Sport w TV: środa – 31 stycznia 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Liga Mistrzów CEV – grupa D: JASTRZĘBSKI WĘGIEL – ZENIT KAZAN 17:30 Mistrzostwa Narodów Afryki – 1/2 Finału: MAROKO – LIBIA  19:50 La […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Liga Mistrzów CEV – grupa D: JASTRZĘBSKI WĘGIEL – ZENIT KAZAN


17:30 Mistrzostwa Narodów Afryki – 1/2 Finału: MAROKO – LIBIA na żywo


19:50 La Liga Santander – 21. kolejka: FC BARCELONA – CD ALAVES premiera.200
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Maciej Iwański

17:30
Mistrzostwa Narodów Afryki – 1/2 Finału: SUDAN – NIGERIA na żywo


20:40 
Puchar Włoch – 1/2 Finału: AC MILAN – SS LAZIO na żywo
Ipla
Komentarz w Polsat Sport News HD: Piotr Przybysz – Marcin Lepa

20:55 Premier League – 25. kolejka: TOTTENHAM HOTSPUR – MANCHESTER UNITED na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+: Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki

21:00
Puchar Ligi Francuskiej – 1/2 Finału: AS MONACO – MONTPELLIER HSC na żywo
Ipla

21:25
Copa del Rey – 1/2 Finału: CD LEGANES – SEVILLA FC na żywo

Komentarz: Piotr Laboga – Krzysztof Przytuła

23:00 
Premier League – 25. kolejka: MANCHESTER CITY – WEST BROMWICH ALBION premiera.200

Komentarz: Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny


18:00 Mistrzostwa Polski 8-bil – Finał: ??? – ??? premiera.200

Komentarz: Grzegorz Kędzierski – Marcin Krzemiński


17:50 Mistrzostwa Europy, Lublana, Słowenia – grupa C: PORTUGALIA – RUMUNIA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Marcin Stanisławski

20:35 
Mistrzostwa Europy, Lublana, Słowenia – grupa D: HISZPANIA – FRANCJA na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Marcin Stanisławski


15:00 Wyścig dookoła Walencji: ETAP 1 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz: Adam Probosz – Dariusz Baranowski


16:50 
EuroCup – Top 16, grupa F: ZENIT ST PETERSBURG – LIETUVOS RYTAS na żywo
Eurosport Player

17:45 Magazyn BASKET+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

18:05 EuroCup – Top 16, grupa E: DARUSSAFAKA DOGUS – GALARASARAY STAMBUŁ na żywo
Eurosport Player

18:20 
EuroCup – Top 16, grupa G: LOKOMOTIV KUBAN – BUDUCNOST PODGORICA na żywo
Eurosport Player

19:50 
EuroCup – Top 16, grupa F: BAYERN MONACHIUM – FIAT TORINO na żywo
Eurosport Player

20:05 
EuroCup – Top 16, grupa G: CEDEVITA ZAGRZEB – DOLOMITI ENERGIA TRENTO na żywo
Eurosport Player

20:20 
EuroCup – Top 16, grupa H: LYON-VILLERBANNE – UNICS KAZAN na żywo
Eurosport Player

20:20 
Liga Mistrzów FIBA – grupa D: SIDIGAS AVELLINO – ARIS B.C. na żywo


18:00 Magazyn O CO BIEGA? premiera.200
CANAL+ Sport HD


12:00 Vestel Venus League – 17. kolejka: KAMEROGLU BEYLIKDUZU – HALKBANK ANKARA na żywo


16:30 Vestel Venus League – 17. kolejka: NILUFER BELEDIYESI – FENERBAHCE SK STAMBUŁ na żywo


19:00 Bundesliga – 11. kolejka: SC POTSDAM – SSC PALMBERG SCHWERIN na żywo


12:25 Liga Mistrzów CEV – grupa C: LOKOMOTIV NOVOSIBIRSK – CHAUMONT VB 52 HAUTE MARNE na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Damian Dacewicz – Maciej Jarosz

15:55 
Liga Mistrzów CEV – grupa A: FENERBAHCE SK STAMBUŁ – CUCINE LUBE CIVITANOVA na żywo
Ipla
Komentarz: Bartosz Heller – Krzysztof Ignaczak

17:55 Liga Mistrzów CEV – grupa C: PGE SKRA BEŁCHATÓW – DINAMO MOSKWA na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Jerzy Mielewski – Wojciech Drzyzga

17:55
Puchar CEV – 1/8 Finału: ASSECO RESOVIA RZESZÓW – VOJVODINA NS SEME NORI SAD na żywo
Ipla
Komentarz: Adrian Brzozowski – Krzysztof Ignaczak

20:25 
Liga Mistrzów CEV – grupa D: JASTRZĘBSKI WĘGIEL – ZENIT KAZAN na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Tomasz Swędrowski – Ireneusz Mazur

23:00 
Liga Mistrzów CEV – grupa A: SIR COLUSSI SICOMA PERUGIA – KNACK ROESELARE premiera.200
Ipla

23:00 
Liga Mistrzów CEV – grupa B: VFB FRIEDRICHSHAFEN – PAOK THESALONIKI  premiera.200
Ipla


13:45 German Masters, Berlin, Niemcy: DZIEŃ 1 na żywo
Eurosport PlayerIpla
Komentarz: Przemysław Kruk – Rafał Jewtuch

19:05 German Masters, Berlin, Niemcy: DZIEŃ 1 premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w polskim Eurosporcie: Przemysław Kruk – Rafał Jewtuch

19:45 
German Masters, Berlin, Niemcy: DZIEŃ 1 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w polskim Eurosporcie: Przemysław Kruk – Rafał Jewtuch


11:00 WTA Tour, Petersburg, Rosja – 2. runda: ELENA RYBAKNINA – CAROLINE GARCIA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

Komentarz: Michał Regulski

13:00 
WTA Tour, Petersburg, Rosja – 1. runda: ELENA VESNINA – PETRA KVITOVA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

Komentarz: Michał Lewandowski

15:00 
WTA Tour, Petersburg, Rosja – 2. runda: VERA ZVONAREVA – JELENA OSTAPENKO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

Komentarz: Maciej Łuczak

17:00 
WTA Tour, Petersburg, Rosja – 1. runda: EKATERINA MAKAROVA – ANASTASIA PAVLYUCHENKOVA na żywo
sport.tvp.pl

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD


18:55 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:25 
Magazyn SPORT na żywo
  


20:00 Magazyn SPORT na żywo


22:30 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl 

23:00 Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

23:25
 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie 

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam