Sport w TV: środa – 25 listopada 2015

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 13:55 Liga Młodzieżowa UEFA – 2. runda: BORUSSIA MÖNCHENGLADBACH – SEVILLA FC […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych.

piłka nożna
13:55
Liga Młodzieżowa UEFA – 2. runda: BORUSSIA MÖNCHENGLADBACH – SEVILLA FC na żywo
nSport+ HD
Komentarz: Adam Westfal – Wojciech Jagoda

15:00
Magazyn BVB WORLD premiera.200

TVP-Sport-HDsport.tvp.pl

15:55
Liga Mistrzów UEFA, grupa C: FK ASTANA – SL BENFICA na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Żelisław Żyżyński – Filip Surma

16:00
Bundesliga – 13. kolejka: FC SCHALKE 04 – BAYERN MONACHIUM premiera.200
TVP-Sport-HD

17:55
Liga Mistrzów UEFA, grupa B: CSKA MOSKWA – VFL WOLFSBURG na żywo
CANAL+ Sport 2 HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Robert Skrzyński – Kazimierz Węgrzyn

20:00
 
Liga Mistrzów UEFA: STUDIO na żywo
CANAL+ HDCanal+ Sport Online
Studio: Piotr Karpiński, Rafał Dębiński – Marcin Baszczyński, Maciej Murawski

20:40 Liga Mistrzów UEFA, grupa B: MANCHESTER UNITED – PSV EINDHOVEN na żywo
CANAL+ HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny (z Manchesteru)

20:40 Liga Mistrzów UEFA, grupa D: JUVENTUS FC – MANCHESTER CITY na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Przemysław Pełka – Krzysztof Przytuła

20:40 Liga Mistrzów UEFA, grupa A: SZACHTAR DONIECK – REAL MADRYT na żywo
CANAL+ Sport 2 HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Piotr Laboga – Leszek Orłowski

20:40 Liga Mistrzów UEFA, grupa D: BORUSSIA MÖNCHENGLADBACH – SEVILLA FC na żywo
nSport+ HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Cezary Olbrycht – Tomasz Wieszczycki

20:40 Liga Mistrzów UEFA: MULTILIGA na żywo
nc+ Sport 38Canal+ Sport Online
Komentarz: Mariusz Wróblewski, Adam Westfal

20:40 Liga Mistrzów UEFA, grupa A: MALMÖ FF – PARIS SAINT-GERMAIN na żywo
Canal+ Sport Online

20:40 Liga Mistrzów UEFA, grupa B: ATLETICO MADRYT – GALATASARAY SK na żywo
Canal+ Sport Online

22:45 Liga Mistrzów UEFA: STUDIO na żywo
CANAL+ HDCanal+ Sport Online
Studio: Piotr Karpiński, Rafał Dębiński – Marcin Baszczyński, Maciej Murawski

bilard
17:00 Magazyn WORLD POOL MASTERS premiera.200
Sportklub

curling
13:00
Mistrzostwa Świata, Esbjerg, Dania – faza grupowa kobiet: SZWECJA – ROSJA na żywo
Eurosport 1 HD

16:30
Mistrzostwa Świata, Esbjerg, Dania – faza grupowa mężczyzn: NORWEGIA – SZWAJCARIA na żywo
Eurosport 1 HD

golf
23:10 PGA European Tour, Dubai World Championship, Zjednoczone Emiraty Arabskie: PODSUMOWANIE premiera.200
Eurosport 1 HD

jeździectwo
22:05
 
World Dressage Masters, Lier, Belgia: PODSUMOWANIE premiera.200
Eurosport 1 HD

22:35
Puchar Świata, Stuttgart, Niemcy: UJEŻDŻANIE premiera.200
Eurosport 1 HD

judo
01:30 Grand Prix, Qingdao, Chiny: DZIEŃ 2 premiera.200
Sportklub

koszykówka
17:30
Magazyn BASKET+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

koszykówka mężczyzn
17:00 EuroCup – grupa D: UNICS KAZAŃ – BANVIT na żywo
Eurosport 2 HD


18:45
EuroCup – grupa E: PAOK SALONIKI – ZENIT SANKT PETERSBURG
na żywo
Eurosport 2 HD

piłka ręczna mężczyzn
18:25
EHF Liga Mistrzów – grupa A: SG FLENSBURG-HANDEWITT – ORLEN WISŁA PŁOCK na-żywo

CANAL+ Sport HDCanal+ Sport OnlineEleven Sports
Komentarz w Canal+ Sport: Tomasz Dryła – Marcin Lijewski (z Felnsburga)

20:15
Handball Bundesliga – 15. kolejka: THW KIEL – MT MELSUNGEN premiera.200
Sportklub

23:55
Liga ASOBAL – 12. kolejka: ABANCA ADEMAR LEÓN – FC BARCELONA LASSA premiera.200
Sportklub

podnoszenie ciężarów
00:30 Mistrzostwa Świata, Houston, USA: 77kg MĘŻCZYŹNI na-żywo


22:00
Mistrzostwa Świata, Houston, USA: 85kg MĘŻCZYŹNI
na-żywo
Eurosport 2 HD

siatkówka kobiet
15:00 Liga Mistrzyń – grupa A: LOKOMOTIV BAKU – ALLIANZ MTV STUTTGART na żywo
Polsat Sport HD


17:00
Liga Mistrzyń – grupa F: DINAMO MOSKWA – CS VOLEI ALBA BLAJ na żywo
Polsat Sport Extra HD

18:00
 Liga Mistrzyń – grupa E: FENERBAHCE SK STAMBUŁ – IMPEL WROCŁAW na żywo
Polsat Sport HD


20:30
 Liga Mistrzyń – grupa D: RC CANNES – URALOCHKA NTMK EKATERINBURG na żywo
Polsat Sport Extra HD


20:30 Liga Mistrzyń – grupa C: POMI CASALMAGGIORE – AGEL PROSTEJOV  na żywo
Polsat Sport News

23:00 
Liga Mistrzyń – grupa E: DRESDNER SC – TELEKOM BAKU premiera.200
Polsat Sport Extra HD

23:00 Liga Mistrzyń – grupa D: VIZURA BEOGRAD
 – VOLERO ZURICH premiera.200
Polsat Sport News

siatkówka mężczyzn
20:30 PlusLiga – 6. kolejka: ASSECO RESOVIA RZESZÓW – ZAKSA KĘDZIERZYN KOŹLE na żywo
Polsat Sport HD

22:00 Serie A1 – 7. kolejka: EXPRIVIA MOLFETTA  – DIATEC TRENTINO premiera.200
Sportklub

sporty walki
22:00 Magazyn HARD KNOCKS FIGHTING premiera.200
Fightklub

inne
20:00
Magazyn O CO BIEGA? premiera.200
CANAL+ Sport 2 HD

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Przygotowali: Adam Zakrzewski, Piotr Barwaśny 

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About REDAKCJA