Sport w TV: środa – 18 kwietnia 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Puchar Polski – 1/2 finału: LEGIA WARSZAWA – GÓRNIK ZABRZE 02:30 Copa Libertadores – 3. kolejka, grupa H: CERRO PORTENO – GREMIO  Komentarz: Bartłomiej […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Puchar Polski – 1/2 finału: LEGIA WARSZAWA – GÓRNIK ZABRZE


02:30 Copa Libertadores – 3. kolejka, grupa H: CERRO PORTENO – GREMIO na żywo

Komentarz: Bartłomiej Rabij

16:55
Puchar Rosji – 1/2 finału: AWANGARD KURSK – SZYNNIK JAROSŁAW na żywo

Komentarz: Cezary Olbrycht – Wojciech Jagoda

17:25
Puchar Rosji – 1/2 finału: SPARTAK MOSKWA – FK TOSNO na żywo

Komentarz: Żelisław Żyżyński – Krzysztof Przytuła

17:30
Regional Cup Baden – 1/2 Finału: SC KARLSRUCHE – WALDHOF MANNHEIM na żywo


17:40 Magazyn JEDZIEMY NA MUNDIAL premiera.200
TVP Sport HDsport.tvp.pl

17:55 
Serie A – 33. kolejka: BENEVENTO CALCIO – ATALANTA BC na żywo
Ipla
Komentarz: Dominik Guziak

18:00
Magazyn PREMIER LEAGUE NETBUSTERS premiera.200
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Michał Kornacki

18:00
Puchar Ukrainy – 1/2 Finału: DNIPRO-1 – DYNAMO KIJÓW na żywo


18:25
Eredivisie – 32. kolejka: RODA JC – PSV EINDHOVEN na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Przybysz

19:25
La Liga Santander – 33. kolejka: VALENCIA CF – GETAFE CF na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 1: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

19:30
Puchar Polski – 1/2 finału: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Marcin Feddek – Dariusz Dziekanowski, Roman Kołtoń (z Warszawy)
Reporter: Szymon Rojek

19:35 
DFB Pokal i Puchar Francji – 1/2 finału: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Mariusz Jankowski – Piotr Rzepka, Marcin Żewłakow

20:25 Puchar Polski – 1/2 finału: LEGIA WARSZAWA – GÓRNIK ZABRZE na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Bożydar Iwanow – Tomasz Hajto (z Warszawy)

20:35
DFB Pokal – 1/2 finału: FC SCHALKE 04 – EINTRACHT FRANKFURT na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w TVP: Jacek Laskowski – Robert Podoliński
Reporter: Aleksander Roj

20:40
Premier League – 35. kolejka: AFC BOURNEMOUTH – MANCHESTER UNITED FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Przemysław Pełka – Rafał Nahorny

20:40
Serie A – 33. kolejka: SSC NAPOLI – UDINESE CALCIO na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

20:40
Serie A – 33. kolejka: FC CROTONE – JUVENTUS FC na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

20:40
Serie A – 33. kolejka: TORINO FC – AC MILAN na żywo

Komentarz: Julian Kowalski – Piotr Czachowski

20:55
Puchar Francji – 1/2 finału: SM CAEN – PARIS SAINT-GERMAIN na żywo
*(od 21:25 do 21:40 i od 22:30 do 23:05 w TVP Sport HD)
TVP Sport HD
Komentarz: Szymon Borczuch – Marek Jóźwiak

21:25
La Liga Santander – 33. kolejka: REAL MADRYT CF – ATHLETIC BILBAO na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 1: Sebastian Chabiniak – Tomasz Ćwiąkała

22:30
Puchar Polski – 1/2 finału: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Marcin Feddek – Dariusz Dziekanowski, Roman Kołtoń (z Warszawy)
Reporter: Szymon Rojek 

23:05 
DFB Pokal i Puchar Francji – 1/2 finału: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Mariusz Jankowski – Piotr Rzepka, Marcin Żewłakow


17:00 Extraliga – Finał: HC KOMETA BRNO – HC OCELARI TRINEC na żywo


19:25 DEL – Finał: EHC RED BULL SALZBURG – EISBAREN BERLIN na żywo


13:00 
Tour of the Alps, Włochy: ETAP 3 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

14:30
La Flèche Wallonne, Belgia: WYŚCIG na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

15:30
Tour of Croatia, Chorwacja: ETAP 2 na żywo
Eurosport PlayerIpla


18:55 Energa Basket Liga – 1/2 finału: CCC POLKOWICE – WISŁA CAN-PACK KRAKÓW na żywo
sport.tvp.pl

17:45 Magazyn BASKET+ premiera.200
CANAL+ Sport HD


18:55 EHF Liga Mistrzów – 1/4 finału: SG FLENSBURG-HANDEWITT – MONTPELLIER HB na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 3: Kacper Merk

18:55
Puchar Polski – 1/2 finału: AZOTY PUŁAWY – GWARDIA OPOLE na żywo
sport.tvp.pl

20:30
Liga ASOBAL – 27. kolejka: FRAIKIN BM. GRANOLLERS – ABANCA ADEMAR LEÓN na żywo

Komentarz: Kamil Gapiński


22:00
Premier League, Rotterdam, Holandia: II RUNDA – 15. KOLEJKA na żywo


20:25 Serie A1 – Finał: IGOR GORGONZOLA NOVARA – IMOCO VOLLEY CONEGLIANO na żywo

Komentarz w nSport+ HD: Gabriel Waliszko – Milena Sadurek-Radecka


17:00 PlusLiga – 1. runda play-off: INDYKPOL AZS OLSZTYN – ASSECO RESOVIA RZESZÓW na żywo
Polsat Sport HDIpla

20:05
Extraliga – Finał: KLADNO VOLEJBAL CZ – CEZ KARLOVARSKO na żywo


20:30
PlusLiga – 1. runda play-off: JASTRZĘBSKI WĘGIEL – TREFL GDAŃSK na żywo
Ipla


12:00
Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: KWALIFIKACJE na żywo
Eurosport Player


11:00
ATP World Tour 1000, Monte Carlo, Monako – 2. runda: DANIIL MEDVEDEV – KEI NISHIKORI na żywo
Polsat Sport HDIpla

13:00
ATP World Tour 1000, Monte Carlo, Monako – 2. runda: NOVAK DJOKOVIC – BORNA CORIC na żywo
Polsat Sport HDIpla

15:00
ATP World Tour 1000, Monte Carlo, Monako – 2. runda: RAFAEL NADAL – ALJAZ BEDENE na żywo
Polsat Sport HDIpla

17:00
ATP World Tour 1000, Monte Carlo, Monako – 2. runda: FERNANDO VERDASCO – MARIN CILIC na żywo
Ipla


14:30 ITV Racing, Newmarket i Cheltenham, Wielka Brytania: WYŚCIGI na żywo

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD

19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


19:55
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:15 
Magazyn SPORT na żywo


23:00 
Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

23:25
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

23:25
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki