Sport w TV: środa – 15 listopada 2017

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Eliminacje Mistrzostw Europy w koszykówce kobiet: TURCJA – POLSKA 17:00 Extraliga – 21. kolejka: HC SKODA PILZNO – PIRATI CHOMUTOV  17:55 Eliminacje […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Eliminacje Mistrzostw Europy w koszykówce kobiet: TURCJA – POLSKA


17:00 Extraliga – 21. kolejka: HC SKODA PILZNO – PIRATI CHOMUTOV na żywo


17:55 Eliminacje Mistrzostw Europy: TURCJA – POLSKA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w TVP Sport HD: Ryszard Łabędź

20:05 Eliminacje Mistrzostw Europy: CZECHY – SZWAJCARIA na żywo


16:45 
EuroCup – grupa A: UNICKS KAZAN – MORABANC ANDORRA na żywo
Eurosport Player

17:45
 Magazyn BASKET+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

18:15 
EuroCup – grupa A: DARUSSAFAKA – LEVALLOIS na żywo
Eurosport Player

18:30
Liga Mistrzów FIBA – grupa C: ROSA RADOM – SIG STRASBOURG  na żywo
 Ipla

20:30
Liga Mistrzów FIBA – grupa A: DINAMO SASSARI – HAPOEL HOLON na żywo


20:30 EuroCup – grupa B: GRISSIN BON REGGIO EMILIA – BUDUCNOST PODGORICA na żywo
Eurosport Player

20:30 
EuroCup – grupa A: FIAT TORINO – CEDEVITA ZAGRZEB na żywo
Eurosport Player


20:00 PGNiG Superliga – 10. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Krzysztof Bandych – Michał Matysik (z Kwidzyna)
Reporter: Piotr Bugajny


20:10 PGNiG Superliga – 10. kolejka: MMTS KWIDZYN – WYBRZEŻE GDAŃSK na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Krzysztof Bandych – Michał Matysik (z Kwidzyna)


20:00 Grand Slam of Darts, Wolverhampton, Anglia: DZIEŃ 5 na żywo

Komentarz w Sportklub: Marcin Grzywacz


18:00 Liga Siatkówki Kobiet – 5. kolejka: DEVELOPRES SKYRES RZESZÓW – GROT BUDOWLANI ŁÓDŹ na żywo
Polsat Sport HD Ipla
Komentarz: Bartosz Heller – Tomasz Wójtowicz


20:30 PlusLiga – 2. kolejka: PGE SKRA BEŁCHATÓW – ALURON VIRTU WARTA ZAWIERCIE na żywo
Polsat Sport HD Ipla
Komentarz: Marek Magiera – Wojciech Drzyzga


02:30 Masters, Szanghaj, Chiny: DZIEŃ 3 na żywo
Eurosport Player

07:30 Masters, Szanghaj, Chiny: DZIEŃ 3 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


12:30 Masters, Szanghaj, Chiny: DZIEŃ 3 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


05:00 World Series – Hong Kong Open: ZAWODY na żywo
Eurosport Player


13:00 ATP World Tour Finals, Londyn, Wielka Brytania – turniej deblowy: KUBOT/MELO – BRYAN/BRYAN na żywo
Polsat Sport HD Ipla
Komentarz: Tomasz Lorek   
14:45
ATP World Tour Finals, Londyn, Wielka Brytania: STUDIO LONDYN na żywo
Polsat Sport HDIpla

15:00
ATP World Tour Finals, Londyn, Wielka Brytania – faza grupowa: GRIGOR DIMITROV – DAVID GOFFIN na żywo
Polsat Sport HD Ipla
Komentarz: Tomasz Tomaszewski

19:00
ATP World Tour Finals, Londyn, Wielka Brytania – turniej deblowy: MURRAY/SOARES – DODIG/GRANOLLERS na żywo
Polsat Sport Extra HD Ipla
Komentarz: Katarzyna Nowak

20:45 
ATP World Tour Finals, Londyn, Wielka Brytania: STUDIO LONDYN na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla

21:00 
ATP World Tour Finals, Londyn, Wielka Brytania – faza grupowa: DOMINIC THIEM – PABLO CARRENO BUSTA na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz: Dawid Olejniczak


19:00 DR 1 Champions Series: PODSUMOWANIE premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD


19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


19:55
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


20:00 Magazyn SPORT na żywo


22:30 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

22:55
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


23:00 Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

About Piotr Barwaśny