Sport w TV: środa – 10 czerwca 2015

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 00:55 Mistrzostwa Świata Kobiet – grupa E: BRAZYLIA – KOREA PŁD.  05:55 Mistrzostwa Świata […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych.

piłka nożna
00:55 Mistrzostwa Świata Kobiet – grupa E: BRAZYLIA – KOREA PŁD. na żywo
Eurosport 2 HDDas Erste HDBBC Red Button HD

05:55 
Mistrzostwa Świata U-20 – 1/8 Finału: GHANA – MALI na żywo
TRT 3 Spor

08:00 Mistrzostwa Świata U-20 – 1/8 Finału: SERBIA – WĘGRY premiera.200
Eurosport 2 HD


09:20 Mistrzostwa Świata U-20 – 1/8 Finału: UKRAINA – SENEGAL na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport HDEurosport DE
Komentarz w TVP: Maciej Iwański

09:25 
Mistrzostwa Świata U-20 – 1/8 Finału: USA – KOLUMBIA na żywo
TRT 3 Spor


09:30 Mistrzostwa Świata Kobiet – grupa F: KOLUMBIA – MEKSYK premiera.200
Eurosport 2 HD

20:00 Magazyn 1. LIGA RAPORT – PODSUMOWANIE SEZONU premiera.200
Orange sport

20:30
Mecz Towarzyski: NIEMCY – USA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.plDas Erste HD

21:00
Magazyn LA LIGA – PODSUMOWANIE SEZONU premiera.200
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Piotr Laboga, Leszek Orłowski

22:50
DFB Pokal: LOSOWANIE I RUNDY na żywo
Das Erste HD

boks
22:00 Gala: ORIAL KOLAY – STEFANO ABATANGELO premiera.200
Fightklub

golf
19:40 US PGA , Memorial Tournament, Dublin, Ohio, USA: PODSUMOWANIE premiera.200
Eurosport HD

20:40
PGA European Tour, Nordea Masters, Malmo, Szwecja: PODSUMOWANIE premiera.200
Eurosport HD

jeździectwo
19:25 FEI Nations Cup , St Gallen, Szwajcaria: PODSUMOWANIE premiera.200
Eurosport HD

kolarstwo szosowe
16:00 Criterium du Dauphine: ETAP 4 na żywo
Eurosport HD

koszykówka mężczyzn
03:00 Liga NBA – Finał: CLEVELAND CAVALIERS – GOLDEN STATE WARRIORS (III MECZ) na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Wojciech Michałowicz

lekkoatletyka
19:30 Magazyn O CO BIEGA? premiera.200
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Marcin Rosłoń, Wiktoria Ozga, Tomasz Lipiński 

piłka ręczna mężczyzn
16:55 Eliminacje Euro 2016, trzecia runda – 3 grupa: SŁOWACJA – SŁOWENIA na żywo
Polsat Sport News
Komentarz: Grzegorz Michalewski 


18:00 Eliminacje Euro 2016, trzecia runda – 5 grupa: ROSJA – UKRAINA na żywo
polsat-sport-hd.120
Komentarz: Szymon Rojek


18:10 Eliminacje Euro 2016, trzecia runda – 6 grupa: CZECHY – FRANCJA na żywo
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Tomasz Włodarczyk

19:00 
Eliminacje Euro 2016, trzecia runda – 3 grupa: LITWA – DANIA na żywo
Polsat Sport News
Komentarz: Paweł Ślęzak

20:00 
Eliminacje Euro 2016, trzecia runda – 4 grupa: CZARNOGÓRA – SERBIA na żywo
polsat-sport-hd.120
Komentarz: Tomasz Włodarczyk

20:00 
Eliminacje Euro 2016, trzecia runda – 6 grupa: SZWAJCARIA – MACEDONIA na żywo
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Piotr Marchelski

20:00
Magazyn EHF – FINAL 4 REVIEW premiera.200
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Piotr Karpiński, Piotr Bugajny

20:35 
Eliminacje Euro 2016, trzecia runda – 7 grupa: AUSTRIA – HISZPANIA na żywo
Polsat Sport News
Komentarz: Szymon Rojek

22:00
 
Eliminacje Euro 2016, trzecia runda – 7 grupa: FINLANDIA – NIEMCY premiera.200
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Łukasz Starowieyski

22:00 
Eliminacje Euro 2016, trzecia runda – 1 grupa: HOLANDIA – CHORWACJA premiera.200
polsat-sport-hd.120
Komentarz: Łukasz Majchrzyk

22:30 
Eliminacje Euro 2016, trzecia runda – 3 grupa: ŁOTWA – SZWECJA premiera.200
Polsat Sport News
Komentarz: Paweł Ślęzak 

rajdy samochodowe
00:30 Magazyn ERC OD ŚRODKA premiera.200
Eurosport HD

rzutki
17:00
Magazyn WORLD DARTS CHAMPIONSHIP 2015 premiera.200
Sportklub

tenis
11:00 WTA Tour, S’Hertogenbosch, Holandia, 2. runda: COCO VANDEWEGHE – TATJANA MARIA na żywo
Supertennis HD

11:00 ATP World Tour, Stuttgart, Niemcy, 2. runda: VIKTOR TROICKI – ALEXANDER ZVEREV na żywo
Eurosport 2 HD


12:30 ATP World Tour, S’Hertogenbosch, Holandia, 2. runda: ROBIN HAASE – FERNANDO VERDASCO na żywo
Supertennis HD


13:00
ATP World Tour, Stuttgart, Niemcy, 2. runda: GAEL MONFILS – ANDREAS HAIDER-MAURER na żywo
Eurosport HD


14:30 WTA Tour, S’Hertogenbosch, Holandia, 2. runda: MICHAELLA KRAJICEK – CAMILA GIORGI na żywo
Supertennis HD


16:30
ATP World Tour, S’Hertogenbosch, Holandia, 2. runda: VASEK POSPISIL – GILLES MULLER na żywo
Supertennis HD


17:30
ATP World Tour, Stuttgart, Niemcy, 2. runda: JERZY JANOWICZ – PHILIPP KOHLSCHREIBER na żywo
Eurosport HD

wyścigi samochodowe
16:00 
Le Mans 24 Godziny, Le Mans, Francja: TRENING na żywo
Eurosport 2 HD

21:30
Magazyn LE MANS 24 MINUTY na żywo
Eurosport HD

22:00 
Le Mans 24 Godziny, Le Mans, Francja: KWALIFIKACJE na żywo
Eurosport HD

inne
19:45 Magazyn KAMPUS premiera.200
Eurosport HD

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Przygotowali: Adam Zakrzewski, Krzysztof Wilkosz, Bartosz Mierzwa, Piotr Barwaśny 

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About REDAKCJA