Sport w TV: wtorek – 1 stycznia 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Puchar Świata – Turniej Czterech Skoczni, Garmisch Partenkirchen, Niemcy: KONKURS INDYWIDUALNY 11:15 La Liga Santander: TOP GOALS 2018 Redakcja: Gabriel Rogaczewski 11:45 […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Puchar Świata – Turniej Czterech Skoczni, Garmisch Partenkirchen, Niemcy: KONKURS INDYWIDUALNY


11:15 La Liga Santander: TOP GOALS 2018
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Gabriel Rogaczewski

11:45 La Liga Santander: TOP SAVES 2018
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Adrian Olek

12:15 La Liga Santander: TOP MATCHES 2018
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Gabriel Rogaczewski

13:25
Premier League – 20. kolejka: EVERTON FC – LEICESTER CITY na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Marcin Rosłoń – Wojciech Jagoda

15:55
Premier League – 20. kolejka: ARSENAL FC – FULHAM FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Dębiński – Przemysław Rudzki

15:55
Sky Bet Championship – 26. kolejka: NOTTINGHAM FORREST – LEEDS UNITED na żywo
Ipla

18:25
Premier League – 20. kolejka: CARDIFF CITY – TOTTENHAM HOTSPUR na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Przemysław Pełka – Rafał Nahorny

22:00 
Magazyn PREMIER LEAGUE+ 
CANAL+ Sport HD


11:15 Tour de Ski, Val Mustair, Szwajcaria: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

11:45 Tour de Ski, Val Mustair, Szwajcaria: BIEGI SPRINTERSKIE KOBIET I MĘŻCZYZN STYLEM DOWOLNYM na żywo
*(od 11:55 także w TVP Sport HD)
Eurosport 1 HDIplaTVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w TVP Sport: Jarosław Idzi – Piotr Meissner


19:00 National Hockey League: CHICAGO BLACKHAWKS – BOSTON BRUINS na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Laskowski – Patryk Rokicki


18:30
FEI World Cup. Mechelen, Belgia: ZAWODY 
Eurosport 1 HDIpla

19:30 Magazyn HORSE EXCELLENCE 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


17:45 Energa Basket Liga – 13. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla


17:55 
Energa Basket Liga – 13. kolejka: TREFL SOPOT – ARKA GDYNIA na żywo
Polsat Sport HDIpla

18:00 Magazyn BASKET+ 
CANAL+ Sport HD


16:15 Puchar Świata, Oslo, Norwegia: SLALOM GIGANT RÓWNOLEGŁY KOBIET I MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport 1 HDIpla


23:30 Magazyn AFRICA ECO RACE
Eurosport 1 HDIpla


20:00 Mistrzostwa Świata PDC, Londyn, Wielka Brytania: FINAŁ na żywo
*(od 22:10 także w TVP Sport HD)
TVP Sport HDsport.tvp.pl


13:45 Puchar Świata – Turniej Czterech Skoczni, Garmisch Partenkirchen, Niemcy: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport 1 HDIpla
Studio w TVP: Maciej Kurzajewski – Jakub Kot (z Garmisch Partenkirchen)

14:00
Puchar Świata – Turniej Czterech Skoczni, Garmisch Partenkirchen, Niemcy: KONKURS INDYWIDUALNY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport 1 HDIpla
Komentarz w TVP: Przemysław Babiarz, Sebastian Szczęsny (z Garmisch Partenkirchen)

16:00
Puchar Świata – Turniej Czterech Skoczni, Garmisch Partenkirchen, Niemcy: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport 1 HDIpla
Studio w TVP: Maciej Kurzajewski – Jakub Kot (z Garmisch Partenkirchen)


04:00 ATP World Tour, Brisbane, Australia – 1. runda: JAMES DUCKWORTH – ANDY MURRAY na żywo
Eurosport 1 HDIpla

10:00 WTA Tour, Brisbane, Australia – 2. runda: DESTANEE AIAVA – NAOMI OSAKA na żywo
sport.tvp.pl

10:30 Hopman Cup, Perth, Australia – faza grupowa: USA – SZWAJCARIA na żywo
Ipla

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:25 
Magazyn SPORT na żywo


19:55 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:10
Magazyn SPORT na żywo


21:50
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie  

About Piotr Barwaśny