Sport w TV: środa – 6 grudnia 2017

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Liga Mistrzów UEFA – grupa H: REAL MADRYT – BORUSSIA DORTMUND 15:55 Liga Młodzieżowa UEFA – grupa F: FEYENOORD – SSC NAPOLI  Komentarz: […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Liga Mistrzów UEFA – grupa H: REAL MADRYT – BORUSSIA DORTMUND


15:55 Liga Młodzieżowa UEFA – grupa F: FEYENOORD – SSC NAPOLI  na żywo

Komentarz: Piotr Domagała – Krzysztof Przytuła

17:00 Magazyn PREMIER LEAGUE NETBUSTERS na żywo
CANAL+ Sport HD

17:50 Klubowe Mistrzostwa Świata – play-off: AL JAZIRA – AUCKLAND CITY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Hubert Bugaj

17:55 Liga Młodzieżowa UEFA – grupa H: REAL MADRYT – BORUSSIA DORTMUND na żywo

Komentarz: Grzegorz Milko – Wojciech Jagoda

20:00 Liga Mistrzów UEFA: STUDIO na żywo
*(w TVP 1 od 20:20)

Studio w Canal+: Rafał Wolski, Filip Surma – Krzysztof Przytuła, Kamil Kosowski
Studio w TVP 1: Jacek Kurowski – Tomasz Frankowski, Marcin Żewłakow

20:40
Liga Mistrzów UEFA – grupa E: LIVERPOOL FC – SPARTAK MOSKWA na żywo

Komentarz: Przemysław Pełka – Rafał Nahorny (z Liverpoolu)

20:40 
Liga Mistrzów UEFA – grupa H: REAL MADRYT – BORUSSIA DORTMUND na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+ Sport: Adam Marchliński – Leszek Orłowski
Komentarz w TVP 1: Maciej Iwański – Mirosław Trzeciak (z Madrytu)

20:40 
Liga Mistrzów UEFA – grupa F: FEYENOORD – SSC NAPOLI na żywo

Komentarz: Bartosz Gleń – Tomasz Lipiński

20:40 
Liga Mistrzów UEFA – grupa F: SZACHTAR DONIECK – MANCHESTER CITY na żywo

Komentarz: Cezary Olbrycht – Tomasz Wieszczycki

20:40 
Liga Mistrzów UEFA – grupa E: NK MARIBOR – SEVILLA FC na żywo


20:40 
Liga Mistrzów UEFA – grupa G: RB LIPSK – BESIKTAS JK na żywo


20:40
Liga Mistrzów UEFA – grupa G: FC PORTO – AS MONACO na żywo


20:40 
Liga Mistrzów UEFA – grupa H: TOTTENHAM HOTSPUR – APOEL FC na żywo


20:40 
Liga Mistrzów UEFA: MULTILIGA na żywo

Komentarz: Wojciech Zawioła

22:45 
Liga Mistrzów UEFA: STUDIO na żywo

Studio w Canal+: Rafał Wolski, Filip Surma – Krzysztof Przytuła, Kamil Kosowski
Studio w TVP 1: Jacek Kurowski
– Tomasz Frankowski, Marcin Żewłakow

23:05
Liga Mistrzów UEFA: SKRÓTY na żywo

Studio w Canal+: Rafał Wolski, Filip Surma – Krzysztof Przytuła, Kamil Kosowski
Studio w TVP 1: Rafał Patyra
– Marcin Żewłakow


20:00 Mosconi Cup, Las Vegas, Nevada, USA: DZIEŃ 3 na żywo

Komentarz: Grzegorz Kędzierski – Marcin Krzemiński


08:00 Kwalifikacje Igrzysk Olimpijskich Kobiet: ŁOTWA – CZECHY na żywo


12:00 
Kwalifikacje Igrzysk Olimpijskich Mężczyzn: DANIA – CZECHY na żywo


16:00 
Kwalifikacje Igrzysk Olimpijskich Kobiet: NIEMCY – CZECHY na żywo


18:00 Magazyn BASKET+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

17:50 
EuroCup – grupa B: GALATASARAY ODEBANK – GRISSIN BON REGGIO EMILIA na żywo
Eurosport Player

17:50 
EuroCup – grupa B: LIETKABELIS PANEVEZYS – BAYERN MONACHIUM na żywo
Eurosport Player

18:25 Liga Mistrzów FIBA – grupa D: STELMET ZIELONA GÓRA – CEZ NYMBURG  na żywo
Ipla

18:50 
EuroCup – grupa B: BUDUCNOST PODGORICA – HAPOEL JERUSALEM na żywo
Eurosport Player

19:50 
EuroCup – grupa A: MORABANC ANDORA – FIAT TORINO na żywo
Eurosport Player

20:20
Liga Mistrzów FIBA – 7. kolejka: SIDIGAS AVELLINO – TELEKOM BONN na żywo


20:20 
EuroCup – grupa A: LEVALLOIS – UNICS KAZAN na żywo
Eurosport Player


17:30 Magazyn O CO BIEGA? premiera.200
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Marcin Rosłoń, Tomasz Lipiński


11:50 Mistrzostwa Świata, Lipsk, Niemcy – grupa D: KAMERUN – KOREA PÓŁNOCNA na żywo
sport.tvp.pl


13:50 Mistrzostwa Świata, Oldenburg, Niemcy – grupa C: ROSJA – JAPONIA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Tomasz Jasina – Wojciech Nowiński

15:20 Mistrzostwa Świata, Lipsk, Niemcy – grupa D: SERBIA – HOLANDIA na żywo
sport.tvp.pl


17:35 Mistrzostwa Świata, Oldenburg, Niemcy – grupa C: TUNEZJA – CZARNOGÓRA na żywo
sport.tvp.pl


17:50 Mistrzostwa Świata, Lipsk, Niemcy – grupa D: NIEMCY – CHINY na żywo
sport.tvp.pl


20:20 Mistrzostwa Świata, Oldenburg, Niemcy – grupa D: BRAZYLIA – DANIA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Tomasz Jasina – Wojciech Nowiński


19:30 Bundesliga – 6. kolejka: DRESDNER SC – SSC PALMEBERG na żywo


17:00 Liga Mistrzów CEV – grupa E: ARKAS IZMIR – ZAKSA KĘDZIERZYN-KOŹLE na żywo
Ipla
Komentarz: Adrian Brzozowski – Ireneusz Mazur

18:00 Liga Mistrzów CEV – grupa C: PGE SKRA BEŁCHATÓW – CHAUMONT VB 52 HAUL na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Krzysztof Wanio – Wojciech Drzyzga (z Bełchatowa)

20:00 Liga Mistrzów CEV – grupa D: SPACER’S TOULOUSE VB – ZENIT KAZAŃ na żywo
Ipla
Komentarz: Adam Romański – Maciej Jarosz

20:30
Liga Mistrzów CEV – grupa D: JASTRZĘBSKI WĘGIEL – BERLIN RECYCLING VOLLEYS na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Tomasz Swędrowski – Łukasz Kadziewicz (z Jastrzębia-Zdrój)

20:30
Liga Mistrzów CEV – grupa A: SIR COLUSSI SICOMA PERUGIA – CUCINE LUBE CIVITANOVA na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Lepa – Damian Dacewicz


14:00 
UK Championship, York, Wielka Brytania: 1/8 FINAŁU na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:00 
UK Championship, York, Wielka Brytania: 1/8 FINAŁU na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


18:45 Mistrzostwa Świata Kobiet – 1/4 Finału: CZECHY – POLSKA na żywo


19:00 DR 1 Champions Series: PODSUMOWANIE premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD


18:55 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


20:00 Magazyn SPORT na żywo


22:40 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:00 Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

23:25
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla 


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

About Piotr Barwaśny