Sport w TV: środa – 13 września 2017

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Liga Mistrzów UEFA – grupa H: TOTTENHAM HOTSPUR – BORUSSIA DORTMUND 14:30 Bundesliga – 3. kolejka: TSG 1899 HOFFENHEIM – BAYERN MONACHIUM  15:55 Młodzieżowa Liga […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Liga Mistrzów UEFA – grupa H: TOTTENHAM HOTSPUR – BORUSSIA DORTMUND


14:30 Bundesliga – 3. kolejka: TSG 1899 HOFFENHEIM – BAYERN MONACHIUM premiera.200
TVP Sport HDsport.tvp.pl

15:55 Młodzieżowa Liga Mistrzów – grupa H: REAL MADRYT – APOEL NIKOZJA na żywo

Komentarz: Piotr Domagała – Wojciech Jagoda

15:55 Młodzieżowa Liga Mistrzów – grupa H: TOTTENHAM HOTSPUR – BORUSSIA DORTMUND na żywo


16:30 Magazyn BAYERN TV premiera.200
TVP Sport HDsport.tvp.pl

17:45
Magazyn NETBUSTERS premiera.200
CANAL+ Sport HD
Lektor: Adam Westfal

17:45 NICE 1. Liga – 7. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Marcin Feddek – Andrzej Iwan (z Sosnowca)

17:55 NICE 1. Liga – 7. kolejka: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC – GKS KATOWICE na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Marcin Feddek – Andrzej Iwan (z Sosnowca)

17:55 
Młodzieżowa Liga Mistrzów – grupa E: LIVERPOOL FC – SEVILLA FC na żywo

Komentarz: Michał Kornacki – Krzysztof Przytuła

20:00 Liga Mistrzów UEFA: STUDIO na żywo
*(od 20:25 w TVP 1 HD)
sport.tvp.pl
Studio w Canal+: Krzysztof Marciniak,Rafał Dębiński – Kazimierz Węgrzyn, Kamil Kosowski
Ambonki w Canal+: Piotr Domagała, Leszek Orłowski, Rafał Nahorny, Tomasz Lipiński, Żelisław Żyżyński, Filip Surma, Bartosz Gleń
Studio w TVP: Rafał Patyra – Jan Tomaszewski, Paweł Golański


20:40 Liga Mistrzów UEFA – grupa H: TOTTENHAM HOTSPUR – BORUSSIA DORTMUND na żywo

Komentarz w Canal+ HD: Przemysław Pełka – Tomasz Wieszczycki (z Londynu)
Krajowy w Canal+ HD: Edward Durda

20:40 Liga Mistrzów UEFA – grupa H: REAL MADRYT – APOEL NIKOZJA na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz w Canal+ Sport HD: Bartosz Gleń – Leszek Orłowski
Komentarz w TVP: Dariusz Szpakowski – Marcin Żewłakow


20:40 Liga Mistrzów UEFA – grupa E: LIVERPOOL FC – SEVILLA FC na żywo

Komentarz w Canal+ Sport 2 HD: Adam Marchliński – Krzysztof Przytuła

20:40 Liga Mistrzów UEFA – grupa G: RB LEIPZIG – AS MONACO na żywo

Komentarz: Żelisław Żyżyński – Wojciech Jagoda

20:40 Liga Mistrzów UEFA: MULTILIGA na żywo

Prowadzenie: Tomasz Smokowski
Współpraca: Mariusz Wróblewski, Adam Westfal

20:40 Liga Mistrzów UEFA – grupa G: FC PORTO – BESIKTAS JK na żywo


20:40 Liga Mistrzów UEFA – grupa F: FEYENOORD – MANCHESTER CITY na żywo


20:40 Liga Mistrzów UEFA – grupa E: FK MARIBOR – SPARTAK MOSKWA na żywo


20:40 Liga Mistrzów UEFA – grupa F: SZACHTAR DONIECK – SSC NAPOLI na żywo


22:45 Liga Mistrzów UEFA: STUDIO na żywo

Studio: Krzysztof Marciniak,Rafał Dębiński – Kazimierz Węgrzyn, Kamil Kosowski
Ambonki: Piotr Domagała, Leszek Orłowski, Rafał Nahorny, Tomasz Lipiński, Żelisław Żyżyński, Filip Surma, Bartosz Gleń

22:45 Magazyn LIGA MISTRZÓW UEFA na żywo

Gospodarz: Piotr Salak
Gość: Grzegorz Mielcarski

22:50
Liga Mistrzów UEFA: SKRÓTY na żywo


15:00 Grand Prix Walonii: WYŚCIG na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


17:35 Mistrzostwa Europy, Stambuł, Turcja – 1/4 Finału: GRECJA – ROSJA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w TVP Sport HD: Ryszard Łabędź

20:20 
Mistrzostwa Europy, Stambuł, Turcja – 1/4 Finału: WŁOCHY – SERBIA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w TVP Sport HD: Piotr Sobczyński – Mirosław Noculak


17:15 Magazyn  O CO BIEGA? premiera.200
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Wiktoria Ozga, Marcin Rosłoń, Tomasz Lipiński


17:50 Extraliga – 1. kolejka: HK FCC MESTO LOVOSICE – HC DUKLA PRAGA na żywo


18:15 PGNiG Superliga – 3. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Krzysztof Bandych – Tomasz Rosiński (z Płocka)
Reporter: Piotr Bugajny

18:30 PGNiG Superliga – 3. kolejka: ORLEN WISŁA PŁOCK – SANDRA SPA POGOŃ SZCZECIN na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Krzysztof Bandych – Tomasz Rosiński (z Płocka)
Reporter: Piotr Bugajny

20:30 Liga ASOBAL – 2. kolejka: BADA HUESCA – FC BARCELONA LASSA na żywo

Komentarz: Kacper Merk


06:00 Indian Open, Vishakhapatnam, Indie: DZIEŃ 2 na żywo
Eurosport Player

14:30 Indian Open, Vishakhapatnam, Indie: DZIEŃ 2 na żywo
Eurosport Player

inne
10:00 Igrzyska Olimpijskie: GALERIA SŁAW – ATENY  2004 premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport Player
Ipla

11:00 Igrzyska Olimpijskie: GALERIA SŁAW – PEKIN 2008 premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport Player
Ipla

12:00 Igrzyska Olimpijskie: GALERIA SŁAW – LONDYN 2012 premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport Player
Ipla

18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD

19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:25 
Magazyn SPORT na żywo
 


20:00 Magazyn SPORT na żywo


21:00 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDIpla

22:20 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

22:55 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDIpla

23:00 Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam