Sport w TV: wtorek – 17 listopada 2015

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 17:45 Eliminacje Mistrzostw Europy U-21 – grupa 7: WSTĘP DO MECZU  17:55 Eliminacje […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych.

piłka nożna
17:45 Eliminacje Mistrzostw Europy U-21 – grupa 7: WSTĘP DO MECZU na-żywo
Eurosport 1 HD

17:55 Eliminacje Mistrzostw Europy U-21 – grupa 7: NIEMCY – AUSTRIA  na-żywo
Eurosport 1 HD

19:30 Piłkarski wieczór w TVP: STUDIO na-żywo
*(od 20:25 w TVP 1 HD)
TVP 1 HDTVP-Sport-HDsport.tvp.pl
Studio: Rafał Patyra – Jerzy Engel, Tadeusz Pawłowski (z Wrocławia)
Reporterzy: Szymon Borczuch, Jacek Kurowski

20:35 
Eliminacje Mistrzostw Europy, baraż – mecz rewanżowy: DANIA – SZWECJA na-żywo
Polsat Sport HD
Komentarz: Cezary Kowalski – Tomasz Łapiński

20:35 Eliminacje Mistrzostw Europy, baraż – mecz rewanżowy: SŁOWENIA – UKRAINA na-żywo
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Jacek Ziober

20:40
Mecz Towarzyski: POLSKA – CZECHY na-żywo

TVP 1 HDsport.tvp.pl
Komentarz: Maciej Iwański – Marcin Żewłakow (z Wrocławia)
Reporterzy: Szymon Borczuch, Jacek Kurowski

20:40 Mecz Towarzyski: NIEMCY – HOLANDIA na-żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl
Komentarz: Tomasz Jasina

22:40 Piłkarski wieczór w TVP: STUDIO na-żywo
TVP 1 HDTVP-Sport-HDsport.tvp.pl
Studio: Rafał Patyra – Jerzy Engel, Tadeusz Pawłowski (z Wrocławia)
Reporterzy: Szymon Borczuch, Jacek Kurowski

23:30
Eliminacje Mistrzostw Europy: SKRÓTY MECZÓW na-żywo
Polsat Sport HDPolsat Sport News

23:55
Mecz Towarzyski: BELGIA – HISZPANIA premiera.200
Polsat Sport HD
Komentarz: Piotr Przybysz – Wojciech Kowalczyk

23:55 
Mecz Towarzyski: SŁOWACJA – ISLANDIA premiera.200
Polsat Sport News
Komentarz: Marek Kleitz

bilard
17:00 Magazyn WORLD POOL MASTERS premiera.200
Sportklub

futbol amerykański
02:25 Liga NFL – 10. kolejka: CINCINNATI BENGALS – HOUSTON TEXANS na-żywo
Eleven Sports

koszykówka mężczyzn
18:45 Magazyn EUROCUP premiera.200
Eurosport 2 HD

19:00 EuroCup – grupa B: ALBA BERLIN – LUDWIGSBURG na żywo
Eurosport 2 HD

21:00 
EuroCup – grupa B: HERBALIFE GRAN CANARIA LAS PALMAS – LE MANS
 na żywo
Eurosport 2 HD

piłka ręczna mężczyzn
22:30
Magazyn HANDBALL-BUNDESLIGA premiera.200
Sportklub

siatkówka mężczyzn
17:00 Liga Mistrzów – grupa G: TOMIS CONSTANTA – ASSECO RESOVIA RZESZÓW na żywo
Polsat Sport HD

17:00 
Liga Mistrzów – grupa A: BELGORIE BEOGARD – BERLIN RECYCLING VOLLEYS na żywo
Polsat Sport Extra HD

18:00 
Liga Mistrzów – grupa F: ARKAS IZMIR – MAREK UNION IVKONI DUPNITSA na żywo
Polsat Sport News

20:30 Serie A1 – 5. kolejka: REVIVRE MILANO – VERO VOLLEY MONZA na żywo
Sportklub

22:45 
Liga Mistrzów – grupa F: PARIS VOLLEY – DINAMO MOSKWA
premiera.200
Polsat Sport Extra HD

sporty motorowe
23:00 Magazyn GT ACADEMY BACK TO BASICS premiera.200
Eurosport 1 HD

sporty walki
22:00 Magazyn WCK FULL RULE MUAY THAI premiera.200
Fightklub

tenis
15:00 Barclays ATP World Tour Finals – faza grupowa: ??? – ??? na-żywo
Polsat Sport Extra HD

21:00
Barclays ATP World Tour Finals – faza grupowa: ??? – ??? na-żywo
Polsat Sport News

tenis stołowy
18:00 Superliga – 7. kolejka: KS DEKORGLASS DZIAŁDOWO – PKS KOLDING FRAC JAROSŁAW na-żywo
Sportklub

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Przygotowali: Adam Zakrzewski, Piotr Barwaśny 

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About REDAKCJA