Sport w TV: wtorek – 10 marca 2015

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy oraz o wybranych propozycjach zagranicznych telewizji. 15:00 FC Cup – 1/4 Finału: MANCHESTER UNITED – ARSENAL FC  15:55 Liga Młodzieżowa UEFA – 1/4 Finału: […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy oraz o wybranych propozycjach zagranicznych telewizji.

piłka nożna
15:00 FC Cup – 1/4 Finału: MANCHESTER UNITED – ARSENAL FC premiera.200
TVP Sport HDsport.tvp.pl

15:55 Liga Młodzieżowa UEFA – 1/4 Finału: CHELSEA FC – ATLETICO MADRYT na żywo:
Eurosport 2 HD
Komentarz: Tomasz Lach

17:05 Magazyn ARSENAL TV premiera.200
TVP Sport HDsport.tvp.pl

17:15 Magazyn SERIE A premiera.200
Canal+ Sport HD

18:00 Magazyn PREMIER LIGA premiera.200
Polsat Sport Extra HD
Lektor: Grzegorz Michalewski


18:30 Regionalliga – 26. kolejka: SCHWEINFURT – WACKER BURGHAUSEN na żywo

Sport 1 Germany

20:00 Liga Mistrzów UEFA: STUDIO na żywo
Canal+ Sport HDnSport+ HD
Studio: Krzysztof Marciniak, Rafał Wolski – Kazimierz Węgrzyn, Michał Pol

20:40 Liga Mistrzów UEFA – 1/8 Finału: REAL MADRYT – FC SCHALKE 04 na żywo
Canal+ Sport HDDuhok TVUTVSTVITV HD2+2Armenia TVAzTVNTV Türkiye
Komentarz w Canal+ Sport: Piotr Laboga – Maciej Murawski

20:40 Liga Mistrzów UEFA – 1/8 Finału: FC PORTO – FC BASEL na żywo
nSport+ HDRTRSIdman TV
Komentarz w nSport+: Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny

22:00 Magazyn PRIMEIRA LIGA premiera.200
Sportklub


22:45 Liga Mistrzów UEFA: SKRÓTY na żywo
Canal+ Sport HDnSport+ HD
Studio: Krzysztof Marciniak, Rafał Wolski – Kazimierz Węgrzyn, Michał Pol


10:00 Pokazy Mistrzów w Tokio: ZAWODY na żywo
Eurosport 2 HD
Komentarz: Grzegorz Pajda, Adam Dutlinger

boks
19:45 Gala, Antalya, Turcja: ODLANIER SOLIS – TONY THOMPSON premiera.200
Eurosport HDEurosport DE
Komentarz w polskim Eurosporcie: Janusz Pindera

hokej na lodzie
18:20 Polska Hokej Liga – 1/2 Finału: JKH GKS JASTRZĘBIE-ZDRÓJ – MMKS PODHALE NOWY TARG na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Laskowski (z Jastrzębia Zdroju)
Reporter: Robert Walczak

kolarstwo szosowe
14:00 Wyścig Paryż – Nicea: ETAP 2 na żywo
Eurosport HDEurosport DE
Komentarz w polskim Eurosporcie: Tomasz Jaroński – Krzysztof Wyrzykowski

koszykówka
17:00 Magazyn BASKET+ premiera.200
Canal+ Sport HD

koszykówka mężczyzn
03:00 Liga NBA: PHOENIX SUNS – GOLDEN STATE WARRIORS na żywo
Canal+ Sport HD
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Huber Radke

18:00 Eurocup – 1/8 Finału: LOKOMOTIV KUBAN – BROSE BASKET na żywo
Eurosport 2 HD
Komentarz: Jacek Kubicki, Sławomir Szymczak

19:45 Magazyn EUROLIGI premiera.200
Eurosport 2 HD
Komentarz: Jacek Kubicki

narciarstwo alpejskie
16:00 Magazyn SKI PASS na żywo
Eurosport HDEurosport DE

piłka ręczna mężczyzn
17:30 PGNIG Superliga: STUDIO na żywo

polsat-sport-hd.120

18:30 PGNIG Superliga – 19. kolejka: VIVE TAURON KIELCE – ORLEN WISŁA PŁOCK na żywo
polsat-sport-hd.120
Komentarz: Szymon Rojek – Wojciech Nowiński


19:45 Magazyn HANDBALL-BUNDESLIGA premiera.200
Sportklub

20:00 PGNIG Superliga: STUDIO na żywo
polsat-sport-hd.120

siatkówka kobiet
20:30 Puchar CEV – 1/4 Finału: PGE ATOM TREFL SOPOT – STIINTA BACAU na żywo
polsat-sport-hd.120
Komentarz: Marek Magiera – Andrzej Niemczyk

skoki narciarskie
17:00 Puchar Świata, Kuopio, Finlandia: WSTĘP DO KONKURSU na żywo
Eurosport HDEurosport DE
Komentarz w polskim Eurosporcie: Igor Błachut

17:20 Puchar Świata, Kuopio, Finlandia: STUDIO na żywo
TVP 1 HDsport.tvp.pl
Studio: Maciej Jabłoński

17:30 Puchar Świata, Kuopio, Finlandia: KONKURS INDYWIDUALNY na żywo
TVP 1 HDsport.tvp.plEurosport HDEurosport DEDas Erste HD
Komentarz w TVP: Marek Rudziński, Stanisław Snopek
Komentarz w polskim Eurosporcie: Igor Błachut

sporty walki
00:00 Magazyn TEST DRIVE premiera.200
Eurosport HDEurosport DE

sporty walki
19:30 Magazyn FIGHT RAPORT premiera.200
Orange sport

22:00
Magazyn WCK FULL RULE MUAY THAI
premiera.200
Fightklub

tenis
19:15 Magazyn MATS POINT premiera.200
Eurosport HDEurosport DE
Komentarz w polskim Eurosporcie: Jacek Kubicki

tenis stołowy
17:00 Polska Superliga – 16. kolejka: ASTS OLIMPIA-UNIA GRUDZIĄDZ – KS DARTOM BOGORIA GRODZISK MAZOWIECKI premiera.200
Sportklub

wyścigi motocyklowe
23:30
Motocross MŚ, Si Racha, Tajlandia: PODSUMOWANIE premiera.200
Eurosport HDEurosport DE

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie.

Przygotował: Adam Zakrzewski

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam