Sport w TV: środa – 24 stycznia 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Liga Narodów UEFA: LOSOWANIE FAZY GRUPOWEJ 11:00 Liga Narodów UEFA: STUDIO  *(od 11:35 także w TVP 1 HD) Studio z Warszawy: Dariusz Szpakowski […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Liga Narodów UEFA: LOSOWANIE FAZY GRUPOWEJ


11:00 
Liga Narodów UEFA: STUDIO na żywo
*(od 11:35 także w TVP 1 HD)
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio z Warszawy: Dariusz Szpakowski – Jerzy Engel, Tomasz Kłos, Maciej Żurawski
Studio z Lozanny: Jacek Kurowski
Reporter: Szymon Borczuch

12:00 
Liga Narodów UEFA: LOSOWANIE FAZY GRUPOWEJ na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.plPolsat Sport HDIpla
Komentarz w TVP: Maciej Iwański – Jacek Laskowski (z Lozanny)
Komentarz w Polsacie Sport: Szymon Rojek – Tomasz Łapiński
Reporterzy w Polsacie Sport: Roman Kołtoń, Marcin Lepa

14:55
La Liga Santander – 20. kolejka: REAL BETIS – FC BARCELONA premiera.200
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Hubert Bugaj

17:30 Magazyn PREMIER LEAGUE NETBUSTERS premiera.200
CANAL+ Sport HD

18:25 
Puchar Francji – 1/16 Finału: PARIS SAINT GERMAIN – EA GUINGAMP na żywo
(transmisja łączona)
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Hubert Bugaj – Robert Podoliński

18:25
Serie A – 12. kolejka: SS LAZIO – UDINESE CALCIO na żywo
Ipla

18:25 
2.Bundesliga – 19. kolejka: SV DARMSTADT 98 – FC KAISERSLAUTERN na żywo
Ipla

18:55 
Copa del Rey – 1/4 finału: CD ALAVES – VALENCIA CF na żywo

Komentarz: Piotr Laboga – Wojciech Jagoda

20:00
Eredivisie – 15. kolejka: FC UTRECHT – FEYENOORD na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Przybysz

20:25
Jupiler League – 23. kolejka: RSC ANDERLECHT – WAASLAND-BEVEREN na żywo
Ipla

20:30
Puchar Francji – 1/16 Finału: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Mariusz Jankowski

20:40
Puchar Francji – 1/16 Finału: AS MONACO – OLYMPIQUE LYON na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w TVP Sport: Aleksander Roj

20:40
Serie A – 12. kolejka: UC SAMPDORIA – AS ROMA na żywo
Ipla

20:55
Carabao Cup – 1/2 Finału: ARSENAL FC – CHELSEA FC na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Sebastian Chabiniak

21:25 
Copa del Rey – 1/4 finału: REAL MADRYT – CD LEGANES na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Wolski – Leszek Orłowski

21:45
Taca da Liga – 1/2 Finał: SPORTING CP – FC PORTO na żywo


18:50 Euroleague – grupa A: USK PRAGA – UNIQA EUROLEASING SOPRON na żywo


15:55 
Liga Mistrzów FIBA – grupa C: BANVIT BK – ROSA RADOM na żywo
Ipla

17:50
EuroCup – TOP 16, grupa F: LIETUVOS RYTAS – FIAT TORINO na żywo
Eurosport Player

17:50
EuroCup – TOP 16, grupa F: ZENIT ST PETERSBURG – BAYERN MONACHIUM na żywo
Eurosport Player

18:00 Magazyn BASKET+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

18:50
EuroCup – TOP 16, grupa G: DOLOMITI ENERGIA TRENTO – BUDUCNOST PODGORICA na żywo
Eurosport Player

20:05
EuroCup – TOP 16, grupa E: ALBA BERLIN – DARUSSAFAKA DOGUS na żywo
Eurosport Player

20:20
EuroCup – TOP 16, grupa H: LIMOGES – LYON-VILLEURBANNE na żywo
Eurosport Player

20:20
Liga Mistrzów FIBA – grupa C: UMANA REYER VENEZIA – OLIMPIJA LUBIANA na żywo


20:35
EuroCup – TOP 16, grupa H: GRISSIN BON REGGIO EMILIA – UNICS KAZAN na żywo
Eurosport Player

20:50
EuroCup – TOP 16, grupa G: CEDEVITA ZAGRZEB – LOKOMOTIV KUBAN na żywo
Eurosport Player

20:50
EuroCup – TOP 16, grupa E: HERBALIFE GRAN CANARIA – GALATASARAY na żywo
Eurosport Player


02:30 Mistrzostwa 4 Kontynentów, Taipei, Tajwan: PROGRAM KRÓTKI PAR SPORTOWYCH na żywo
*(o 11:00 premiera.200 w Eurosport 2 HD)
Eurosport PlayerIpla

05:40 Mistrzostwa 4 Kontynentów, Taipei, Tajwan: TANIEC KRÓTKI na żywo
*(o 12:00 premiera.200 w Eurosport 2 HD)
Eurosport PlayerIpla

09:45 Mistrzostwa 4 Kontynentów, Taipei, Tajwan: PROGRAM KRÓTKI – SOLISTEK na żywo
Eurosport PlayerIpla


16:00 Mistrzostwa Europy, Zagrzeb, Chorwacja – grupa E: SERBIA – BIAŁORUŚ  na żywo
sport.tvp.pl

16:00 Mistrzostwa Europy, Varaždin, Chorwacja – grupa F: SŁOWENIA – CZECHY na żywo
sport.tvp.pl

17:30 
Mistrzostwa Europy: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

17:50 Mistrzostwa Europy, Zagrzeb, Chorwacja – grupa E: SZWECJA – NORWEGIA  na żywo
(transmisja łączona)
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Tomasz Jasina – Wojciech Nowiński

17:50 Mistrzostwa Europy, Varaždin, Chorwacja – grupa F: MACEDONIA – DANIA na żywo
sport.tvp.pl

18:15 PGNiG Superliga – 18. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD

Komentarz: Robert Skrzyński – Tomasz Rosiński (z Lubina)
Reporter: Bartosz Ignacik

18:25 PGNiG Superliga – 18. kolejka: MKS ZAGŁĘBIE LUBIN – PGE VIVE KIELCE na żywo
CANAL+ Sport HD
 
Komentarz: Robert Skrzyński – Tomasz Rosiński (z Lubina)

20:20 
Mistrzostwa Europy, Zagrzeb, Chorwacja – grupa E: CHORWACJA – FRANCJA  na żywo
sport.tvp.pl

20:20 
Mistrzostwa Europy, Varaždin, Chorwacja – grupa F: NIEMCY – HISZPANIA na żywo
sport.tvp.pl


16:55 Liga Mistrzyń CEV – grupa D: DINAMO MOSKWA – VAKIFBANK STAMBUŁ na żywo
Ipla

17:55 Liga Mistrzyń CEV – grupa C: CHEMIK POLICE – MARITZA PLOVDIV na żywo
Polsat Sport HDIpla

20:25 
Liga Mistrzyń CEV – grupa A: ASPTT MULHOUSE VB – CSM VOLEI ALBA BLAJ na żywo
Ipla


19:00 Bundesliga – 9. kolejka: BERLIN RECYCLING VOLLEYS – VFB FRIEDRICHSHAFEN na żywo


01:00 Australian Open, Melbourne, Australia – 1/4 Finału Kobiet: ANGELIQUE KERBER – MADISON KEYS na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w Tenis Premium 1 HD: Tomasz Tomaszewski

03:00 
Australian Open, Melbourne, Australia – 1/4 Finału Mężczyzn: TENNYS SANDGREN – HYEON CHUNG na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w Tenis Premium 2 HD: Dawid Olejniczak

03:00 
Australian Open, Melbourne, Australia – 3. runda juniorów: WOJCIECH MAREK – RAY HO na żywo
Ipla
Komentarz: Justyna Kostyra

03:00 
Australian Open, Melbourne, Australia – 1/2 Finału Debla Kobiet: TIMEA BABOS/KRISTINA MLADENOVIC – SU-WEI HSIEH/SHUAI PENG na żywo
Eurosport PlayerIpla

04:30 
Australian Open, Melbourne, Australia – 1/4 Finału Debla Mężczyzn: MARCUS DANIELL/DOMINIC INGLOT – OLIVER MARACH – MATE PAVIC na żywo
Ipla
Komentarz: Katarzyna Nowak

05:00 
Australian Open, Melbourne, Australia – 1/4 Finału Kobiet: SIMONA HALEP – KAROLINA PLISKOVA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w Tenis Premium 1 HD: Filip Gawęcki

05:00 Australian Open, Melbourne, Australia – 1/2 Finału Debla Kobiet: IRINA BEGU/MONICA NICULESCU – JEKATERINA MAKAROWA/JELENA WIESNINA na żywo
Eurosport PlayerIpla

04:30 
Australian Open, Melbourne, Australia – 1/4 Finału Debla Mężczyzn: JUAN-SEBASTIAN CABAL/ROBERT FARAH – SAMUEL GROTH/LLEYTON HEWITT na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Lorek

09:15 Magazyn GAME SCHETT AND MATS EXTRA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

09:30 
Australian Open, Melbourne, Australia – 1/4 Finału Mężczyzn: TOMAS BERDYCH – ROGER FEDERER na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w Tenis Premium 1 HD: Marcin Muras
Komentarz w Eurosporcie 1: Witold Domański – Lech Sidor

23:00
 Magazyn GAME SCHETT AND MATS na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

13:00 
Australian Open, Melbourne, Australia: STUDIO MELBOURNE na żywo
Ipla

inne
10:00 World Indoor Bowls Championship, Great Yarmouth, Wielka Brytania: DZIEŃ 10 na żywo


14:10 World Indoor Bowls Championship, Great Yarmouth, Wielka Brytania: DZIEŃ 10 na żywo


18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD


19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:25 
Magazyn SPORT na żywo
  


19:55 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:00 Magazyn SPORT na żywo


23:10 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl 

23:25 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

23:30 Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

 

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam