Sport w TV: sobota – 8 sierpnia 2015

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 13:30 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY  Studio: Piotr Karpiński – Tomasz Wieszczycki, Rafał […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych.

piłka nożna
13:30 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Piotr Karpiński – Tomasz Wieszczycki, Rafał Nahorny


13:40 Premier League – 1. kolejka: MANCHESTER UNITED – TOTTENHAM HOTSPUR na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport OnlineIdman TV
Komentarz w Canal+ Sport: Andrzej Twarowski – Rafał Nahorny


13:55
Superpuchar Włoch: JUVENTUS FC – LAZIO RZYM na żywo
Rai 1

15:10
 
Ekstraklasa: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport 2 HD
Komentarz: Rafał Dębiński – Krzysztof Przytuła (z Zabrza)
Reporterzy: Bartek Ignacik, Adam Westfal

15:25 
Ekstraklasa – 4. kolejka: GÓRNIK ZABRZE – JAGIELLONIA BIAŁYSTOK na żywo
CANAL+ Sport 2 HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Rafał Dębiński – Krzysztof Przytuła (z Zabrza)
Reporterzy: Bartek Ignacik, Adam Westfal

15:25
DFB Pokal – 1/32 Finału: STUTTGART KICKERS – VFL WOLFSBURG na żywo
NTV Spor

15:45
 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Piotr Karpiński – Tomasz Wieszczycki, Przemysław Rudzki


15:55 Premier League – 1. kolejka: LEICESTER CITY – SUNDERLAND AFC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki


15:55 
Premier League – 1. kolejka: EVERTON FC – WATFORD FC na żywo
Idman TV

17:40 
I Liga Polska – 2. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
polsat-sport-hd.120
Komentarz: Bożydar Iwanow – Andrzej Iwan (z Katowic)
Reporter: Mateusz Majak


17:55
 I Liga Polska – 2. kolejka: GKS KATOWICE – ZAGŁĘBIE SOSNOWIECna żywo
polsat-sport-hd.120
Komentarz: Bożydar Iwanow – Andrzej Iwan (z Katowic)
Reporter: Mateusz Majak


17:55 Ekstraklasa – 4. kolejka: POGOŃ SZCZECIN – GÓRNIK ŁĘCZNA na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Bartosz Gleń – Remigiusz Jezierski (ze Szczecina)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Cezary Olbrycht

18:25 
Premier League – 1. kolejka: CHELSEA FC – SWANSEA CITY na żywo
CANAL+ Sport 2 HDIdman TV
Komentarz w Canal+ Sport 2: Przemysław Pełka – Rafał Nahorny

18:25
Premier Liha – 4. kolejka: KARPATY LWÓW – CHORNOMORETS ODESSA na żywo
2+2

19:40
Superpuchar Turcji: BURSASPOR – GALATASARAY STAMBUŁ na żywo
ATV Türkiye HD

20:00
 
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Piotr Karpiński – Tomasz Wieszcycki

20:10
Synot Liga – 3. kolejka: BANIK OSTRAWA – MLADA BOLESŁAV na żywo
ČT Sport

20:25 Ekstraklasa – 4. kolejka: LECH POZNAŃ – KORONA KIELCE na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Robert Skrzyński – Maciej Murawski (z Poznania)
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Mariusz Wróblewski, Filip Surma


20:30
Ekstraklasa – 4. kolejka: CRACOVIA – PIAST GLIWICE premiera.200
nSport+ HD
Komentarz: Tomasz Smokowski – Tomasz Wieszczycki
Reporter: Adam Westfal


20:55 
Ligue 1 – 1. kolejka: OLYMPIQUE MARSYLIA – SM CAEN na żywo
ElevenTV5 Monde Maghreb Orient
Komentarz w Eleven: Marcin Grzywacz – Stefan Białas


22:00
Major League Soccer – 23. kolejka: TORONTO FC – SPORTING KANSAS CITY na żywo
Eurosport 2 HD

22:07
Eredevisie – 1. kolejka: FEYENOORD ROTTERDAM – FC UTRECHT premiera.200
Polsat Sport News
Komentarz: Tomasz Włodarczyk

