Stelmet Enea BC Zielona Góra – Zenit Petersburg w lidze VTB w Eurosport 2

Kolejnym rywalem Stelmetu w hali CRS Hall Zielona Góra będzie Zenit Petersburg. Koszykarze z Zielonej Góry w poniedziałek rozegrali bardzo słabe spotkanie z CSKA Moskwa przegrywając ostatecznie 74:115. Gospodarze nie wygrali żadnej z czterech kwart. Gracze trenera Igora Jovovicia kiepsko […]

Kolejnym rywalem Stelmetu w hali CRS Hall Zielona Góra będzie Zenit Petersburg.

Koszykarze z Zielonej Góry w poniedziałek rozegrali bardzo słabe spotkanie z CSKA Moskwa przegrywając ostatecznie 74:115. Gospodarze nie wygrali żadnej z czterech kwart. Gracze trenera Igora Jovovicia kiepsko zaprezentowali się przede wszystkim  w grze defensywnej. Była to już ich czternasta porażka w lidze VTB. Przyjezdni w ostatnim meczu pokonali Saratov. Spotkanie było przełamaniem passy dwóch porażek z rzędu. W starciu rozegranym 24 listopada 2018 roku w Petersburgu triumfowali podopieczni Joana Plazy.