Sport w TV: wtorek – 19 czerwca 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA  Mistrzostwa Świata 2018, Moskwa, Rosja – grupa H: POLSKA – SENEGAL 07:30 Magazyn PROSTO Z MUNDIALU  08:00 Magazyn FUTBOL NEWS 2018  08:05 Mistrzostwa Świata 2018: STUDIO MUNDIAL  08:05 Magazyn STUDIO FUTBOL 2018  […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA  Mistrzostwa Świata 2018, Moskwa, Rosja – grupa H: POLSKA – SENEGAL


07:30 Magazyn PROSTO Z MUNDIALU na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

08:00 Magazyn FUTBOL NEWS 2018 na żywo
Polsat Sport HDIpla

08:05
Mistrzostwa Świata 2018: STUDIO MUNDIAL na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

08:05 
Magazyn STUDIO FUTBOL 2018 na żywo
Polsat Sport HDIpla

09:05
Mistrzostwa Świata 2018: STUDIO MUNDIAL na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

10:05
Mistrzostwa Świata 2018: STUDIO MUNDIAL na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

11:10 
Mistrzostwa Świata 2018: STUDIO MUNDIAL na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

13:25 
Mistrzostwa Świata 2018, Sarańsk, Rosja – grupa H: STUDIO na żywo
sport.tvp.pl
Studio: Piotr Sobczyński – Marek Jóźwiak, Paweł Golański, Adam Kotleszka

13:50 
Mistrzostwa Świata 2018, Sarańsk, Rosja – grupa H: KOLUMBIA – JAPONIA na żywo
*(od 13:55 również w Canal+ 4K)
sport.tvp.pl
Komentarz w TVP: Tomasz Jasina – Kamil Kosowski (z Sarańska)
Komentarz w Canal+: Przemysław Pełka – Leszek Orłowski

13:50 
Mistrzostwa Świata 2018, Moskwa, Rosja – grupa H: PRZED MECZEM POLSKA – SENEGAL na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio w Warszawie: Przemysław Babiarz – Jerzy Dudek, Jacek Krzynówek, Adrian Mierzejewski, Adam Małysz
Studio w Moskwie: Jacek Kurowski – Sebastian Mila, Marcin Żewłakow
Analiza w Warszawie: Włodzimierz Lubański, Jan Tomaszewski Paweł Janas, Jerzy Engel, Michał Listkiewicz
Analiza w Moskwie: Rafał Patyra – Rafał Ulatowski

16:00 
Mistrzostwa Świata 2018, Sarańsk, Rosja – grupa H: STUDIO na żywo
sport.tvp.pl
Studio: Piotr Sobczyński – Marek Jóźwiak, Paweł Golański, Adam Kotleszka

16:00 
Mistrzostwa Świata 2018, Moskwa, Rosja – grupa H: STUDIO na żywo
*(od 16:35 również w TVP 1 HD)
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio w Warszawie: Przemysław Babiarz – Jerzy Dudek, Jacek Krzynówek, Adrian Mierzejewski, Adam Małysz
Studio w Moskwie: Jacek Kurowski – Sebastian Mila, Marcin Żewłakow
Analiza w Warszawie: Włodzimierz Lubański, Jan Tomaszewski Paweł Janas, Jerzy Engel, Michał Listkiewicz
Analiza w Moskwie: Rafał Patyra – Rafał Ulatowski

16:50 
Mistrzostwa Świata 2018, Moskwa, Rosja – grupa H: POLSKA – SENEGAL na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Dariusz Szpakowski – Radosław Gilewicz (z Moskwy)

19:05 
Mistrzostwa Świata 2018, Moskwa, Rosja – grupa H: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio w Warszawie: Przemysław Babiarz – Jerzy Dudek, Jacek Krzynówek, Adrian Mierzejewski, Adam Małysz
Studio w Moskwie: Jacek Kurowski – Sebastian Mila, Marcin Żewłakow
Analiza w Warszawie: Włodzimierz Lubański, Jan Tomaszewski Paweł Janas, Jerzy Engel, Michał Listkiewicz
Analiza w Moskwie: Rafał Patyra – Rafał Ulatowski

19:35 
Mistrzostwa Świata 2018, Sankt Petersburg, Rosja – grupa A: STUDIO na żywo
sport.tvp.pl
Studio: Piotr Dębowski – Marcin Komorowski, Jakub Wawrzyniak

19:50 
Mistrzostwa Świata 2018, Sankt Petersburg, Rosja – grupa A: ROSJA – EGIPT na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Hubert Bugaj – Maciej Żurawski (z Sankt Petersburga)

19:50 
Mistrzostwa Świata 2018, Moskwa, Rosja – grupa H: PO MECZU POLSKA – SENEGAL na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio w Warszawie: Przemysław Babiarz – Jerzy Dudek, Jacek Krzynówek, Adrian Mierzejewski, Adam Małysz
Studio w Moskwie: Jacek Kurowski – Sebastian Mila, Marcin Żewłakow
Analiza w Warszawie: Włodzimierz Lubański, Jan Tomaszewski Paweł Janas, Jerzy Engel, Michał Listkiewicz
Analiza w Moskwie: Rafał Patyra – Rafał Ulatowski

22:00 
Mistrzostwa Świata 2018, Sankt Petersburg, Rosja – grupa A: STUDIO na żywo
sport.tvp.pl
Studio: Piotr Dębowski – Marcin Komorowski, Jakub Wawrzyniak


15:45 Halle-Ingooigem, Belgia: WYŚCIG na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


21:00 Liga ACB – Finał: BASKONIA VITORIA GASTEIZ – REAL MADRYT na żywo

Komentarz: Radosław Spiak


12:00
ATP World Tour 500, Halle, Niemcy – 1. runda: MARTON FUCSOVICS – PHILIPP KOHLSCHREIBER na żywo
Ipla

12:30
WTA Tour, Birmingham, Wielka Brytania – 1. runda: DONNA VEKIC – ELINA SVITOLINA na żywo
sport.tvp.pl

13:00
ATP World Tour 500, Londyn, Wielka Brytania – 1. runda: DAMIR DZUMHUR – GRIGOR DIMITROV na żywo
Ipla

14:00
ATP World Tour 500, Halle, Niemcy – 1. runda: RICHARD GASQUET – FLORIAN MAYER na żywo
Ipla

15:00
ATP World Tour 500, Londyn, Wielka Brytania – 1. runda: JOHN MILLMAN – NOVAK DJOKOVIC na żywo
Ipla

16:00
ATP World Tour 500, Halle, Niemcy – 1. runda: ROGER FEDERER – ALJAZ BEDENE na żywo
Ipla

17:00
ATP World Tour 500, Londyn, Wielka Brytania – 1. runda: NICK KYRGIOS – ANDY MURRAY na żywo
Ipla

18:00
ATP World Tour 500, Halle, Niemcy – 1. runda: BORNA CORIC – ALEXANDER ZVEREV na żywo
Ipla

19:00
ATP World Tour 500, Londyn, Wielka Brytania – 1. runda: RYAN HARRISON – KYLE EDMUND na żywo
Ipla


18:50 Elitserien – 6. kolejkaMASARNA AVESTA – DACKARNA MALILLA na żywo
Ipla

inne
19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


19:55
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:10 
Magazyn SPORT na żywo


22:30
Magazyn MUNDIALOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:00 
Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

23:25
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

About Jakub Telecki