Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych.
16:55 Coupe de la Ligue – 1/4 Finału: FC TOULOUSE – OLYMPIQUE MARSYLIA
18:40 Coupe de la Ligue – 1/4 Finału: EA GUINGAMP – OSC LILLE
19:55 Copa del Rey – 1/8 Finału: ??? – ???
20:55 Premier League – 21. kolejka: TOTTENHAM HOTSPUR – LEICESTER CITY
Komentarz: Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki
20:55 Coppa Italia – 1/4 Finału: AC MILAN – CARPI FC
20:55 Premier League – 21. kolejka: LIVERPOOL FC – ARSENAL FC
Komentarz: Andrzej Twarowski – Rafał Nahorny
20:55 Coupe de la Ligue – 1/4 Finału: PARIS SAINT GERMAIN – OLYMPIQUE LYON
21:55 Copa del Rey – 1/8 Finału: ??? – ???
14:05 Puchar Świata, Rupolding, Niemcy: BIEG INDYWIDUALNY MĘŻCZYZN
18:00 EuroCup – TOP 32: NIZHNY – MACCABI TEL AVIV
18:50 EuroCup – TOP 32: STELMET BC ZIELONA GÓRA – UMANA REYER WENECJA
20:00 EuroCup – TOP 32: BAYERN MONACHIUM – RATIOPHARM ULM
23:00 Rajd Dakar 2016: ETAP 10
18:00 PlusLiga – 12. kolejka: JASTRZĘBSKI WĘGIEL – CERRAD CZARNI RADOM
20:30 PlusLiga – 12. kolejka: PGE SKRA BEŁCHATÓW – AZS INDYKPOL OLSZTYN
14:00 Masters, Londyn, Wielka Brytania: DZIEŃ 4
16:00 Masters, Londyn, Wielka Brytania: DZIEŃ 4
20:05 Masters, Londyn, Wielka Brytania: DZIEŃ 4
00:00 Australian Open 2016, Melbourne, Australia – eliminacje: 2. runda LUCA VANNI – DANIEL EVANS
02:00 ATP World Tour, Auckland, Nowa Zelandia – 1/8 Finału: DAVID FERRER – MATTHEW BARTON
04:00 WTA Tour, Sydney, Australia – 1/4 Finału: SVETLANA KUZNETSOVA – SARA ERRANI
06:00 WTA Tour, Sydney, Australia – 1/4 Finału: SIMONA HALEP – KAROLINA PLISKOVA
08:00 WTA Tour, Sydney, Australia – 1/4 Finału: MONICA PUIG – SAMANTHA STOSUR
09:30 WTA Tour, Sydney, Australia – 1/4 Finału: BELINDA BENCIĆ – EKATERINA MAKAROVA
13:30 ATP World Tour, Auckland, Nowa Zelandia – 1/8 Finału: PHILIPP KOHLSCHREIBER – JO-WILFRIED TSONGA
*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie
20:30) Espanyol Barcelona – FC Barcelona (C+ Sport 2 ; Rafał Wolski – Leszek Orłowski)
20.30 Villarreal – Athletic Bilbao, kanał 38nc+ Adam Marchliński – Wojciech Jagoda)
A O 23.00 (retransmisja) (C+ Sport ; Adam Marchliński – Wojciech Jagoda)
środa, 13 stycznia
20:25 Mecz rewanżowy Villarreal – Athletic Bilbao, kanał 38
(retransmisja o 23:00 w CANAL+ SPORT)
20:55 Mecz rewanżowy Espanyol – Barcelona, CANAL+ SPORT2