Sport w TV: wtorek – 12 grudnia 2017

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Lotto Ekstraklasa – 20. kolejka: PIAST GLIWICE – LEGIA WARSZAWA 16:00 Magazyn PREMIER LEAGUE REVIEV  17:00 Magazyn PREMIER LEAGUE NETBUSTERS  Redakcja: Rafał Nahorny 17:20 Magazyn PREMIER LIGA  Redakcja: Grzegorz […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Lotto Ekstraklasa – 20. kolejka: PIAST GLIWICE – LEGIA WARSZAWA


16:00 Magazyn PREMIER LEAGUE REVIEV na żywo
CANAL+ Sport HD

17:00 
Magazyn PREMIER LEAGUE NETBUSTERS na żywo
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Rafał Nahorny

17:20 
Magazyn PREMIER LIGA premiera.200
Polsat Sport Extra HDIpla
Redakcja: Grzegorz Michalewski

17:30 
Lotto Ekstraklasa – 20. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

17:40 
Lotto Ekstraklasa – 20. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Przemysław Pełka – Kamil Kosowski (z Gliwic)
Reporterzy: Sonia Śledź, Cezary Olbrycht

17:50
Klubowe Mistrzostwa Świata – 1/2 Finału: ??? – ??? na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Jońca

17:55 
Lotto Ekstraklasa – 20. kolejka: PIAST GLIWICE – LEGIA WARSZAWA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Przemysław Pełka – Kamil Kosowski (z Gliwic)

17:55 
Lotto Ekstraklasa – 20. kolejka: JAGIELLONIA BIAŁYSTOK – KORONA KIELCE na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

18:00
Bundesliga – 16. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

18:25 
Bundesliga – 16. kolejka: VFL WOLFSBURG – RB LEIPZIG na żywo
Ipla

20:10 
Lotto Ekstraklasa – 20. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Bartosz Gleń – Grzegorz Mielcarski (z Gdyni)
Reporterzy: Piotr Laboga, Adam Westfal

20:10 
Lotto Ekstraklasa – 20. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Adam Marchliński – Kazimierz Węgrzyn (z Niecieczy)
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Filip Surma

20:20 
Bundesliga – 16. kolejka: FSV MAINZ 05 – BORUSSIA DORTMUND na żywo

Komentarz: Edward Durda – Leszek Orłowski

20:20 
Bundesliga – 16. kolejkaSC FREIBURG – BORUSSIA M’GLADBACH na żywo
Ipla

20:20 
Bundesliga – 16. kolejka: HSV HAMBURG – EINTRACHT FRANKFURT na żywo
Ipla

20:25 
Lotto Ekstraklasa – 20. kolejka: ARKA GDYNIA – GÓRNIK ZABRZE na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Bartosz Gleń – Grzegorz Mielcarski (z Gdyni)

20:25
 Lotto Ekstraklasa – 20. kolejka: BRUK-BET TERMALICA NIECIECZA – ŚLĄSK WROCŁAW na żywo

Komentarz: Adam Marchliński – Kazimierz Węgrzyn (z Niecieczy)

20:55 
Premier League – 17. kolejka: HUDDERSFIELD TOWN – CHELSEA FC na żywo

Komentarz: Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki

20:55
Puchar Włoch – 1/8 Finału: INTER MEDIOLAN – PORDENONE CALCIO na żywo
 Ipla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Paweł Golański

22:30
Magazyn LIGA+ na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Michał Wodziński

22:30
Bundesliga – 16. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla


22:15 Bilard Ekstraklasa – 7. kolejka: METAL FACH LP SOKÓŁKA – ARKADIA TCZEW premiera.200


02:25
 Liga NFL – 14. kolejka: MIAMI DELPHINS – NEW ENGLAND PATRIOTS na żywo
Ipla


17:00 Hokejowa Liga Mistrzów – 1/4 Finału: ZSC LIONS – HC BILI TYGRI LIBEREC na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla


18:30
FEI World Cup, La Coruna, Hiszpania: PODSUMOWANIE premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport Player
Ipla

19:30 Magazyn HORSE EXCELLENCE premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


17:30 Magazyn BASKET+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

18:25 
Liga Mistrzów FIBA – grupa D: STELMET ZIELONA GÓRA – AEK ATENY na żywo
Ipla


20:00 Puchar Świata, Arosa, Szwajcaria: SKICROSS na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


20:10 Mistrzostwa Świata: 1/4 FINAŁU na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


18:00 Liga Mistrzyń CEV – grupa C: VIZURA BELGRAD – CHEMIK POLICE na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla

23:00
Liga Mistrzyń CEV – grupa B: AGEL PROSTEJOV – FENERBAHCE SK STAMBUŁ premiera.200
 Ipla


17:00 Klubowe Mistrzostwa Świata: STUDIO na żywo
Polsat Sport HD Ipla

17:30 Klubowe Mistrzostwa Świata, Opole, Polska – grupa A: ZAKSA KĘDZIERZYN-KOŹLE – SARMAYEH BANK TEHEREN VC na żywo
Polsat Sport HD Ipla

17:30
Klubowe Mistrzostwa Świata, Łódź, Polska – grupa A: ZENIT KAZAN – BOLIVAR na żywo
 Ipla

20:00
Klubowe Mistrzostwa Świata: STUDIO na żywo
Polsat Sport HD Ipla

20:30
Klubowe Mistrzostwa Świata, Łódź, Polska – grupa A: PGE SKRA BEŁCHATÓW – FUDAN UNIVERSITY SHANGHAI na żywo
Polsat Sport HD Ipla

20:30
Klubowe Mistrzostwa Świata, Opole, Polska – grupa A: SADA CRUZEIRO – LUBE CIVITANOVA na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla

23:00
Klubowe Mistrzostwa Świata: STUDIO na żywo
Polsat Sport HD Ipla


21:45 Scottish Open, Glasgow, Wielka Brytania: DZIEŃ 2 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD

19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:35 Magazyn SPORT na żywo
 


19:55 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:00 Magazyn SPORT na żywo


22:40 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HD
sport.tvp.pl


23:30 Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

23:55 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HD
Eurosport PlayerIpla

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam