Sport w TV: środa – 13 grudnia 2017

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Lotto Ekstraklasa – 20. kolejka: CRACOVIA – WISŁA KRAKÓW 14:50 Bundesliga – 15. kolejka: EINTRACHT FRANKFURT – BAYERN MONACHIUM 17:30 Lotto Ekstraklasa – […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Lotto Ekstraklasa – 20. kolejka: CRACOVIA – WISŁA KRAKÓW


14:50 Bundesliga – 15. kolejka: EINTRACHT FRANKFURT – BAYERN MONACHIUM premiera.200
TVP Sport HDsport.tvp.pl


17:30 Lotto Ekstraklasa – 20. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

17:40 
Lotto Ekstraklasa – 20. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Robert Skrzyński – Remigiusz Jezierski (z Lubina)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Tomasz Lipiński

17:50
Klubowe Mistrzostwa Świata – 1/2 Finału: ??? – ??? na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

Komentarz: Tomasz Jasina

17:55 
Lotto Ekstraklasa – 20. kolejka: KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN – LECH POZNAŃ na żywo
CANAL+ Sport HD

Komentarz: Robert Skrzyński – Remigiusz Jezierski (z Lubina)

17:55 Lotto Ekstraklasa – 20. kolejka: LECHIA GDAŃSK – POGOŃ SZCZECIN na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

18:00 Bundesliga – 16. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

18:25 
Bundesliga – 16. kolejka: TSG HOFFENHEIM – VFB STUTTGART na żywo
Ipla

20:00 Lotto Ekstraklasa – 20. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

20:10
Lotto Ekstraklasa – 20. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Moderator: Daria Kabała-Malarz (z Krakowa)
Reporterzy: Filip Surma, Bartosz Ignacik

20:20 Bundesliga – 16. kolejka: FC SCHALKE 04 – FC AUGSBURG na żywo

Komentarz: Adam Marchliński – Leszek Orłowski

20:25
Lotto Ekstraklasa – 20. kolejka: CRACOVIA – WISŁA KRAKÓW na żywo
CANAL+ Sport HD

Komentarz: Rafał Wolski – Kazimierz Węgrzyn (z Krakowa)

20:25 Lotto Ekstraklasa – 20. kolejka: WISŁA PŁOCK – SANDECJA NOWY SĄCZ na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

20:25 Bundesliga – 16. kolejka: BAYERN MONACHIUM – FC KOLN na żywo
Ipla


20:25 Bundesliga – 16. kolejka: BAYER LEVERKUSEN – WERDER BREMA na żywo


20:30
Lotto Ekstraklasa – 20. kolejka: JAGIELLONIA BIAŁYSTOK – KORONA KIELCE premiera.200

Komentarz: Rafał Dębiński – Wojciech Jagoda
Reporter: Grzegorz Milko

20:55 Premier League – 17. kolejka: WEST HAM UNITED – ARSENAL FC na żywo

Komentarz: Przemysław Pełka – Rafał Nahorny

20:55
Puchar Włoch – 1/8 Finału: AC MILAN – HELLAS WERONA na żywo
 Ipla
Komentarz: Szymon Rojek – Tomasz Łapiński

22:30 Bundesliga – 16. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

22:30
Magazyn LIGA+ EXTRA na żywo
CANAL+ Sport HD

Studio: Krzysztof Marciniak, Rafał Dębiński – Maciej Murawski, Mirosław Szymkowiak, Sławomir Stempniewski

23:00 Premier League – 17. kolejka: ??? – ??? premiera.200

Komentarz: Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki

23:00
Coppa Italia – 1/8 finału: AC FIORENTINA – UC SAMPDORIA premiera.200
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz: Cezary Kowalski – Roman Kołtoń


22:15 Ekstraklasa: 3. MECZ 7. KOLEJKI premiera.200


12:30 Gala Boksu Zawodowego, Brisbane, Australia: JEFF HORN – GARY CORCORAN na żywo
Polsat Sport HD Ipla


19:00 Euroliga – grupa A: CCC POLKOWICE – ESB LILLE na żywo
sport.tvp.pl


19:55 Liga Mistrzów FIBA – grupa C: MEDI BAYREUTH – ROSA RADOM na żywo
Ipla


17:20 Mistrzostwa Świata – 1/4 finału: ??? – ??? na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

20:10 Mistrzostwa Świata – 1/4 finału: ??? – ??? na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


18:15 PGNiG Superliga – 15. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Krzysztof Bandych – Michał Matysik (z Płocka)
Reporter: Łukasz Lasia

18:25 PGNiG Superliga – 15. kolejka: ORLEN WISŁA PŁOCK – NMC GÓRNIK ZABRZE na żywo

Komentarz: Krzysztof Bandych – Michał Matysik (z Płocka)

20:30 Liga ASOBAL – 15. kolejka: ??? – ??? na żywo

Komentarz: Kacper Merk


16:55 Mistrzostwa Europy na krótkim basenie, Kopenhaga, Dania: DZIEŃ 1 na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Przemysław Babiarz


18:00 Liga Mistrzyń CEV – grupa A: DEVELOPRES SKYRES RZESZÓW – ASPTT MULHOUSE VB na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla

23:00 Liga Mistrzyń CEV – grupa B: IMOCO VOLLEY CONEGLIANO – IGOR GORGONZOLA NOVARA premiera.200
Ipla


17:00 Klubowe Mistrzostwa Świata: STUDIO na żywo
Polsat Sport HD Ipla

17:30 Klubowe Mistrzostwa Świata, Opole, Polska – grupa A: ZAKSA KĘDZIERZYN-KOŹLE – LUBE CVITANOVA na żywo
Polsat Sport HD Ipla

17:30
Klubowe Mistrzostwa Świata, Łódź, Polska – grupa A: ZENIT KAZAN – SHANHAI VOLLEYBALL na żywo
 Ipla


20:00
Klubowe Mistrzostwa Świata: STUDIO na żywo
Polsat Sport HD Ipla

20:30
Klubowe Mistrzostwa Świata, Łódź, Polska – grupa A: PGE SKRA BEŁCHATÓW – BOLIVAR na żywo
Polsat Sport HD Ipla

20:30
Klubowe Mistrzostwa Świata, Opole, Polska – grupa A: SARMAYEH BANK TEHERAN VC – SADA CRUZEIRO na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla


23:00
Klubowe Mistrzostwa Świata: STUDIO na żywo
Polsat Sport HD Ipla


14:00
Scottish Open: DZIEŃ 3 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

19:45 Scottish Open: DZIEŃ 3 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


12:20 Puchar Świata, Val Thorens, Francja: ZAWODY na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

sporty walki
22:00 Magazyn  HARD KNOCKS FIGHTING premiera.200
Fightklub

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD


19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


19:40
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


20:00 Magazyn SPORT na żywo


22:30 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


23:55
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla 


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

 

About Piotr Barwaśny