Sport w TV: wtorek -23 maja 2017

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA NHL – Finał Konferencji Zachodniej: NASHVILLE PREDATORS – ANAHEIM DUCKS 09:45 Mistrzostwa Świata U20 – grupa ?: ??? – ???  12:45 Mistrzostwa Świata U20 – […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA NHL – Finał Konferencji Zachodniej: NASHVILLE PREDATORS – ANAHEIM DUCKS


09:45 Mistrzostwa Świata U20 – grupa ?: ??? – ??? na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player
Ipla

12:45
Mistrzostwa Świata U20 – grupa ?: ??? – ??? na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


01:00 NHL – Finał Konferencji Zachodniej: NASHVILLE PREDATORS – ANAHEIM DUCKS na żywo
sport.tvp.pl


20:30 Magazyn HORSE EXCELLENCE premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


13:00 Magazyn GIRO EXTRA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

13:15 Giro d’Italia: ETAP 16 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

17:15 
Magazyn GIRO EXTRA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

koszykówka
17:30 Magazyn BASKET+ premiera.200
CANAL+ Sport HD


03:00 NBA – play-off: SAN ANTONIO SPURS – GOLDEN STATE WARRIORS na żywo
Canal+ Sport Online

17:30
Polska Liga Koszykówki – 1/2 Finału: ENERGA CZARNI SŁUPSK – POLSKI CUKIER TORUŃna żywo
Polsat Sport HDIpla


19:30 Magazyn VELUX EHF LIGA MISTRZÓW premiera.200
CANAL+ Sport HD

20:00 
PGNiG Superliga – mecz o 3. miejsce: STUDIO na żywo
CANAL+ Sport HD
Canal+ Sport Online
Studio: Krzysztof Bandych – Michał Matysik (z Kwidzyna)
Reporterzy: Piotr Bugajny, Bartosz Ignacik

20:25
PGNiG Superliga – mecz o 3. miejsce: MMTS KWIDZYN – AZOTY PUŁAWY na żywo
CANAL+ Sport HD
Canal+ Sport Online
Komentarz: Piotr Karpiński – Tomasz Rosiński (z Kwidzyna)

20:00
Magazyn HANDBALL BUNDESLIGA premiera.200
Sportklub
Redakcja: Kamil Gapiński


15:30 Eliminacje Mistrzostw Świata 2018 – druga runda, grupa B: SŁOWACJA – CZECHY na żywo
Polsat Sport HDIpla

18:00
Eliminacje Mistrzostw Świata 2018 – druga runda, grupa B: SERBIA – ISLANDIA na żywo
Polsat Sport HDIpla

20:00
Eliminacje Mistrzostw Świata 2018 – druga runda, grupa B: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla

20:30
Eliminacje Mistrzostw Świata 2018 – druga runda, grupa B: CYPR – POLSKA na żywo
Polsat Sport HDIpla

22:30
Eliminacje Mistrzostw Świata 2018 – druga runda, grupa B: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla

sporty walki
22:00 Hard Knocks Fighting: OUT OF THE CAGE 2017 premiera.200
Fightklub


10:00 French Open 2017, Paryż, Francja: KWALIFIKACJE – DZIEŃ 2 na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

15:00
French Open 2017, Paryż, Francja: KWALIFIKACJE – DZIEŃ 2 na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

17:30
French Open 2017, Paryż, Francja: KWALIFIKACJE – DZIEŃ 2 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

18:00
ATP World Tour 250, Genewa, Szwajcaria: DZIEŃ 2 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:00
Magazyn GET READY premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


21:15 Magazyn MAGAZYN TRIATHLONOWY premiera.200
TVP Sport HD


23:00 Magazyn FIM ENDURANCE WORLD CHAMPIONSHIP premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


21:00
Magazyn #ELEVENF1 na żywo
Ipla

23:30
 F3 Mistrzostwa Europy, Pau, Francja: PODSUMOWANIE premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

inne
17:45 Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD

19:20
Magazyn SPORT na żywo


19:25
Magazyn SPORT na żywo


20:05 Magazyn SPORT na żywo


20:10 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDIpla

22:15
Magazyn ZWARCIE premiera.200
TVP Sport HD

23:00
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HD


23:30
Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

About Adam Zakrzewski / Piotr Barwaśny