Sport w TV: środa – 17 czerwca 2015

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 00:55 (wt/śr) Copa America: STUDIO 01:25 (wt/śr) Copa America – grupa B: […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych.

piłka nożna
00:55 (wt/śr) Copa America: STUDIO na-żywo
TVP 1 HDTVP Sport HDsport.tvp.pl

01:25 (wt/śr) Copa America – grupa B: ARGENTYNA – URUGWAJ na-żywo
TVP 1 HDTVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Jońca

01:45 Mistrzostwa Świata Kobiet – grupa D: AUSTRALIA – SZWECJA na żywo
Eurosport HDEurosport DE

05:45 
Mistrzostwa Świata U-20 – półfinał: BRAZYLIA – SENEGAL na żywo
Eurosport 2 HDTVP Sport HDsport.tvp.plTRT 3 Spor
Komentarz w TVP: Sławomir Kwiatkowski

09:20 Mistrzostwa Świata U-20 – półfinał: SERBIA – MALI na żywo
Eurosport HDEurosport DE
TVP Sport HDsport.tvp.plTRT 3 SporČT Sport
Komentarz w TVP: Tomasz Jasina

11:30 Mistrzostwa Świata Kobiet – grupa D: NIGERIA – USA premiera.200
Eurosport 2 HD

17:55
Mistrzostwa Europy U-21 – grupa A: CZECHY – DANIA na żywo
ČT SportRai sport 1

20:40 
Mistrzostwa Europy U-21 – grupa A:
NIEMCY – SERBIA na żywo
ČT SportDas Erste HDRai sport 1


21:30 Magazyn ŚWIAT KOBIET premiera.200
Eurosport HD

21:45 Mistrzostwa Świata Kobiet – grupa F: MEKSYK – FRANCJA na żywo
Eurosport HDEurosport DEDas Erste HDBBC Red Button HDW9

21:50 Mistrzostwa Świata Kobiet – grupa F: ANGLIA – KOLUMBIA na żywo
Eurosport 2 HDTVP Sport HDsport.tvp.plDas Erste HDBBC Three HD
Komentarz w TVP: Jacek Jońca

bilard
17:00 Magazyn MOSCONI CUP XXI premiera.200
Sportklub

gimnastyka
06:55 Igrzyska Europejskie, Baku, Azerbejdżan: WIELOBÓJ UKŁADY ZBIOROWE na żywo
Polsat Sport News
Komentarz: Aleksandra Szutenberg, Anna Mrozińska, Ewa Kaczorowska

golf
18:10 US PGA, Fedex St Jude Classic: PODSUMOWANIE premiera.200
Eurosport HD
Komentarz: Jacek Person

19:10
PGA European Tour, Lyoness Open, Austria:  PODSUMOWANIE premiera.200
Eurosport HD
Komentarz: Jacek Person

kolarstwo szosowe
16:45 Tour de Suisse: ETAP 5 na żywo
TVP Sport HD sport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Sobczyński, Sebastian Szczęsny

koszykówka mężczyzn
03:00 Liga NBA – Finał: CLEVELAND CAVALIERS – GOLDEN STATE WARRIOS (ew. VI MECZ) na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online

lekkoatletyka
18:40 Mityng, Płock, Polska: ZAWODY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Marek Jóźwik, Marek Rudziński (z Płocka)
Reporter: Aleksander
Dzięciołowski

łucznictwo
05:55 Igrzyska Europejskie, Baku, Azerbejdżan: ELIMINACJE DRUŻYNOWE na żywo
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Marek Kleitz

10:55
 Igrzyska Europejskie, Baku, Azerbejdżan: ĆWIERĆFINAŁY I PÓŁFINAŁY na żywo
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Marek Kleitz

siatkówka kobiet
18:30 Igrzyska Europejskie, Baku, Azerbejdżan – grupa A: WŁOCHY – AZERBEJDŻAN premiera.200
Polsat Sport News
Komentarz: Krzysztof Wanio – Andrzej Niemczyk

18:50 Igrzyska Europejskie, Baku, Azerbejdżan – grupa B: ROSJA – CHORWACJA na żywo
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Marek Magiera – Andrzej Niemczyk

20:35
 
Igrzyska Europejskie, Baku, Azerbejdżan – grupa A: POLSKA – RUMUNIA premiera.200
polsat-sport-hd.120
Komentarz: Krzysztof Wanio – Ireneusz Mazur

22:30
 Igrzyska Europejskie, Baku, Azerbejdżan – grupa B: HOLANDIA – NIEMCY premiera.200
Polsat Sport Extra HD

snooker
08:00 Sports Lottery Cup Wuxi Classic, Wuxi, Chiny: DZIEŃ 3 na żywo
Eurosport 2 HD
Komentarz: Przemysław Kruk – Rafał Jewtuch

