Energa Basket Liga w TV archiwum

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 16:30 Eliminacje Mistrzostw Europy U-21 – 5. kolejka, grupa 5: STUDIO  16:50 Eliminacje Mistrzostw Europy U-21 – 5. kolejka, grupa 5: BUŁGARIA – POLSKA  17:50 Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 […]

    Sport w TV: piątek – 15 listopada 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 16:30 Eliminacje Mistrzostw Europy U-21 – 5. kolejka, grupa 5: STUDIO  16:50 Eliminacje Mistrzostw Europy U-21 – 5. kolejka, grupa 5: BUŁGARIA – POLSKA  17:50 Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

    Sport w TV: poniedziałek – 11 listopada 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

    Sport w TV: piątek – 8 listopada 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Liga Europy UEFA – 4. kolejka, grupa J: BORUSSIA MONCHENGLADBACH – AS ROMA

    Sport w TV: czwartek – 7 listopada 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Liga Europy UEFA – 4. kolejka, grupa J: BORUSSIA MONCHENGLADBACH – AS ROMA

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA PKO Ekstraklasa – 14. kolejka: ARKA GDYNIA – LEGIA WARSZAWA

    Sport w TV: niedziela – 3 listopada 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA PKO Ekstraklasa – 14. kolejka: ARKA GDYNIA – LEGIA WARSZAWA

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

    Sport w TV: sobota – 2 listopada 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 17:15 Puchar Polski – 3. runda: WSTĘP DO MECZU  17:25 Puchar Polski – 3. runda: STOMIL OLSZTYN – WISŁA PŁOCK  18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE WORLD  18:30 Magazyn KRONIKI LA LIGA  18:55 LaLiga Santander […]

    Sport w TV: czwartek – 31 października 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 17:15 Puchar Polski – 3. runda: WSTĘP DO MECZU  17:25 Puchar Polski – 3. runda: STOMIL OLSZTYN – WISŁA PŁOCK  18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE WORLD  18:30 Magazyn KRONIKI LA LIGA  18:55 LaLiga Santander […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 00:50 Mistrzostwa Świata U-17 – grupa B, Goiania, Brazylia: EKWADOR – AUSTRALIA    00:50 Mistrzostwa Świata U-17 – grupa A, Brasilia, Brazylia: NOWA ZELANDIA – ANGOLA  11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  […]

    Sport w TV: niedziela – 27 października 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 00:50 Mistrzostwa Świata U-17 – grupa B, Goiania, Brazylia: EKWADOR – AUSTRALIA    00:50 Mistrzostwa Świata U-17 – grupa A, Brasilia, Brazylia: NOWA ZELANDIA – ANGOLA  11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 12:30 Magazyn STAN FUTBOLU  12:55 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW  12:55 2. Bundesliga – 11. kolejka: HAMBURGER SV – VFB STUTTGART  Komentarz: Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak 13:25 Premier League – 10. […]

    Sport w TV: sobota – 26 października 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 12:30 Magazyn STAN FUTBOLU  12:55 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW  12:55 2. Bundesliga – 11. kolejka: HAMBURGER SV – VFB STUTTGART  Komentarz: Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak 13:25 Premier League – 10. […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 15:45 Magazyn PREMIER LEAGUE MATCHPACK  16:15 Magazyn LA LIGA SHOW  17:30 PKO Ekstraklasa – 13. kolejka: WSTĘP DO MECZU  17:55 PKO Ekstraklasa – 13. kolejka: CRACOVIA – POGOŃ SZCZECIN  Komentarz: Robert Skrzyński […]

    Sport w TV: piątek – 25 października 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 15:45 Magazyn PREMIER LEAGUE MATCHPACK  16:15 Magazyn LA LIGA SHOW  17:30 PKO Ekstraklasa – 13. kolejka: WSTĘP DO MECZU  17:55 PKO Ekstraklasa – 13. kolejka: CRACOVIA – POGOŃ SZCZECIN  Komentarz: Robert Skrzyński […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 17:00 Liga Europy UEFA – 3. kolejka: STUDIO Studio: Jerzy Mielewski – Dariusz Dziekanowski, Jerzy Engel, Marek Jóźwiak 17:15 Fortuna 1. Liga – 13. kolejka: WSTĘP DO MECZU  […]

    Sport w TV: czwartek – 24 października 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 17:00 Liga Europy UEFA – 3. kolejka: STUDIO Studio: Jerzy Mielewski – Dariusz Dziekanowski, Jerzy Engel, Marek Jóźwiak 17:15 Fortuna 1. Liga – 13. kolejka: WSTĘP DO MECZU  […]

    Czytaj dalej...

  • Przed nami czwarta kolejka rundy zasadniczej Energa Basket Ligi. Transmisje w Polsacie Sport. Jakie drużyny tym razem zaprezentują się w relacjach telewizyjnych?

    4. kolejka Energa Basket Ligi w Polsacie Sport

    Przed nami czwarta kolejka rundy zasadniczej Energa Basket Ligi. Transmisje w Polsacie Sport. Jakie drużyny tym razem zaprezentują się w relacjach telewizyjnych?

