Sport w TV: sobota – 7 lipca 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 07:45 Magazyn PROSTO Z MUNDIALU  08:00 Magazyn FUTBOL NEWS 2018  08:05 Mistrzostwa Świata 2018: STUDIO MUNDIAL  08:05 Magazyn STUDIO FUTBOL 2018  14:15 Mistrzostwa Świata 2018: DZIEŃ NA MUNDIALU  15:05 Mistrzostwa Świata 2018, Samara, Rosja – 1/4 […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.


07:45 Magazyn PROSTO Z MUNDIALU na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

08:00 Magazyn FUTBOL NEWS 2018 na żywo
Polsat Sport HDIpla

08:05 
Mistrzostwa Świata 2018: STUDIO MUNDIAL na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

08:05 
Magazyn STUDIO FUTBOL 2018 na żywo
Polsat Sport HDIpla


14:15 
Mistrzostwa Świata 2018: DZIEŃ NA MUNDIALU na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

15:05
 
Mistrzostwa Świata 2018, Samara, Rosja – 1/4 finału: STUDIO na żywo
*(od 15:40 również w TVP 1 HD)
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Piotr Dębowski – Jerzy Dudek, Kamil Kosowski, Adam Matysek
Analiza: Andrzej Strejlau, Włodzimierz Lubański, Michał Listkiewicz

15:50 
Mistrzostwa Świata 2018, Samara, Rosja – 1/4 finału: SZWECJA – ANGLIA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Maciej Iwański – Maciej Żurawski (z Samary)

17:30
Mecz Towarzyski: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla

17:55
 Mecz Towarzyski: WISŁA KRAKÓW – AS MONACO na żywo
Ipla

18:00 Mistrzostwa Świata 2018, Samara, Rosja – 1/4 finału: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Piotr Dębowski – Jerzy Dudek, Kamil Kosowski, Adam Matysek
Analiza: Andrzej Strejlau, Włodzimierz Lubański, Michał Listkiewicz

18:00
Magazyn F2 I WIELKI FUTBOL premiera.200


19:30 
Mistrzostwa Świata 2018, Sochi, Rosja – 1/4 finału: STUDIO na żywo
*(od 19:45 również w TVP 1 HD)
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Jacek Kurowski – Adam Matysek, Grzegorz Rasiak, Kamil Kosowski
Analiza: Jerzy Engel, Paweł Janas, Michał Listkiewicz

19:50 
Mistrzostwa Świata 2018, Soczi, Rosja – 1/4 finału: ROSJA – CHORWACJA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Dariusz Szpakowski – Andrzej Juskowiak (z Soczi)

22:00 
Mistrzostwa Świata 2018, Sochi, Rosja – 1/4 finału: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Jacek Kurowski – Adam Matysek, Grzegorz Rasiak, Kamil Kosowski
Analiza: Jerzy Engel, Paweł Janas, Michał Listkiewicz

22:45 
Major League Soccer – 19. kolejka: LOS ANGELES FC – ORLANDO CITY SC na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


14:25 ESL One Cologne 2018: 1/2 FINAŁU na żywo
sport.tvp.pl


13:30 
PGA European Tour – Dubai Duty Free Irish Open, Donegal, Irlandia: III RUNDA na żywo
CANAL+ Sport HD

19:00
 
PGA Tour – A Military Tribute at The Greenbrier, White Sulphur Springs, USA: III RUNDA na żywo


19:15 Global Champions Tour, Paryż, Francja: ZAWODY na żywo
Eurosport 1 HD
Ipla


10:35 Magazyn TOUR DE FRANCE EXTRA na żywo
Eurosport 1 HDIpla

10:55
Tour de France: ETAP 1 na żywo
Eurosport 1 HDIpla

15:45
Magazyn TOUR DE FRANCE EXTRA na żywo
Eurosport 1 HDIpla

21:30
Tour de France: SKRÓT DNIA premiera.200
Eurosport 1 HDIpla


09:45 Mistrzostwa Europy U18, Győr, Węgry: SESJA PORANNA – DZIEŃ 3 na żywo
Ipla

16:45 
Mistrzostwa Europy U18, Győr, Węgry: SESJA WIECZORNA – DZIEŃ 3 na żywo
Eurosport 1 HDIpla


20:30 Euro Beach Soccer League, Nazaré, Portugalia – 2. kolejka: HISZPANIA – TURCJA  premiera.200
Ipla

22:00 
Euro Beach Soccer League, Nazaré, Portugalia – 2. kolejka: PORTUGALIA– UKRAINA premiera.200
Ipla


13:00 Liga Narodów – Final Six, Lille, Francja – 1/2 Finału: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla

13:50 
Liga Narodów – Final Six, Lille, Francja – 1/2 Finału: FRANCJA – USA na żywo
Polsat Sport HDIpla

15:50 
Liga Narodów – Final Six, Lille, Francja – 1/2 Finału: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla

16:15 
Liga Narodów – Final Six, Lille, Francja – 1/2 Finału: ROSJA – BRAZYLIA na żywo
Polsat Sport HDIpla

18:30 
Liga Narodów – Final Six, Lille, Francja – 1/2 Finału: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla


04:00 The Ultimate Fighter Finale 27: BRAD TAVARES – ISRAEL ADESANYA na żywo
Polsat Sport HDIpla


12:00 Wimbledon, Londyn, Wielka Brytania: KRONIKA premiera.200
Polsat Sport HDIpla


12:30 
Wimbledon, Londyn, Wielka Brytania – 3. runda: JUAN MARTIN DEL POTRO – BENOIT PAIRE na żywo
Ipla
Komentarz: Justyna Kostyra

14:00 Wimbledon, Londyn, Wielka Brytania – 3. runda: ALEX DE MINAUR – RAFAEL NADAL na żywo
Ipla
Komentarz: Katarzyna Nowak

14:00 
Wimbledon, Londyn, Wielka Brytania – 3. runda: SIMONA HALEP – SU-WEI HSIEH na żywo

Komentarz: Marcin Muras

14:30 
Wimbledon, Londyn, Wielka Brytania – 3. runda: DOMINIKA CIBULKOVA – ELISE MERTENS na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Lorek

16:00 
Wimbledon, Londyn, Wielka Brytania – 3. runda: ANGELIQUE KERBER – NAOMI OSAKA na żywo
Ipla
Komentarz: Dawid Olejniczak

16:00 
Wimbledon, Londyn, Wielka Brytania – 3. runda: ERNESTS GULBIS – ALEXANDER ZVEREV na żywo

Komentarz: Filip Gawęcki

16:30 
Wimbledon, Londyn, Wielka Brytania – 2. runda: MATTHEW EBDEN / TAYLOR FRITZ – JAMIE MURRAY / BRUNO SOARES na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Lorek

18:00 
Wimbledon, Londyn, Wielka Brytania – 3. runda: KYLE EDMUND – NOVAK DJOKOVIC na żywo
Ipla
Komentarz: Dawid Olejniczak

18:00 
Wimbledon, Londyn, Wielka Brytania – 3. runda: NICK KYRGIOS – KEI NISHIKORI na żywo

Komentarz: Tomasz Tomaszewski


12:45 Mistrzostwa Świata Superbike, Misano, Włochy: WYŚCIG 1 na żywo
Ipla


11:30 Formuła 1 – Grand Prix Wielkiej Brytanii: STUDIO na żywo
Ipla

11:55 
Formuła 1 – Grand Prix Wielkiej Brytanii: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla


13:00 
Formuła 1 – Grand Prix Wielkiej Brytanii: STUDIO na żywo
Ipla

14:00 
Formuła 1 – Grand Prix Wielkiej Brytanii: STUDIO na żywo
Ipla

14:55 
Formuła 1 – Grand Prix Wielkiej Brytanii: SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla


16:10 
Formuła 1 – Grand Prix Wielkiej Brytanii: STUDIO na żywo
Ipla


18:30 FIM Speedway Grand Prix – Grand Prix Szwecji: STUDIO na żywo


19:00 
FIM Speedway Grand Prix – Grand Prix Szwecji: ZAWODY na żywo

Komentarz: Tomasz Dryła – Wojciech Dankiewicz

inne
19:10 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

19:15 
Magazyn SPORT na żywo


19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


20:10 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport Player
Ipla

22:30 Magazyn MUNDIALOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:00 
Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie:

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam