Sport w TV: środa – 3 stycznia 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Premier League – 22. kolejka: ARSENAL FC – CHELSEA FC 18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE REVIEW 18:55 Copa del Rey – 1/8 finału: […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Premier League – 22. kolejka: ARSENAL FC – CHELSEA FC


18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE REVIEW premiera.200
CANAL+ Sport HD

18:55 Copa del Rey – 1/8 finału: LLEIDA ESPORTIU – ATLETICO MADRYT na żywo

Komentarz: Adam Marchliński – Leszek Orłowski

20:00 Premier League – 22. kolejka: STUDIO na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Żelisław Żyżyński – Grzegorz Mielcarski

20:40 Premier League – 22. kolejka: ARSENAL FC – CHELSEA FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+: Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki

20:40 Coppa Italia – 1/4 finału: JUVENTUS FC – TORINO FC na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz w Polsat Sport HD: Marcin Feddek – Roman Kołtoń

20:55 Copa del Rey – 1/8 finału: UD LAS PALMAS – VALENCIA CF na żywo

Komentarz: Piotr Laboga – Leszek Orłowski


15:30
Tour de Ski, Oberstdorf, Niemcy:  SPRINT KOBIET I MĘŻCZYZN STYLEM KLASYCZNYM na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


17:00 Extraliga – 26. kolejka: HC DYNAMO PARDUBICE – HC OLOMOUC na żywo


16:50 EuroCup – TOP 16,  grupa H: UNICS KAZAN – LYON-VILLEURBANNE na żywo
Eurosport Player

17:45 Magazyn BASKET+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

17:50 Polska Liga Koszykówki – 14. kolejka: STELMET BC ZIELONA GÓRA – ANWIL WŁOCŁAWEK na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Adam Romański – Tomasz Jankowski (z Zielonej Góry)

17:50
EuroCup – TOP 16,  grupa F: LIETUVOS RYTAS – ZENIT ST PETERSBURG na żywo
Eurosport Player

18:05
EuroCup – TOP 16,  grupa E: GALATASARAY – DARUSSAFAKA  na żywo
Eurosport Player

18:35
EuroCup – TOP 16,  grupa G: BUDUCNOST PODGORICA – LOKOMOTIV KUBAN na żywo
Eurosport Player

19:45 Magazyn PIĄTA KWARTA premiera.200


20:00
Liga ACB – 13. kolejka: BASKONIA – REAL MADRYT na żywo

Komentarz: Radosław Spiak

20:20
EuroCup – TOP 16,  grupa G: DOLOMITI ENERGIA TRENTO – CEDEVITA ZAGREB na żywo
Eurosport Player


19:00 Magazyn O CO BIEGA? premiera.200
CANAL+ Sport HD


12:40 Puchar Świata, Zagrzeb, Chorwacja: STUDIO na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

13:00 Puchar Świata, Zagrzeb, Chorwacja: SLALOM KOBIET – 1. PRZEJAZD na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

16:30 Puchar Świata, Zagrzeb, Chorwacja: SLALOM KOBIET – 2. PRZEJAZD na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

17:30 Puchar Świata, Zagrzeb, Chorwacja: STUDIO na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


23:30 Africa Eco Race: PODSUMOWANIE premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


19:00 Bundesliga – 11. kolejka: UNITED VOLLEYS RHEIN-MAIN – VFB FRIEDRICHSHAFEna żywo


13:30
Turniej Czterech Skoczni, Innsbruck, Austria: STUDIO na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

14:00
Turniej Czterech Skoczni, Innsbruck, Austria: KWALIFIKACJE na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


02:00 ATP World Tour, Brisbane, Australia – 1/16 finału: HORACIO ZEBALLOS – ALEXANDR DOLGOPOLOV na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

00:40
Hopman Cup – grupa A: KANADA – NIEMCY na żywo
Eurosport Player

05:00 WTA Tour, Shenzen, Chiny – II runda: IRINA-CAMELIA BEGU – EKATERINA ALEXANDROVA na żywo
sport.tvp.pl

06:00 ATP World Tour, Brisbane, Australia – 1/16 finału: NICK KYRGIOS – MATTHEW EBDEN na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

06:00 WTA Tour, Brisbane, Australia – II runda: LESIA TSURENKO – KAIA KANEPI na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

07:00 WTA Tour, Shenzen, Chiny – II runda: KATERINA SINIAKOVA – YAFAN WANG na żywo
sport.tvp.pl

08:30 WTA Tour, Auckland, Nowa Zelandia – II runda: AGNIESZKA RADWAŃSKA – TAYLOR TOWNSEND na żywo
sport.tvp.pl

09:00 WTA Tour, Shenzen, Chiny – II runda: SIMONA HALEP – YING-YING DUAN na żywo
sport.tvp.pl

10:00 ATP World Tour, Brisbane, Australia – 1/16 finału: ALEX DE MINAUR – MILOS ROANIC na żywo
Eurosport PlayerIpla

10:15 
Hopman Cup – grupa A: AUSTRALIA – BELGIA na żywo
*(od 12:00 także w Eurosport 2 HD)
Eurosport PlayerIpla

11:30 WTA Tour, Brisbane, Australia – II runda: CATHERINE BELLIS – KAROLINA PLISKOVA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


15:30
ATP World Tour, Doha, Katar – 1/16 finału: DOMINIC THIEM – ALJAZ BEDENE na żywo
Eurosport PlayerIpla

18:00
ATP World Tour, Doha, Katar – 1/16 finału: STEFANOS TSITSIPAS – RICHARD GASQUET na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD


19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:30
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

19:35 
Magazyn SPORT na żywo


20:00 Magazyn SPORT na żywo


22:30 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:00 Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

23:25
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

About Piotr Barwaśny