ESL PRO League – CS: GO archiwum

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 11:00 Magazyn STAN FUTBOLU  12:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW  12:55 2. Bundesliga – 10. kolejka: FC ST. PAULI – SV DARMSTADT  12:55 LaLiga Santander – 9. kolejka: SD EIBAR – FC BARCELONA  […]

    Sport w TV: sobota – 19 października 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 11:00 Magazyn STAN FUTBOLU  12:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW  12:55 2. Bundesliga – 10. kolejka: FC ST. PAULI – SV DARMSTADT  12:55 LaLiga Santander – 9. kolejka: SD EIBAR – FC BARCELONA  […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 16:00 Magazyn PREMIER LEAGUE MATCHPACK  16:30 Magazyn LA LIGA SHOW  17:30 PKO Ekstraklasa – 12. kolejka: WSTĘP DO MECZU 17:55 PKO Ekstraklasa – 12. kolejka: KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN […]

    Sport w TV: piątek – 18 października 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 16:00 Magazyn PREMIER LEAGUE MATCHPACK  16:30 Magazyn LA LIGA SHOW  17:30 PKO Ekstraklasa – 12. kolejka: WSTĘP DO MECZU 17:55 PKO Ekstraklasa – 12. kolejka: KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE WORLD  20:00 Magazyn LIGA GRA  20:30 Magazyn KĄCIK KLUBOWY  22:40 Magazyn RING TVP SPORT  18:15 ESL PRO League – CS: GO, Grupa D: 1 DZIEŃ  12:00 PGA European Tour – Open […]

    Sport w TV: czwartek – 17 października 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE WORLD  20:00 Magazyn LIGA GRA  20:30 Magazyn KĄCIK KLUBOWY  22:40 Magazyn RING TVP SPORT  18:15 ESL PRO League – CS: GO, Grupa D: 1 DZIEŃ  12:00 PGA European Tour – Open […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 16:05 Droga do EURO 2020: PODSUMOWANIE 18:30 Magazyn LA LIGA WORLD  18:15 ESL PRO League – CS: GO, Grupa C: 3 DZIEŃ 17:00 Liga Mistrzów – 6. […]

    Sport w TV: środa – 16 października 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 16:05 Droga do EURO 2020: PODSUMOWANIE 18:30 Magazyn LA LIGA WORLD  18:15 ESL PRO League – CS: GO, Grupa C: 3 DZIEŃ 17:00 Liga Mistrzów – 6. […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 17:30 Eliminacje Mistrzostw Europy U-21 – 4. kolejka, grupa 5: STUDIO  17:55 Eliminacje Mistrzostw Europy U-21 – 4. kolejka, grupa 5: POLSKA – SERBIA  20:25 Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 […]

    Sport w TV: wtorek – 15 października 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 17:30 Eliminacje Mistrzostw Europy U-21 – 4. kolejka, grupa 5: STUDIO  17:55 Eliminacje Mistrzostw Europy U-21 – 4. kolejka, grupa 5: POLSKA – SERBIA  20:25 Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  13:00 II Liga – 13. kolejka: OLIMPIA ELBLĄG – GÓRNIK ŁĘCZNA 14:50 Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 – 8. kolejka, grupa I: KAZACHSTAN – BELGIA […]

    Sport w TV: niedziela – 13 października 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  13:00 II Liga – 13. kolejka: OLIMPIA ELBLĄG – GÓRNIK ŁĘCZNA 14:50 Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 – 8. kolejka, grupa I: KAZACHSTAN – BELGIA […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 12:05 Magazyn STAN FUTBOLU  14:50 Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 – 7. kolejka, grupa D: GRUZJA – IRLANDIA  16:30 Konferencja Prasowa Reprezentacji Polski: KONFERENCJA 17:50 Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 […]

    Sport w TV: sobota – 12 października 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 12:05 Magazyn STAN FUTBOLU  14:50 Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 – 7. kolejka, grupa D: GRUZJA – IRLANDIA  16:30 Konferencja Prasowa Reprezentacji Polski: KONFERENCJA 17:50 Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 […]

    Czytaj dalej...