Sport w TV: wtorek – 26 grudnia 2017

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Mistrzostwa Polski w skokach narciarskich 13:25 Premier League – 20. kolejka: TOTTENHAM HOTSPUR – SOUTHAMPTON FC Komentarz w Canal+ Sport HD: Piotr Laboga […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Mistrzostwa Polski w skokach narciarskich


13:25 
Premier League – 20. kolejka: TOTTENHAM HOTSPUR – SOUTHAMPTON FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+ Sport HD: Piotr Laboga – Rafał Nahorny

14:30
Jupiler League – 21. kolejka: CLUB BRUGGE – MOUSCRON na żywo


15:55
Premier League – 20. kolejka: MANCHESTER UNITED – BURNLEY FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+ Sport HD: Żelisław Żyżyński – Rafał Nahorny

15:55
SkyBet Championship – 24. kolejka: BURTON ALBION – LEEDS UNITED na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

17:00
Magazyn FIFA FOOTBALL premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

18:25
Premier League – 20. kolejka: LIVERPOOL FC – SWANSEA CITY na żywo
CANAL+ Sport HD 

Komentarz w Canal+: Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki

19:55
La Liga Santander – 17. kolejka: REAL MADRYT – FC BARCELONA premiera.200
TVP Sport HDsport.tvp.pl

20:25
SkyBet Championship – 24. kolejka: BRENTFORD FC – ASTON VILLA FC na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

20:30
Premier League – 20. kolejka: CHELSEA FC – BRIGHTON&HOVE ALBION premiera.200
CANAL+ Sport HD 

Komentarz: Adam Marchliński – Michał Gutka

20:30 
Jupiler League – 21. kolejka: RSC ANDERLECHT – KAA GENT na żywo


20:55 Coppa Italia – 1/4 finału: SS LAZIO – ACF FIORENTINA na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz w Polsat Sport HD: Szymon Rojek

23:30 
Magazyn PREMIER LEAGUE+ premiera.200
CANAL+ Sport HD


02:25
 Liga NFL – 16. kolejka: PHILADELPHIA EAGLES – OAKLAND RAIDERS na żywo
Ipla


15:00 Extraliga – 33. kolejka: HC KOMETA BRNO – HC DUHLA JIHLAVA na żywo


16:55 DEL – 35. kolejka: NURNBERG ICE TIGERS – ADLER MANNHEIM na żywo


18:00
Mistrzostwa Świata U20: CZECHY – ROSJA na żywo


13:30 Puchar Świata, Heusden-Zolder, Belgia: WYŚCIG KOBIET na żywo


15:00 
Puchar Świata, Heusden-Zolder, Belgia: WYŚCIG na żywo


20:30
Sportowe Podsumowanie Roku: PODSUMOWANIE premiera.200
Polsat Sport Extra HDIpla


15:00 Die BBL – 15. kolejka: FRAPORT SKYLINERS – WALTER TIGERS TUBINGEN na żywo


15:50
Polska Liga Koszykówki – 12. kolejka: STELMET BC ZIELONA GÓRA – BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. na żywo
Polsat Sport HDIpla

18:00
Magazyn BASKET+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

17:50
EuroCup – grupa D: TOFAS – ZENIT ST PETERSBURG na żywo


17:50
 EuroCup – grupa A: FIAT TORINO – UNICS KAZAN na żywo


18:50
 EuroCup – grupa C: LIMOGES – LIETUVOS RYTAS na żywo


20:20
Lega A – 12. kolejka: RED OCTOBER CANTU – VL PESARO na żywo


16:35
Mistrzostwa Świata: PODSUMOWANIE premiera.200
TVP Sport HDsport.tvp.pl


15:00 DKB Handball Bundesliga – 19. kolejka: FÜCHSE BERLIN – SC MAGDEBURG na żywo

Komentarz: Kamil Gapiński

17:00
DKB Handball Bundesliga – 19. kolejka: SG FLENSBURG-HANDEWITT – TSV HANNOVER-BURGDORF na żywo

Komentarz: Kamil Gapiński


15:00 Guinness Pro14 – 11. kolejka: NEW PORT DRAGONS – CARDIFF BLUES na żywo


16:15
 Guinness Pro14 – 11. kolejka: MUNSTER RUGBY – LEINSTER RUGBY na żywo


18:35 
Guinness Pro14 – 11. kolejka: SCARLETS RUGBY – OSPREYS RUGBY na żywo


15:55 Serie A1 – 12. kolejka: MYCICERO VOLLEY PESARO – LARDINI FILOTTRANO na żywo

Komentarz w nSport+ HD: Gabriel Waliszko – Milena Sadurek-Radecka

19:25
Bundesliga – 9. kolejka: SSC PALMBERG SCHWERIN – ALLIANZ MTV STUTTGART na żywo


19:00
Serie A1 – 13. kolejka: DIATEC TRENTINO – GI GROUP MONZA na żywo

Komentarz w Sportklub: Robert Małolepszy – Witold Roman


13:20
Mistrzostwa Polski, Wisła: STUDIO na żywo
*(od 13:30 także w TVP 1)
TVP Sport HDsport.tvp.pl

14:00
Mistrzostwa Polski, Wisła: KONKURS INDYWIDUALNY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

sporty walki
22:00 Magazyn  HARD KNOCKS FIGHTING premiera.200
Fightklub


12:15
Liga Mistrzów: ODCINEK 2 premiera.200
TVP Sport HDsport.tvp.pl


23:00
FIA WTCC: PODSUMOWANIE SEZONU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD

19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:35 Magazyn SPORT na żywo


20:00 Magazyn SPORT na żywo


20:25 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

22:30 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HD
sport.tvp.pl


23:15 Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

About Piotr Barwaśny