Magazyn LIGI ACB archiwum

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 17:15 Puchar Polski – 3. runda: WSTĘP DO MECZU  17:25 Puchar Polski – 3. runda: STAL MIELEC – POGOŃ SZCZECIN  17:55 Magazyn PREMIER LEAGUE NETBUSTERS  18:20 DFB Pokal – 2. runda: 1. […]

    Sport w TV: środa – 30 października 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 17:15 Puchar Polski – 3. runda: WSTĘP DO MECZU  17:25 Puchar Polski – 3. runda: STAL MIELEC – POGOŃ SZCZECIN  17:55 Magazyn PREMIER LEAGUE NETBUSTERS  18:20 DFB Pokal – 2. runda: 1. […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 13:50 Młodzieżowa Liga Mistrzów UEFA – 3. kolejka, grupa H: AJAX AMSTERDAM – CHELSEA 15:50 Młodzieżowa Liga Mistrzów UEFA – 1. runda play-off zwycięzców: […]

    Sport w TV: środa – 23 października 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 13:50 Młodzieżowa Liga Mistrzów UEFA – 3. kolejka, grupa H: AJAX AMSTERDAM – CHELSEA 15:50 Młodzieżowa Liga Mistrzów UEFA – 1. runda play-off zwycięzców: […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 16:05 Droga do EURO 2020: PODSUMOWANIE 18:30 Magazyn LA LIGA WORLD  18:15 ESL PRO League – CS: GO, Grupa C: 3 DZIEŃ 17:00 Liga Mistrzów – 6. […]

    Sport w TV: środa – 16 października 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 16:05 Droga do EURO 2020: PODSUMOWANIE 18:30 Magazyn LA LIGA WORLD  18:15 ESL PRO League – CS: GO, Grupa C: 3 DZIEŃ 17:00 Liga Mistrzów – 6. […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 16:30 Magazyn LECH TV  17:00 Magazyn LEGIA TV  18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE NETBUSTERS  18:30 Magazyn LA LIGA WORLD  20:00 Magazyn PLANETA EKSTRAKLASA  20:40 Mecz Towarzyski: NIEMCY – ARGENTYNA  22:30 Serie A TIM […]

    Sport w TV: środa – 9 października 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 16:30 Magazyn LECH TV  17:00 Magazyn LEGIA TV  18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE NETBUSTERS  18:30 Magazyn LA LIGA WORLD  20:00 Magazyn PLANETA EKSTRAKLASA  20:40 Mecz Towarzyski: NIEMCY – ARGENTYNA  22:30 Serie A TIM […]

    Czytaj dalej...