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  11:30 Magazyn LA LIGA+  11:55 LaLiga Santander – 9. kolejka: DEPORTIVO ALAVES – CELTA VIGO  12:25 Serie A TIM – 8. kolejka: US SASSUOLO CALCIO – INTER MEDIOLAN  […]

    Sport w TV: niedziela – 20 października 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  11:30 Magazyn LA LIGA+  11:55 LaLiga Santander – 9. kolejka: DEPORTIVO ALAVES – CELTA VIGO  12:25 Serie A TIM – 8. kolejka: US SASSUOLO CALCIO – INTER MEDIOLAN  […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 16:00 Magazyn PREMIER LEAGUE MATCHPACK  16:30 Magazyn LA LIGA SHOW  17:30 PKO Ekstraklasa – 12. kolejka: WSTĘP DO MECZU 17:55 PKO Ekstraklasa – 12. kolejka: KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN […]

    Sport w TV: piątek – 18 października 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 16:00 Magazyn PREMIER LEAGUE MATCHPACK  16:30 Magazyn LA LIGA SHOW  17:30 PKO Ekstraklasa – 12. kolejka: WSTĘP DO MECZU 17:55 PKO Ekstraklasa – 12. kolejka: KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE WORLD  20:00 Magazyn LIGA GRA  20:30 Magazyn KĄCIK KLUBOWY  22:40 Magazyn RING TVP SPORT  18:15 ESL PRO League – CS: GO, Grupa D: 1 DZIEŃ  12:00 PGA European Tour – Open […]

    Sport w TV: czwartek – 17 października 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE WORLD  20:00 Magazyn LIGA GRA  20:30 Magazyn KĄCIK KLUBOWY  22:40 Magazyn RING TVP SPORT  18:15 ESL PRO League – CS: GO, Grupa D: 1 DZIEŃ  12:00 PGA European Tour – Open […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 12:05 Magazyn STAN FUTBOLU  14:50 Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 – 7. kolejka, grupa D: GRUZJA – IRLANDIA  16:30 Konferencja Prasowa Reprezentacji Polski: KONFERENCJA 17:50 Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 […]

    Sport w TV: sobota – 12 października 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 12:05 Magazyn STAN FUTBOLU  14:50 Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 – 7. kolejka, grupa D: GRUZJA – IRLANDIA  16:30 Konferencja Prasowa Reprezentacji Polski: KONFERENCJA 17:50 Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 16:30 Eliminacje Mistrzostw Europy U-21 – 3. kolejka, grupa 5: ROSJA – POLSKA 17:30 Fortuna 1. Liga – 13. kolejka: WSTĘP DO MECZU  17:40 Fortuna […]

    Sport w TV: piątek – 11 października 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 16:30 Eliminacje Mistrzostw Europy U-21 – 3. kolejka, grupa 5: ROSJA – POLSKA 17:30 Fortuna 1. Liga – 13. kolejka: WSTĘP DO MECZU  17:40 Fortuna […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE REVIEW  19:30 Magazyn MAJOR LEAGUE SOCCER  19:45 Mecz Towarzyski Kobiet: STUDIO 20:00 Magazyn EKSTRAKLASYKA  20:15 Mecz Towarzyski Kobiet: POLSKA – BRAZYLIA 18:15 ESL PRO League – […]

    Sport w TV: wtorek – 8 października 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE REVIEW  19:30 Magazyn MAJOR LEAGUE SOCCER  19:45 Mecz Towarzyski Kobiet: STUDIO 20:00 Magazyn EKSTRAKLASYKA  20:15 Mecz Towarzyski Kobiet: POLSKA – BRAZYLIA 18:15 ESL PRO League – […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 11:35 Magazyn STAN FUTBOLU  12:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW  12:55 LaLiga Santander – 8. kolejka: LEGANES – LEVANTE  12:55 2. Bundesliga – 9. kolejka: HAMBURGER SV – GREUTHER FURTH  13:00 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY  […]

    Sport w TV: sobota – 5 października 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 11:35 Magazyn STAN FUTBOLU  12:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW  12:55 LaLiga Santander – 8. kolejka: LEGANES – LEVANTE  12:55 2. Bundesliga – 9. kolejka: HAMBURGER SV – GREUTHER FURTH  13:00 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY  […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 16:00 Magazyn PREMIER LEAGUE MATCHPACK  Redakcja: Michał Kornacki, Adam Zakrzewski 16:30 Magazyn LA LIGA SHOW  Redakcja: Gabriel Rogaczewski 17:30 PKO Ekstraklasa – 11. kolejka: WSTĘP DO MECZU Komentarz: […]

    Sport w TV: piątek – 4 października 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 16:00 Magazyn PREMIER LEAGUE MATCHPACK  Redakcja: Michał Kornacki, Adam Zakrzewski 16:30 Magazyn LA LIGA SHOW  Redakcja: Gabriel Rogaczewski 17:30 PKO Ekstraklasa – 11. kolejka: WSTĘP DO MECZU Komentarz: […]

    Czytaj dalej...