Święta Wojna w PGNiG Superlidze oraz nSport+!

Są takie dni, na które czeka się przez cały sezon. I właśnie takim dniem jest rozgrywanie świętej wojny, czyli spotkania PGE Vive Kielce – Orlen Wisła Płock. Transmisja hitu w piątkowy wieczór w nSport+.  El Classico polskiej piłki ręcznej od […]

Są takie dni, na które czeka się przez cały sezon. I właśnie takim dniem jest rozgrywanie świętej wojny, czyli spotkania PGE Vive Kielce – Orlen Wisła Płock. Transmisja hitu w piątkowy wieczór w nSport+. 

El Classico polskiej piłki ręcznej od zawsze budzi wielkie emocje nie tylko wśród kibiców, ale także na parkiecie. Już w piątek czeka nas rywalizacja na całego. Trenerzy obu drużyn, przygotowują się na to spotkanie już od kilku dni. Szykują taktyki, które mają zaskoczyć odwiecznego rywale. Wydaje się jednak, że faworytem tego spotkania będzie gospodarz tego spotkania. PGE Vive Kielce jako obrońca tytułu, nie przegrał jeszcze żadnego spotkania w tym sezonie Superligi. Pewnie zmierza, więc ku obronie mistrzowskiego tytułu. Orlen Wisła Płock w poprzedni weekend wprawiła Świat piłki ręcznej w osłupienie, odrabiając stratę z pierwszego meczu Ligi Mistrzów i awansując do fazy TOP 16. Teraz Płocczanie muszą po raz kolejny wskoczyć na najwyższy poziom i pójść za ciosem, jeśli chcą coś ugrać w piątek. W pierwszej świętej wojnie tego sezonu PGE Vive Kielce wygrało 31:24.

PIĄTEK – 8 MARCA 2018

18:00 PGNiG Superliga – 21. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo


18:25 
PGNiG Superliga – 21. kolejka: PGE VIVE KIELCE – ORLEN WISŁA PŁOCK na żywo

 

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam