LaLiga Santander archiwum

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

    Sport w TV: piątek – 8 listopada 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA PKO Ekstraklasa – 14. kolejka: ARKA GDYNIA – LEGIA WARSZAWA

    Sport w TV: niedziela – 3 listopada 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA PKO Ekstraklasa – 14. kolejka: ARKA GDYNIA – LEGIA WARSZAWA

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

    Sport w TV: sobota – 2 listopada 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 17:15 Puchar Polski – 3. runda: WSTĘP DO MECZU  17:25 Puchar Polski – 3. runda: STOMIL OLSZTYN – WISŁA PŁOCK  18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE WORLD  18:30 Magazyn KRONIKI LA LIGA  18:55 LaLiga Santander […]

    Sport w TV: czwartek – 31 października 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 17:15 Puchar Polski – 3. runda: WSTĘP DO MECZU  17:25 Puchar Polski – 3. runda: STOMIL OLSZTYN – WISŁA PŁOCK  18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE WORLD  18:30 Magazyn KRONIKI LA LIGA  18:55 LaLiga Santander […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 17:15 Puchar Polski – 3. runda: WSTĘP DO MECZU  17:25 Puchar Polski – 3. runda: STAL MIELEC – POGOŃ SZCZECIN  17:55 Magazyn PREMIER LEAGUE NETBUSTERS  18:20 DFB Pokal – 2. runda: 1. […]

    Sport w TV: środa – 30 października 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 17:15 Puchar Polski – 3. runda: WSTĘP DO MECZU  17:25 Puchar Polski – 3. runda: STAL MIELEC – POGOŃ SZCZECIN  17:55 Magazyn PREMIER LEAGUE NETBUSTERS  18:20 DFB Pokal – 2. runda: 1. […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 12:45 Puchar Polski – 3. runda: WSTĘP DO MECZU 12:55 Puchar Polski – 3. runda: RESOVIA – LECH POZNAŃ 17:15 Puchar Polski – 3. […]

    Sport w TV: wtorek – 29 października 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 12:45 Puchar Polski – 3. runda: WSTĘP DO MECZU 12:55 Puchar Polski – 3. runda: RESOVIA – LECH POZNAŃ 17:15 Puchar Polski – 3. […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 00:50 Mistrzostwa Świata U-17 – grupa B, Goiania, Brazylia: EKWADOR – AUSTRALIA    00:50 Mistrzostwa Świata U-17 – grupa A, Brasilia, Brazylia: NOWA ZELANDIA – ANGOLA  11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  […]

    Sport w TV: niedziela – 27 października 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 00:50 Mistrzostwa Świata U-17 – grupa B, Goiania, Brazylia: EKWADOR – AUSTRALIA    00:50 Mistrzostwa Świata U-17 – grupa A, Brasilia, Brazylia: NOWA ZELANDIA – ANGOLA  11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 12:30 Magazyn STAN FUTBOLU  12:55 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW  12:55 2. Bundesliga – 11. kolejka: HAMBURGER SV – VFB STUTTGART  Komentarz: Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak 13:25 Premier League – 10. […]

    Sport w TV: sobota – 26 października 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 12:30 Magazyn STAN FUTBOLU  12:55 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW  12:55 2. Bundesliga – 11. kolejka: HAMBURGER SV – VFB STUTTGART  Komentarz: Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak 13:25 Premier League – 10. […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 15:45 Magazyn PREMIER LEAGUE MATCHPACK  16:15 Magazyn LA LIGA SHOW  17:30 PKO Ekstraklasa – 13. kolejka: WSTĘP DO MECZU  17:55 PKO Ekstraklasa – 13. kolejka: CRACOVIA – POGOŃ SZCZECIN  Komentarz: Robert Skrzyński […]

    Sport w TV: piątek – 25 października 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 15:45 Magazyn PREMIER LEAGUE MATCHPACK  16:15 Magazyn LA LIGA SHOW  17:30 PKO Ekstraklasa – 13. kolejka: WSTĘP DO MECZU  17:55 PKO Ekstraklasa – 13. kolejka: CRACOVIA – POGOŃ SZCZECIN  Komentarz: Robert Skrzyński […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  11:30 Magazyn LA LIGA+  11:55 LaLiga Santander – 9. kolejka: DEPORTIVO ALAVES – CELTA VIGO  12:25 Serie A TIM – 8. kolejka: US SASSUOLO CALCIO – INTER MEDIOLAN  […]

    Sport w TV: niedziela – 20 października 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  11:30 Magazyn LA LIGA+  11:55 LaLiga Santander – 9. kolejka: DEPORTIVO ALAVES – CELTA VIGO  12:25 Serie A TIM – 8. kolejka: US SASSUOLO CALCIO – INTER MEDIOLAN  […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 11:00 Magazyn STAN FUTBOLU  12:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW  12:55 2. Bundesliga – 10. kolejka: FC ST. PAULI – SV DARMSTADT  12:55 LaLiga Santander – 9. kolejka: SD EIBAR – FC BARCELONA  […]

    Sport w TV: sobota – 19 października 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 11:00 Magazyn STAN FUTBOLU  12:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW  12:55 2. Bundesliga – 10. kolejka: FC ST. PAULI – SV DARMSTADT  12:55 LaLiga Santander – 9. kolejka: SD EIBAR – FC BARCELONA  […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 16:00 Magazyn PREMIER LEAGUE MATCHPACK  16:30 Magazyn LA LIGA SHOW  17:30 PKO Ekstraklasa – 12. kolejka: WSTĘP DO MECZU 17:55 PKO Ekstraklasa – 12. kolejka: KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN […]

