Sport w TV: wtorek – 10 października 2017

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Eliminacje Mistrzostw Europy U19 2019 – grupa 2: POLSKA – NIEMCY 00:30 Eliminacje Mistrzostw Świata 2018 – grupa I: FINLANDIA – TURCJA   Komentarz: Marek […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Eliminacje Mistrzostw Europy U19 2019 – grupa 2: POLSKA – NIEMCY


00:30 Eliminacje Mistrzostw Świata 2018 – grupa I: FINLANDIA – TURCJA premiera.200
Polsat Sport HD Ipla
Komentarz: Marek Magiera

00:30
Eliminacje Mistrzostw Świata 2018 – grupa D: SERBIA – GRUZJA premiera.200
 Ipla
Komentarz: Szymon Rojek – Piotr Koźmiński

11:20
Eliminacje Mistrzostw Świata 2018 – grupa G: MACEDONIA – LIECHTENSTEIN premiera.200
Polsat Sport Extra HD Ipla
Komentarz: Marcin Kalita

13:15 
Mistrzostwa Świata U17, Kochi, Indie – grupa D: HISZPANIA – NIGERIA na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

13:30 
Mistrzostwa Świata U17, Novi Mumbai, Indie – grupa C: KOSTARYKA – GWINEA na żywo
Eurosport Player

13:30
Eliminacje Mistrzostw Świata 2018 – grupa D: MOŁDAWIA – AUSTRIA  premiera.200
Polsat Sport Extra HD Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski

15:40
Eliminacje Mistrzostw Świata 2018 – grupa G: IZRAEL – HISZPANIA premiera.200
Polsat Sport Extra HD Ipla
Komentarz: Robert Zieliński

16:15 
Mistrzostwa Świata U17, Novi Mumbai, Indie – grupa C: NIEMCY – IRAN na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

16:30 
Mistrzostwa Świata U17, Kochi, Indie – grupa D: KOREA PÓŁNOCNA – BRAZYLIA na żywo
Eurosport Player

17:45
Eliminacje Mistrzostw Europy U19 2019 – grupa 2: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HD Ipla
Komentarz: Piotr Przybysz – Andrzej Iwan (z Zabrza)
Reporter: Paweł Ślęzak


17:55
Eliminacje Mistrzostw Europy U19 2019 – grupa 2: POLSKA – NIEMCY na żywo
Polsat Sport HD Ipla
Komentarz: Piotr Przybysz – Andrzej Iwan (z Zabrza)

18:30
Mecz Towarzyski U21: WŁOCHY – MAROKO na żywo


20:00 
Eliminacje Mistrzostw Świata 2018: STUDIO na żywo
Polsat Sport HD Ipla
Studio: Paulina Chylewska – Dariusz Dziekanowski, Maciej Sawicki, Tomasz Hajto

20:35 
Eliminacje Mistrzostw Świata 2018 – grupa B: PORTUGALIA – SZWAJCARIA na żywo
Polsat Sport HD Ipla
Komentarz w Polsat Sport HD: Szymon Rojek – Tomasz Hajto

20:35 
Eliminacje Mistrzostw Świata 2018 – grupa A: FRANCJA – BIAŁORUŚ na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz w Polsat Sport Extra HD: Cezary Kowalski – Jacek Ziober

20:35 
Eliminacje Mistrzostw Świata 2018 – grupa A: HOLANDIA – SZWECJA na żywo
 Ipla
Komentarz w Polsat Sport News HD: Tomasz Włodarczyk – Andrzej Strejlau

20:35 
Eliminacje Mistrzostw Świata 2018 – grupa H: ESTONIA – BOŚNIA I HERCEGOWINA na żywo
*(o 22:50 premiera.200 w Polsat Sport Extra HD)
IplaPolsat Sport Extra HD
Komentarz w Polsat Sport Extra HD: Grzegorz Michalewski

20:35 
Eliminacje Mistrzostw Świata 2018 – grupa H: BELGIA – CYPR na żywo
Ipla

20:35 
Eliminacje Mistrzostw Świata 2018 – grupa H: GRECJA – GIBRALTAR na żywo
Ipla

20:35 
Eliminacje Mistrzostw Świata 2018 – grupa A: LUKSEMBURG – BUŁGARIA na żywo
Ipla

20:35 
Eliminacje Mistrzostw Świata 2018 – grupa B: ŁOTWA – ANDORA na żywo
Ipla

20:35 
Eliminacje Mistrzostw Świata 2018 – grupa B: WĘGRY – WYSPY OWCZE na żywo
Ipla

22:50 
Eliminacje Mistrzostw Świata 2018: STUDIO na żywo
Polsat Sport HD Ipla
Studio: Paulina Chylewska – Dariusz Dziekanowski, Maciej Sawicki, Tomasz Hajto

23:30 
Magazyn ELIMINACJE MISTRZOSTW ŚWIATA 2018 na żywo
Polsat Sport HD Ipla
Skróty: Cezary Kowalski, Szymon Rojek, Grzegorz Michalewski


02:25 National Football League – 5. kolejka: CHICAGO BEARS – MINNESOTA VIKINGS na żywo
Ipla


20:00 UEFA Futsal Cup – grupa 6: SLOV-MATIC BRATYSŁAWA – REKORD BIELSKO-BIAŁA na żywo


17:20 Extraliga – 15. kolejka: HC VITKOVICE RIDERA – HC OLOMOUC na żywo


18:00 Hokejowa Liga Mistrzów – grupa B: IFK HELSINKI – COMARCH CRACOVIA na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

19:25 
Hokejowa Liga Mistrzów – grupa D: ADLER MANNHEIM – ESBJERG ENERGY na żywo


14:00 Wyścig dookoła Turcji: ETAP 1 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


20:20 FIBA Champions League  – grupa A: AS MONACO BASKET – BC JUVENTUS na żywo


19:00 Magazyn LIGA MISTRZÓW VELUX EHF premiera.200
CANAL+ Sport HD


20:00 
PGNiG Superliga – 7. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD


20:10 
PGNiG Superliga – 7. kolejka: PGE VIVE KIELCE – NMC GÓRNIK ZABRZE na żywo
CANAL+ Sport HD

sporty walki
22:00 Magazyn  HARD KNOCKS FIGHTING premiera.200
Fightklub


18:00 World Series – Deleware Investments US Open, Philapelphia, USA: ZAWODY na żywo
Eurosport Player


07:00 ATP World Tour Masters 1000, Szanghaj, Chiny: I RUNDA na żywo
Polsat Sport HD Ipla

09:00 ATP World Tour Masters 1000, Szanghaj, Chiny: I RUNDA na żywo
Polsat Sport HD Ipla

11:00 ATP World Tour Masters 1000, Szanghaj, Chiny: I RUNDA na żywo
Polsat Sport HD Ipla

13:00 ATP World Tour Masters 1000, Szanghaj, Chiny: I RUNDA na żywo
Polsat Sport HD Ipla

inne
18:10 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD


19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


20:00 Magazyn SPORT na żywo


22:30 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:00 Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

23:10 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam