Sport w TV: środa – 11 października 2017

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Liga Mistrzów VELUX EHF – grupa A: ORLEN WISŁA PŁOCK – MOL-PICK SZEGED 00:30 Eliminacje Mistrzostw Świata 2018 – grupa A: LUKSEMBURG – BUŁGARIA    Komentarz: […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Liga Mistrzów VELUX EHF – grupa A: ORLEN WISŁA PŁOCK – MOL-PICK SZEGED


00:30 Eliminacje Mistrzostw Świata 2018 – grupa A: LUKSEMBURG – BUŁGARIA premiera.200
Polsat Sport HD Ipla
Komentarz: Bożydar Iwanow – Krystian Sobierajski

00:30 
Eliminacje Mistrzostw Świata 2018 – grupa B: WĘGRY – WYSPY OWCZE premiera.200
 Ipla
Komentarz: Marek Magiera

01:25 Eliminacje Mistrzostw Świata 2018: BRAZYLIA – CHILE na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Tomasz Ćwiąkała

01:25 
Eliminacje Mistrzostw Świata 2018: PERU – KOLUMBIA na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

01:25 
Eliminacje Mistrzostw Świata 2018: EKWADOR – ARGENTYNA na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

13:15 
Mistrzostwa Świata U17, Kalkuta, Indie – grupa F: ANGLIA – MEKSYK na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

17:00 
Eliminacje Mistrzostw Świata 2018 – grupa H: BELGIA – CYPR premiera.200
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz: Robert Zieliński

18:20 Liga Mistrzów Kobiet – 1/16 Finału: OLYMPIQUE LYON – MEDYK KONIN na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

19:10 
Eliminacje Mistrzostw Świata 2018 – grupa H: GRECJA – GIBRALTAR premiera.200
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz: Paweł Ślęzak

21:20
 Eliminacje Mistrzostw Świata 2018 – grupa B: ŁOTWA – ANDORA premiera.200
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz: Maciej Turski


18:00 Magazyn PGA EUROPO TOUR GOLF 2017 premiera.200


14:00 Wyścig dookoła Turcji: ETAP 2 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


20:00 Magazyn O CO BIEGA? premiera.200
CANAL+ Sport HD


19:55 Liga Mistrzyń EHF – grupa A: VISTAL GDYNIA – CSM BUKARESZT na żywo


17:30 Liga Mistrzów VELUX EHF – grupa A: STUDIO na żywo
CANAL+ Sport HD

17:55
Liga Mistrzów VELUX EHF – grupa A: ORLEN WISŁA PŁOCK – MOL-PICK SZEGED na żywo
CANAL+ Sport HDIpla

20:30 
Liga ASOBAL – 6. kolejka: ANGEL XIMENEZ AVIA PG – HELVETIA ANAITASUNA na żywo

Komentarz: Kacper Merk


18:00 Plusliga – 4. kolejka: BBTS BIELSKO-BIAŁA – CUPRUM LUBIN na żywo
Polsat Sport HD 
Ipla

20:00 
Plusliga – 4. kolejka: ZAKSA KĘDZIERZYN-KOŹLE – JASTRZĘBSKI WĘGIEL na żywo
Polsat Sport HD Ipla


07:00 ATP World Tour Masters 1000, Szanghaj, Chiny: II RUNDA na żywo
Polsat Sport HD Ipla

09:00 ATP World Tour Masters 1000, Szanghaj, Chiny: II RUNDA na żywo
Polsat Sport HD Ipla

11:00 ATP World Tour Masters 1000, Szanghaj, Chiny: II RUNDA na żywo
Polsat Sport HD Ipla

13:00 ATP World Tour Masters 1000, Szanghaj, Chiny: II RUNDA na żywo
Polsat Sport HD Ipla


20:30 The Premiership – mecz barażowy: LEICESTER LIONS – SHEFFIELD TIGERS na żywo
Ipla

inne
17:55 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD

19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


20:00 
Magazyn SPORT na żywo


22:30 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:00 
Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

23:25 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam