Champion of Champions w TV archiwum

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 10:00 Magazyn PIŁKA Z GÓRY  Studio: Daria Kabała-Malarz 11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  Studio: Bożydar Iwanow – Radosław Majewski, Roman Kołtoń, Tomasz Hajto 11:00 Magazyn LA LIGA+  11:55 La Liga Santander – […]

    Sport w TV: niedziela – 11 listopada 2018

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 10:00 Magazyn PIŁKA Z GÓRY  Studio: Daria Kabała-Malarz 11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  Studio: Bożydar Iwanow – Radosław Majewski, Roman Kołtoń, Tomasz Hajto 11:00 Magazyn LA LIGA+  11:55 La Liga Santander – […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

    Sport w TV: piątek – 9 listopada 2018

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

    Sport w TV: czwartek – 8 listopada 2018

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Liga Mistrzów UEFA – 4. kolejka, grupa H: JUVENTUS FC – MANCHESTER UNITED FC

    Sport w TV: środa – 7 listopada 2018

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Liga Mistrzów UEFA – 4. kolejka, grupa H: JUVENTUS FC – MANCHESTER UNITED FC

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Liga Mistrzów UEFA – 4. kolejka, grupa C: SSC NAPOLI – PARIS SAINT-GERMAIN

    Sport w TV: wtorek – 6 listopada 2018

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Liga Mistrzów UEFA – 4. kolejka, grupa C: SSC NAPOLI – PARIS SAINT-GERMAIN

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

    Sport w TV: poniedziałek – 5 listopada 2018

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Liga Mistrzów Velux EHF – grupa A: IFK KRISTIANSTAD – ORLEN WISŁA PŁOCK

    Sport w TV: sobota – 11 listopada 2017

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Liga Mistrzów Velux EHF – grupa A: IFK KRISTIANSTAD – ORLEN WISŁA PŁOCK

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 12:00 Liga Mistrzów UEFA: LOSOWANIE IV RUNDY ELIMINACYJNEJ  Komentarz w Canal+ Sport […]

    Sport w TV: piątek – 7 sierpnia 2015

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 12:00 Liga Mistrzów UEFA: LOSOWANIE IV RUNDY ELIMINACYJNEJ  Komentarz w Canal+ Sport […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 18:00 Audi Cup – o 3. miejsce: WSTĘP DO MECZU 18:10 Audi […]

    Sport w TV: środa – 5 sierpnia 2015

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 18:00 Audi Cup – o 3. miejsce: WSTĘP DO MECZU 18:10 Audi […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 18:00 Audi Cup – 1/2 finału: WSTĘP DO MECZU 18:10 Audi Cup […]

    Sport w TV: wtorek – 4 sierpnia 2015

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 18:00 Audi Cup – 1/2 finału: WSTĘP DO MECZU 18:10 Audi Cup […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 19:30 Ligi Mistrzów UEFA – III runda eliminacyjna: MACCABI TEL AWIW – VIKTORIA PILZNO  […]

    Sport w TV: wtorek – 28 lipca 2015

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 19:30 Ligi Mistrzów UEFA – III runda eliminacyjna: MACCABI TEL AWIW – VIKTORIA PILZNO  […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 12:00 International Champions Cup: MANCHESTER CITY – REAL MADRYT  17:45 Ekstraklasa – 2. […]

    Sport w TV: piątek – 24 lipca 2015

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 12:00 International Champions Cup: MANCHESTER CITY – REAL MADRYT  17:45 Ekstraklasa – 2. […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 03:00 Copa Libertadores – 1/2 Finału: TIGRES UANL – INTERNACIONAL  12:00 Puchar […]

    Sport w TV: czwartek – 23 lipca 2015

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 03:00 Copa Libertadores – 1/2 Finału: TIGRES UANL – INTERNACIONAL  12:00 Puchar […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 02:00 Copa Libertadores – 1/2 Finału: GUARANI – RIVER PLATE  18:30 Mecz […]

    Sport w TV: środa – 22 lipca 2015

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 02:00 Copa Libertadores – 1/2 Finału: GUARANI – RIVER PLATE  18:30 Mecz […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 20:00 Magazyn PREMIER LIHA  22:00 Magazyn AFL  Komentarz: Witold Cebulewski 15:20 Mistrzostwa Polski, Kraków: […]

    Sport w TV: wtorek – 21 lipca 2015

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 20:00 Magazyn PREMIER LIHA  22:00 Magazyn AFL  Komentarz: Witold Cebulewski 15:20 Mistrzostwa Polski, Kraków: […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 17:00 Mecz Towarzyski: AC MILAN – LEGNANO  19:55 Liga Mistrzów UEFA – […]

    Sport w TV: wtorek – 14 lipca 2015

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 17:00 Mecz Towarzyski: AC MILAN – LEGNANO  19:55 Liga Mistrzów UEFA – […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 17:55 Mistrzostwa Europy U-19 – grupa B: HISZPANIA – ROSJA  18:25 Mecz Towarzyski: WOLFSBERGER AC […]

    Sport w TV: piątek – 10 lipca 2015

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 17:55 Mistrzostwa Europy U-19 – grupa B: HISZPANIA – ROSJA  18:25 Mecz Towarzyski: WOLFSBERGER AC […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 15:45 Mecz Towarzyski: JOHOR DARUL TA’ZIM – BORUSSIA DORTMUND  18:00 Liga Europejska UEFA – […]

    Sport w TV: czwartek – 9 lipca 2015

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 15:45 Mecz Towarzyski: JOHOR DARUL TA’ZIM – BORUSSIA DORTMUND  18:00 Liga Europejska UEFA – […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 22:40 Mecz towarzyski: WIENER SK – VALENCIA CF  Komentarz: Cezary Kowalski 19:10 US […]

    Sport w TV: środa – 8 lipca 2015

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 22:40 Mecz towarzyski: WIENER SK – VALENCIA CF  Komentarz: Cezary Kowalski 19:10 US […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 12:00 Mecz Towarzyski: KAWASAKI FRONTALE – BORUSSIA DORTMUND  17:15 Mistrzostwa Europy U-19 – […]

    Sport w TV: wtorek – 7 lipca 2015

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 12:00 Mecz Towarzyski: KAWASAKI FRONTALE – BORUSSIA DORTMUND  17:15 Mistrzostwa Europy U-19 – […]

    Czytaj dalej...