22:30 
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Piotr Karpiński – Tomasz Wieszczycki

22:45 Magazyn LIGA+ na żywo
CANAL+ Sport HD

Studio: Michał Wodziński

23:00
Ligue 1 – 1. kolejka: OGC NICE – AS MONACO premiera.200
Eleven

Komentarz: Michał Zawacki

boks
21:00 Gala, Gatteo-a-Mare, Włochy: MATTEO SIGNANI – RAFAEL SOSA PINTOS premiera.200
Fightklub

22:00
ESPN Premier Boxing Champions: DANNY GARCIA – PAULO MOLIGNAGGI premiera.200
Sportklub

futbol australijski
11:15 Liga Futbolu Australijskiego – 19. runda: GEELONG CATS – SYDNEY SWANS  na żywo
Eurosport 2 HD

golf
20:30 World Golf Championship – Bridgestone Invitational: DZIEŃ 3 na żywo
CANAL+ Sport 2 HD
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

kajakarstwo górskie
12:30 Puchar Świata, La Seu d’Urgell, Hiszpania: ZAWODY na żywo
Eurosport HDEurosport DE

kolarstwo górskie
22:30 Puchar Świata, Windham, USA: ZJAZD KOBIET I MĘŻCZYZN premiera.200
Polsat Sport Extra HD

kolarstwo szosowe
14:50 Tour de Pologne: START DO ETAPU 7 na żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Sobczyński, Sebastian Szczęsny (z trasy)
Reporter: Paulina Chylewska


14:30
Tour of Denmark: ETAP 6 na żywo
Eurosport 2 HD

16:55 Tour de Pologne: ETAP 7 na żywo
*(od 17:30 w TVP 1, od 17:30 w Eurosport 2)

TVP 1 HDTVP-Sport-HDsport.tvp.plEurosport 2 HD
Komentarz w TVP: Piotr Sobczyński, Sebastian Szczęsny (z trasy)
Studio w TVP: Maciej Kurzajewski (z trasy)
Reporterzy w TVP: Sebastian Parfjanowicz, Bogusław Solecki

pływanie
08:25 
Mistrzostwa Świata, Kazań, Rosja: DZIEŃ 7 – SESJA PORANNA na żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.plEurosport DEEurosport DERai sport 1
Komentarz w TVP: Przemysław Babiarz

16:15 
Mistrzostwa Świata, Kazań, Rosja: DZIEŃ 7 – SESJA POPOŁUDNIOWA na żywo
*(o 19:15 premiera.200 w TVP Sport HD)

TVP-Sport-HDsport.tvp.plEurosport HDEurosport DEDas Erste HDRai sport 1Rossiya 2BBC Two HDFrance 2 HD
Komentarz w TVP: Przemysław Babiarz

siatkówka kobiet
17:00 Liga Europejska: POLSKA – GRECJA na-żywo
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Krzysztof Wanio – Wojciech Drzyzga

siatkówka mężczyzn
20:10 Liga Europejska – grupa A: POLSKA – MACEDONIA na-żywo
polsat-sport-hd.120
Komentarz: Krzysztof Wanio – Wojciech Drzyzga

skoki narciarskie
19:50
Letnia Grand Prix, Hinterzarten, Niemcy: HS 108 – KONKURS INDYWIDUALNY na-żywo
Eurosport HDEurosport DE

sporty ekstremalne
17:00
 Magazyn GILLETTE WORLD SPORT premiera.200
Orange sport

tenis
01:00 (pt/sb) ATP World Tour 500, Waszyngton, USA – 1/4 Finału: RICARDAS BERANKIS – JOHN ISNER na-żywo
Polsat Sport Extra HDSupertennis HD

01:00
WTA Tour, Stanford, USA – 1/4 Finału: VARVARA LEPCHENKO – MONA BARTHEL na-żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl
Komentarz: Grzegorz Mędrzejewski

03:00 (pt/sb) ATP World Tour 500, Waszyngton, USA – 1/4 Finału: JACK SOCK – STEVE JOHNSON  na-żywo
Polsat Sport Extra HDSupertennis HD

04:00
WTA Tour, Stanford, USA – 1/4 Finału: AGNIESZKA RADWAŃSKA – ANGELIQUE KERBER na-żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.plSupertennis HD

11:00
ATP World Tour 250, Kitzbuhel, Austria –  Finał Debla: NICOLAS ALMAGRO/CARLOS BERLOCQ – ROBIN HAASE/ HENRI KONTINEN na-żywo
Eleven
Komentarz w Eleven: Sylwester Sikora

15:00 ATP World Tour 250, Kitzbuhel, Austria –  Finał:PHILIPP KOHLSCHREIBER – PAUL-HENRI MATHIEU na-żywo
ElevenSupertennis HD
Komentarz w Eleven: Sylwester Sikora

19:50 Magazyn ATP WORLD TOUR UNCOVERED premiera.200
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Marcin Muras


20:30 ATP World Tour 500, Waszyngton, USA – 1/2 Finału: MARIN ČILIĆ – KEI NISHIKORI  na-żywo
Polsat Sport Extra HDSupertennis HD
Komentarz w Polsat Sport Extra: Tomasz Tomaszewski 

21:00
WTA Tour, Stanford, USA – 1/2 Finału: VARVARA LEPCHENKO – KAROLINA PLISKOVA  na-żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.plSupertennis HD
Komentarz: Michał Lewandowski

23:00
WTA Tour, Stanford, USA – 1/2 Finału: ELINA SVITOLINA – ANGELIQUE KERBER na-żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.plSupertennis HD
Komentarz: Jacek Jońca

tenis stołowy
08:15
Super Series, Chengdu, Chiny: 1/4 FINAŁU na-żywo
Eurosport 2 HD

19:00 
Super Series, Chengdu, Chiny: 1/4 FINAŁU premiera.200
Eurosport 2 HD

wyścigi motocyklowe
15:00 Moto3, GP USA: III SESJA TRENINGOWA na-żywo
Polsat Sport News  polsatsport.plIpla
Komentarz: Michał Fiałkowski – Adam Badziak

15:55 MotoGP, GP USA: III SESJA TRENINGOWA na-żywo
Polsat Sport Newspolsatsport.plIpla
Komentarz: Michał Fiałkowski – Adam Badziak

16:55 Moto2, GP USA: III SESJA TRENINGOWA na-żywo
Polsat Sport Newspolsatsport.plIpla
Komentarz: Michał Fiałkowski – Adam Badziak

18:35 Moto3, GP USA: KWALIFIKACJE na-żywo
Polsat Sport Newspolsatsport.plIpla
Komentarz: Michał Fiałkowski – Adam Badziak

19:30 MotoGP, GP USA: IV SESJA TRENINGOWA na-żywo
Polsat Sport Newspolsatsport.plIpla
Komentarz: Michał Fiałkowski – Adam Badziak

20:10
MotoGP, GP USA: I KWALIFIKACJE na-żywo
Polsat Sport Newspolsatsport.plIpla
Komentarz: Michał Fiałkowski – Adam Badziak

20:35 MotoGP, GP USA: II KWALIFIKACJE na-żywo
Polsat Sport Newspolsatsport.plIpla
Komentarz: Michał Fiałkowski – Adam Badziak

21:05 Moto2, GP USA: KWALIFIKACJE na-żywo
Polsat Sport Newspolsatsport.plIpla
Komentarz: Michał Fiałkowski – Adam Badziak

żużel
18:40
Grand Prix Danii: STUDIO na żywo
CANAL+ HD
Studio: Michał Łopaciński (z Kopenhagi)
Reporter: Łukasz Benz

19:00 
Grand Prix Danii: ZAWODY na żywo
CANAL+ HD
Komentarz: Tomasz Dryła (z Kopenhagi)
Reporter: Łukasz Benz

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Przygotowali: Adam Zakrzewski, Sebastian Muraszewski, Piotr Barwaśny, Krzysztof Sokólski

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About REDAKCJA