Sport w TV: sobota – 8 grudnia 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 11:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEV  Redakcja: Piotr Domagała, Piotr Glamowski 12:30 Magazyn STAN FUTBOLU  12:55 La Liga Santander – 15. kolejka: ATLETICO MADRYT – DEPORTIVO ALAVES  Komentarz: Piotr […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.


11:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEV 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Piotr Domagała, Piotr Glamowski

12:30 
Magazyn STAN FUTBOLU na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

12:55 La Liga Santander – 15. kolejka: ATLETICO MADRYT – DEPORTIVO ALAVES na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Piotr Domagała – Leszek Orłowski

12:55
 2.Bundesliga – 16. kolejka: FC HEIDENHEIM – MSV DUISBURG na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Marcin Gazda

13:00 
Lotto Ekstraklasa – 18. kolejka: KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN – PIAST GLIWICE 

Komentarz: Przemysław Pełka – Wojciech Jagoda
Reporter: Adam Westfal

13:00
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Filip Surma – Dariusz Kubicki

13:25 Premier League – 16. kolejka: AFC BOURNEMOUTH – LIVERPOOL FC na żywo

Komentarz: Andrzej Twarowski – Rafał Nahorny

14:55 
Serie A – 15. kolejka: SSC NAPOLI – FROSINONE CALCIO na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

15:00 
Bundesliga – 14. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

15:10 
Lotto Ekstraklasa – 18. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Adam Marchliński – Maciej Murawski (ze Szczecina)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Mariusz Wróblewski

15:20 
Bundesliga – 14. kolejka: BAYERN MONACHIUM – FC NURNBERG na żywo
CANAL+ Sport HD

Komentarz: Bartosz Gleń – Grzegorz Mielcarski

15:25 
Bundesliga – 14. kolejka: FC SCHALKE 04 – BORUSSIA DORTMUND na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak (z Gelsenkirchen)

15:25 
Bundesliga – 14. kolejka: VFL WOLFSBURG – TSG 1899 HOFFENHEIM na żywo

Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

15:25 Lotto Ekstraklasa – 18. kolejka: POGOŃ SZCZECIN – ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC na żywo

Komentarz: Adam Marchliński – Maciej Murawski (ze Szczecina)

15:30 
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Filip Surma – Dariusz Kubicki

15:55 
Premier League – 16. kolejka: MANCHESTER UNITED – FULHAM FC na żywo

Komentarz: Marcin Rosłoń – Michał Gutka

16:10 
La Liga Santander – 15. kolejka: VALENCIA CF – SEVILLA FC na żywo
Ipla
Komentarz: Łukasz Wiśniowski – Sebastian Chabiniak

16:55
1.Liga – 18. kolejka: SK SLAVIA PRAGA – FK MLADA BOLESLAW na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Marcin Kalita

16:55
Tipico Bundesliga – 17. kolejka: FC FLYERALARM ADMIRA – FC RED BULL SALZBURG na żywo

Komentarz: Adam Kotleszka

17:30 
Bundesliga – 14. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

17:40 
Lotto Ekstraklasa – 18. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Robert Skrzyński – Wojciech Jagoda (z Kielc)
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Maciej Klimek

17:55 
Lotto Ekstraklasa – 18. kolejka: KORONA KIELCE – WISŁA PŁOCK na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Robert Skrzyński – Wojciech Jagoda (z Kielc)

17:55 
Serie A – 15. kolejka: CAGLIARI CALCIO – AS ROMA na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Mikołaj Kruk

18:00 
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Filip Surma – Dariusz Kubicki

18:25 
Premier League – 16. kolejka: CHELSEA FC – MANCHESTER CITY na żywo

Komentarz: Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki

18:25
La Liga Santander – 15. kolejka: VILLARREAL CF – CELTA VIGO na żywo

Komentarz: Cezary Olbrycht  – Tomasz Lipiński

18:25 
Bundesliga – 14. kolejka: HERTHA BSC – EINTRACHT FRANKFURT na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Tomasz Zieliński

19:40 
Eredivisie – 15. kolejka: PEC ZWOLLE – AFC AJAX na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk

20:00
 Lotto Ekstraklasa – 18. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Wolski – Kazimierz Węgrzyn (z Krakowa)
Reporterzy: Michał Wodziński, Adam Westfal

20:25 
Lotto Ekstraklasa – 18. kolejka: WISŁA KRAKÓW – JAGIELLONIA BIAŁYSTOK na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Wolski – Kazimierz Węgrzyn (z Krakowa)

20:25 
Serie A – 15. kolejka: SS LAZIO – UC SAMPDORIA na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Piotr Czachowski

20:30 
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Filip Surma – Dariusz Kubicki

20:40 La Liga Santander – 15. kolejka: RCD ESPANYOL – FC BARCELONA na żywo

Komentarz: Piotr Laboga – Leszek Orłowski

20:40
Premier League – 16. kolejka: LEICESTER CITY – TOTTENHAM HOTSPUR na żywo

Komentarz: Przemysław Rudzki – Kamil Kosowski

22:30 
Magazyn LIGA+ na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Rafał Dębiński – Krzysztof Przytuła

22:30 
Serie A – 15. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak

22:45 
Magazyn PREMIER LEAGUE+ 


22:45 
Magazyn ELEVEN GOL na żywo
Ipla

23:30
Magazyn BUNDESLIGA+ 


14:05 Puchar Świata, Pokljuka, Słowenia: SPRINT KOBIET na żywo
Eurosport 1 HD
Ipla


09:25 
Puchar Świata, Beitostolen, Norwegia: 15 KM ST. DOWOLNYM KOBIET na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport PlayerIpla
Komentarz w TVP Sport: Jarosław Idzi – Piotr Meissner