13:30 
Sports Lottery Cup Wuxi Classic, Wuxi, Chiny: DZIEŃ 3 na żywo
Eurosport 2 HD
Komentarz: Przemysław Kruk – Rafał Jewtuch

strzelectwo
11:55 
Igrzyska Europejskie, Baku, Azerbejdżan – mężczyźni: FINAŁ TRAPU na żywo
Polsat Sport News
Komentarz: Maciej Turski

13:55 
Igrzyska Europejskie, Baku, Azerbejdżan – mężczyźni: FINAŁ – PISTOLET 10m na żywo
Polsat Sport News
Komentarz: Marcin Muras – Patryk Brzeziński 

taekwondo
09:30 Igrzyska Europejskie, Baku, Azerbejdżan: PREELIMINACJE KOBIET I MĘŻCZYZN premiera.200
Polsat Sport Extra HD

Komentarz: Łukasz Jurkowski

11:55 Igrzyska Europejskie, Baku, Azerbejdżan: ĆWIERĆFINAŁY I PÓŁFINAŁY KOBIET I MĘŻCZYZN  na żywo
polsat-sport-hd.120
Komentarz: Łukasz Jurkowski

16:55 
Igrzyska Europejskie, Baku, Azerbejdżan: FINAŁY KOBIET I MĘŻCZYZN  na żywo
polsat-sport-hd.120
Komentarz: Łukasz Jurkowski

tenis
01:00 
ATP World Tour 500, Londyn, Wlk. Brytania – 1. Runda: ??? – ??? premiera.200
Polsat Sport Extra HD

12:00 WTA Tour, Birmingham, Wlk. Brytania – 2. Runda: MICHELLE LARCHER DE BRITO – ANA IVANOVIC na żywo
sport.tvp.plTVP Sport HD
Komentarz: Michał Lewandowski

12:00 ATP World Tour 500, Halle, Niemcy –1/8 Finału: FLORIAN MAYER – STEVE JOHNSON na żywo
Supertennis HD

13:30 ATP World Tour 500, Londyn, Wlk. Brytania – 1/8 Finału: GILLES SIMON – THANASI KOKKINAKIS na żywo
Supertennis HD

14:00 WTA Tour, Birmingham, Wlk. Brytania –2. Runda: KRISTINA MLADENOVIC – EUGENIE BOUCHARD na żywo
sport.tvp.plTVP Sport HD
Komentarz: Michał Regulski

15:30 ATP World Tour 500, Londyn, Wlk. Brytania: KEVIN ANDERSON –STAN WAWRINKA na żywo
Supertennis HD

16:00 WTA Tour, Birmingham, Wlk. Brytania – 2. Runda: SABINE LISICKI – BELINDA BENCIC na żywo
sport.tvp.pl

17:30 ATP World Tour 500, Halle, Niemcy – 1/8 Finału: ROGER FEDERER – ERNESTS GULBIS na żywo
Supertennis HD

18:00 WTA Tour, Birmingham, Wlk. Brytania – 2. Runda: VICTORIA AZARENKA – ZARINA DIYAS na żywo
sport.tvp.pl

19:30 ATP World Tour 500, Londyn, Wlk. Brytania – 1/8 Finału: ALEXANDR DOLGOPOLOV – GUILLERMO GARCIA-LOPEZ na żywo
Supertennis HD

21:30 ATP World Tour 500, Halle, Niemcy – 1/8 Finału – TOMAS BERDYCH – BORNA CORIC premiera.200
Supertennis HD

23:00 ATP World Tour 500, Londyn, Wlk. Brytania – 1/8 Finału: RICHARD GASQUET – MILOS RAONIC premiera.200
Supertennis HD

tenis stołowy
20:30 Igrzyska Europejskie, Baku, Azerbejdżan: II RUNDA premiera.200
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Andrzej Janisz

zapasy
06:55 
Igrzyska Europejskie, Baku, Azerbejdżan – st. wolny: ĆWIERĆFINAŁY I PÓŁFINAŁY MĘŻCZYZN na żywo
polsat-sport-hd.120
Komentarz: Andrzej Supron

15:55
 Igrzyska Europejskie, Baku, Azerbejdżan – st. wolny: FINAŁY MĘŻCZYZN na żywo
polsat-sport-hd.120Polsat Sport News
Komentarz: Andrzej Supron

inne
23:00
Magazyn Igrzyska Europejskie – Baku 2015 na żywo
polsat-sport-hd.120

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Przygotowali: Adam Zakrzewski, Adrian Wojdyło, Bartosz Mierzwa, Piotr Barwaśny, Krzysztof Sokólski

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About REDAKCJA