    Sport w TV: piątek – 18 października 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 16:00 Magazyn PREMIER LEAGUE MATCHPACK  16:30 Magazyn LA LIGA SHOW  17:30 PKO Ekstraklasa – 12. kolejka: WSTĘP DO MECZU 17:55 PKO Ekstraklasa – 12. kolejka: KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  11:30 Magazyn LA LIGA+  11:55 LaLiga Santander – 8. kolejka: RCD MALLORCA – RCD ESPANYOL  12:10 PKO Ekstraklasa – 11. kolejka: WSTĘP DO MECZU  12:10 Eredivisie – 9. kolejka: ADO […]

    Sport w TV: niedziela – 6 października 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  11:30 Magazyn LA LIGA+  11:55 LaLiga Santander – 8. kolejka: RCD MALLORCA – RCD ESPANYOL  12:10 PKO Ekstraklasa – 11. kolejka: WSTĘP DO MECZU  12:10 Eredivisie – 9. kolejka: ADO […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 11:35 Magazyn STAN FUTBOLU  12:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW  12:55 LaLiga Santander – 8. kolejka: LEGANES – LEVANTE  12:55 2. Bundesliga – 9. kolejka: HAMBURGER SV – GREUTHER FURTH  13:00 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY  […]

    Sport w TV: sobota – 5 października 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 11:35 Magazyn STAN FUTBOLU  12:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW  12:55 LaLiga Santander – 8. kolejka: LEGANES – LEVANTE  12:55 2. Bundesliga – 9. kolejka: HAMBURGER SV – GREUTHER FURTH  13:00 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY  […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 16:00 Magazyn PREMIER LEAGUE MATCHPACK  Redakcja: Michał Kornacki, Adam Zakrzewski 16:30 Magazyn LA LIGA SHOW  Redakcja: Gabriel Rogaczewski 17:30 PKO Ekstraklasa – 11. kolejka: WSTĘP DO MECZU Komentarz: […]

    Sport w TV: piątek – 4 października 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 16:00 Magazyn PREMIER LEAGUE MATCHPACK  Redakcja: Michał Kornacki, Adam Zakrzewski 16:30 Magazyn LA LIGA SHOW  Redakcja: Gabriel Rogaczewski 17:30 PKO Ekstraklasa – 11. kolejka: WSTĘP DO MECZU Komentarz: […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  11:30 Magazyn LA LIGA+  11:55 LaLiga Santander – 7. kolejka: RCD ESPANYOL – REAL VALLADOLID  Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda 12:10 PKO Ekstraklasa – 10. kolejka: WSTĘP […]

    Sport w TV: niedziela – 29 września 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  11:30 Magazyn LA LIGA+  11:55 LaLiga Santander – 7. kolejka: RCD ESPANYOL – REAL VALLADOLID  Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda 12:10 PKO Ekstraklasa – 10. kolejka: WSTĘP […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 12:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW  Redakcja: Piotr Domagała, Paweł Glamowski 12:55 LaLiga Santander – 7. kolejka: ATHLETIC CLUB – VALENCIA CF  Komentarz: Marcin Pawłowski – Łukasz Wiśniowski […]

    Sport w TV: sobota – 28 września 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 12:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW  Redakcja: Piotr Domagała, Paweł Glamowski 12:55 LaLiga Santander – 7. kolejka: ATHLETIC CLUB – VALENCIA CF  Komentarz: Marcin Pawłowski – Łukasz Wiśniowski […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 17:15 Fortuna 1. Liga – 11. kolejka: WSTĘP DO MECZU  17:25 Fortuna 1. Liga – 11. kolejka: SANDECJA NOWY SĄCZ – CHROBRY GŁOGÓW  18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE MATCHPACK  Redakcja: Michał […]

    Sport w TV: piątek – 27 września 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 17:15 Fortuna 1. Liga – 11. kolejka: WSTĘP DO MECZU  17:25 Fortuna 1. Liga – 11. kolejka: SANDECJA NOWY SĄCZ – CHROBRY GŁOGÓW  18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE MATCHPACK  Redakcja: Michał […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 01:00 Major League Soccer: NEW YORK CITY FC – ATLANTA UNITED  17:15 Totolotek Puchar Polski – 2. runda: WSTĘP DO MECZU  17:25 Totolotek Puchar Polski – 2. runda: ODRA OPOLE […]

    Sport w TV: czwartek – 26 września 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 01:00 Major League Soccer: NEW YORK CITY FC – ATLANTA UNITED  17:15 Totolotek Puchar Polski – 2. runda: WSTĘP DO MECZU  17:25 Totolotek Puchar Polski – 2. runda: ODRA OPOLE […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 17:15 Totolotek Puchar Polski – 2. runda: WSTĘP DO MECZU  17:25 Totolotek Puchar Polski – 2. runda: CRACOVIA KRAKÓW – JAGIELLONIA BIAŁYSTOK 18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE NETBUSTERS  […]

    Sport w TV: środa – 25 września 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 17:15 Totolotek Puchar Polski – 2. runda: WSTĘP DO MECZU  17:25 Totolotek Puchar Polski – 2. runda: CRACOVIA KRAKÓW – JAGIELLONIA BIAŁYSTOK 18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE NETBUSTERS  […]

    Czytaj dalej...