12:00
Puchar Świata, Beitostolen, Norwegia: 30 KM ST. DOWOLNYM MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport PlayerIpla


20:00 Gala Boksu, Sheffield, Wielka Brytania: KELL BROOK – MICHAEL ZERAFA na żywo
Polsat Sport HDIpla


10:30 PGA European Tour – South African Open, Johannesburg, RPA: III RUNDA na żywo

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

19:00 PGA Tour – QBE Shootout, Naples, USA: III RUNDA na żywo
Ipla


02:00 NHL: WINNIPEG JETS – ST. LOUIS BLUES na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Chłystek – Adrian Kowal


03:30 NBA: MILWAUKEE BUCKS – GOLDEN STATE WARRIORS na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Waldemar Kijanowski

11:00 
Tahincioglu Basketball Super League – 10. kolejka: PINAR KARSIYAKA – TURK TELEKOM na żywo

Komentarz: Krzysztof Sendecki

12:30
Polska Liga Koszykówki – 9. kolejka: KING SZCZECIN – POLPHARMA STAROGARD GDAŃSKI na żywo
Polsat Sport HD
Ipla

13:15
Tahincioglu Basketball Super League – 10. kolejka: GALATASARAY – BANVIT na żywo

Komentarz: Krzysztof Sendecki

20:22
Lega A – 9. kolejka: FIAT TORINO – DOLOMITI ENERGIA TRENTINO na żywo


22:00
Liga ACB – 11. kolejka: VALENCIA BC – MORABANCK ANDORRA 

Komentarz: Jakub Ryś

00:00
(sb/nd) NBA: DALLAS MAVERICKS – HOUSTON ROCKETS na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Wojciech Michałowicz, Michał Łopaciński


05:20
Grand Prix, Vancouver, Kanada: PARY SPORTOWE PROGRAM KRÓTKI na żywo


06:25
Grand Prix, Vancouver, Kanada: PROGRAM DOWOLNY SOLISTÓW na żywo
*(o 22:00  w Eurosport 2 HD)
TVP Sport HD
sport.tvp.plIpla

22:50 
Grand Prix, Vancouver, Kanada: PROGRAM DOWOLNY SOLISTEK na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.plIpla
Komentarz w TVP Sport: Piotr Sobczyński


13:35 
Puchar Świata, Tomaszów Mazowiecki: WYŚCIGI NA 500 M KOBIET na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Dębowski

14:25 
Puchar Świata, Tomaszów Mazowiecki: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

14:40 
Puchar Świata, Tomaszów Mazowiecki: WYŚCIG NA 1500 M MĘŻCZYZN na żywo
TVP Sport HD
sport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Dębowski


09:45 
Puchar Świata, Val d’Isere, Francja: GIGANT MĘŻCZYZN – I PRZEJAZD na żywo
Eurosport 1 HDIpla

11:00 Puchar Świata, St. Moritz, SzwajcariaSUPERGIGANT KOBIET na żywo
Eurosport 1 HDIpla

12:45 
Puchar Świata, Val d’Isere, Francja:GIGANT MĘŻCZYZN – II PRZEJAZD na żywo
Eurosport 1 HD
Ipla


11:30 Puchar Świata, Val Thorens, Francja: SKI CROSS na żywo
Ipla


20:15 Gazprom SEHA League – 11. kolejka: RK ZELEZNICAR 1949 – RK VARDAR na żywo

Komentarz: Kamil Gapiński


17:30 
Puchar Świata, Calgary, Kanada: 1. PRZEJAZD KOBIET na żywo
Eurosport 1 HDIpla

19:05 
Puchar Świata, Calgary, Kanada: 2. PRZEJAZD KOBIET na żywo
Eurosport 1 HD
Ipla

20:50
Puchar Świata, Calgary, Kanada: ZAWODY DRUŻYNOWE na żywo
Ipla


20:25 Serie A1 – 9. kolejka: LARDINI FILOTTRANO – BOSCA S.BERNARDO CUNEOna żywo

Komentarz: Żelisław Żyżyński – Milena Sadurek


14:45 
PlusLiga – 10. kolejka: JASTRZĘBSKI WĘGIEL – ASSECO RESOVIA RZESZÓW na żywo
Polsat Sport HDIpla

17:30
PlusLiga – 10. kolejka: ZAKSA KĘDZIERZYN-KOŹLE – ALURON VIRTU WARTA ZAWIERCIE na żywo
Polsat Sport HD
Ipla

23:00
Serie A1 – 11. kolejka: AZIMUT LEO SHOES MODENA – EMMA VILLAS SIENA 
Ipla


08:30 Puchar Świata, Sigulda, Łotwa: 1. i 2. PRZEJAZD MĘŻCZYZN na żywo
Ipla


14:00 UK Championship, York, Wielka Brytania: PÓŁFINAŁ na żywo
Ipla


20:00 UK Championship, York, Wielka Brytania: PÓŁFINAŁ na żywo
Eurosport 1 HDIpla


19:00 Puchar Świata, Copper Mountain, USA: HALFPIPE na żywo
Ipla


18:30 DSF Kickboxing Challenge 18: TOMASZ SARARA – PETR ROMANKEVICH na żywo
*(od 19:45 także w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD
Komentarz: Piotr Jagiełło

22:00
Cage Warriors 100: JACK SHORE – MIKE EKUNDAYO na żywo
Ipla


16:00 PSA World Tour, Cairo, Egipt: DZIEŃ 6 na żywo

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


18:35 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


20:25 
Magazyn SPORT na żywo


23:25 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

23:40 
Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie  

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam