Środek tygodnia z piłką ręczną w Sportklubie

FC Barcelona Lassa i THW Kiel w ostatnich meczach ligowych przed Ligą Mistrzów zagrają ze słabszymi rywalami. Barcelona zmierzy się z Badą Huescą, a THW Kiel z będącym w dobrej formie SC DHFK Leipzig. Barcelona pojedzie do Huescy. Bada Huesca […]

FC Barcelona Lassa i THW Kiel w ostatnich meczach ligowych przed Ligą Mistrzów zagrają ze słabszymi rywalami. Barcelona zmierzy się z Badą Huescą, a THW Kiel z będącym w dobrej formie SC DHFK Leipzig.

Barcelona pojedzie do Huescy. Bada Huesca to siódma drużyna ubiegłego sezonu. Teraz zawodnicy tego zespołu wygrali już z Bidasoa Irun, ale w najbliższym meczu o triumf będzie niezwykle ciężko. Barcelona to mistrz kraju i drużyna niepokonana od dłuższego czasu. Katalończycy postrzegają mecze Ligi Asobal raczej jako trening przed Ligą Mistrzów, która zaczyna się już w najbliższy weekend.

Zebry zazwyczaj łatwo pokonywały rywali z Lipska. Ostatni mecz wygrali jednak szczypiorniści Lipska. Teraz mogą oni poszczycić się dosyć niezwykłym otwarcie sezonu. Na 4 mecze wygrali 3, pokonując chociażby Flensburg. Przegrali jedynie z Lemgo. Gorzej radzi sobie jak dotąd THW, które wygrało z Lubbecke i Magdeburgiem, a przegrało Hannoverem i Melsungen.

pasek2

ŚRODA – 13 WRZEŚNIA 2017

20:30 Liga ASOBAL – 2. kolejka: BADA HUESCA – FC BARCELONA LASSA na żywo

CZWARTEK – 14 WRZEŚNIA 2017

19:00 DKB Handball Bundesliga – 5. kolejka: THW KIEL – SC DHFK LEIPZIG na żywo

pasek2

About Kamil Karczmarek