Eurosport Player

18:35
Guinness Pro14 – 13. kolejka: LEINSTER RUGBY – ULSTER RUGBY na żywo
Eurosport Player

20:45
Guinness Pro14 – 13. kolejka: MUNSTER RUGBY – CONNACHT RUGBY na żywo
Eurosport Player


14:00 Puchar Świata, Koenigsee, Niemcy: ZAWODY na żywo
Eurosport PlayerIpla


17:00 Vestel Venus League – 12. kolejka: NILUFER BELEDIYESI – GALATASARAY SK STAMBUŁ na żywo


20:20 Serie A1 – 13. kolejka: POMI CASALMAGGIORE – SAVINO DEL BENE SCANDICCI na żywo
*(o 21:00 premiera.200 w nSport+ HD)

Komentarz w nSport+ HD: Gabriel Waliszko – Iwona Sadurek-Radecka


14:45 PlusLiga – 16. kolejka: DAFI SPOŁEM KIELCE – ASSECO RESOVIA RZESZÓW na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Adrian Brzozowski – Wojciech Drzyzga


16:30 Turniej Czterech Skoczni, Bischofshofen, Austria: WSTĘP DO KONKURSU na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

16:40 Turniej Czterech Skoczni, Bischofshofen, Austria: STUDIO na żywo


17:00 Turniej Czterech Skoczni, Bischofshofen, Austria: KONKURS INDYWIDUALNY na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w TVP 1: Włodzimierz Szaranowicz, Przemysław Babiarz (z Bischofschofen)
Komentarz w polskim Eurosporcie: Marek Rudziński, Igor Błachut (z Bischofschen)
Reporter w TVP 1: Sebastian Szczęsny
Reporter w polskim Eurosporcie: Kacper Merk


19:00 FIM SuperEnduro, Grand Prix Niemiec: ZAWODY na żywo

Komentarz: Sergiusz Ryczel, Tomasz Dryła


22:00 Magazyn UNITED FIGHTING ALLIAMCE premiera.200


02:30 WTA Tour, Auckland, Nowa Zelandia – FINAŁ: ??? – ??? na żywo
sport.tvp.pl

04:30 ATP World Tour, Brisbane, Australia – 1/2 finału: ALEX DE MINAUR – RYAN HARRISON na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

06:30 ATP World Tour, Brisbane, Australia – 1/2 finału:  GRIGOR DIMITROW – NICK KYRGIOS na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

07:00 WTA Tour, Sydney, Australia – 1. runda: ??? – ??? na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

07:00 WTA Tour, Shenzhen, Chiny – FINAŁ: SIMONA HALEP – KATERINA SINIAKOVA na żywo
sport.tvp.pl

09:00 Hopman Cup – Finał: NIEMCY – SZWAJCARIA na żywo
Eurosport PlayerIpla

10:00 WTA Tour, Sydney, Australia – 1. runda: ??? – ??? na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

10:00 WTA Tour, Brisbane, Australia – FINAŁ: ??? – ??? na żywo
sport.tvp.pl

12:30 ATP World Tour, Pune, Indie – FINAŁ: GILLES SIMON – KEVIN ANDERSON na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz: Katarzyna Nowak

16:00
ATP World Tour, Doha, Katar – Finał: GAEL MONFILS – ANDRIEJ RUBLOW na żywo
Eurosport PlayerIpla

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD


19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:20 Gala Mistrzów Sportu: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla

19:25 
Magazyn SPORT na żywo


19:55
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:00 Magazyn SPORT na żywo


20:00 Gala Mistrzów Sportu: CEREMONIA na żywo
Polsat Sport HDIpla


22:30 Gala Mistrzów Sportu: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla

23:05
Magazyn SPORTOWA SOBOTA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:15
Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200


23:40
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

About Piotr Barwaśny