Mistrzostwa Świata U-17 archiwum

  • Przed nami decydujące mecze Mistrzostw Świata U-17 w piłce nożnej mężczyzn, które rozgrywane są w Brazylii. W czwartek, 14 listopada będą miały miejsce spotkania półfinałowe. O 20:25 na stadionie Bezerrao w Gamie Meksyk zmierzy się z Holandią. W poprzedniej rundzie ci pierwsi wygrali […]

    Decydujące mecze Mistrzostw Świata U-17 w TVP Sport

    Przed nami decydujące mecze Mistrzostw Świata U-17 w piłce nożnej mężczyzn, które rozgrywane są w Brazylii. W czwartek, 14 listopada będą miały miejsce spotkania półfinałowe. O 20:25 na stadionie Bezerrao w Gamie Meksyk zmierzy się z Holandią. W poprzedniej rundzie ci pierwsi wygrali […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 – 10. kolejka, grupa I: SERBIA – UKRAINA

    Sport w TV: niedziela – 17 listopada 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 – 10. kolejka, grupa I: SERBIA – UKRAINA

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Premier League – 12. kolejka: LIVERPOOL FC – MANCHESTER CITY FC

    Sport w TV: niedziela – 10 listopada 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Premier League – 12. kolejka: LIVERPOOL FC – MANCHESTER CITY FC

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 00:50 Mistrzostwa Świata U-17 – grupa B, Goiania, Brazylia: EKWADOR – AUSTRALIA    00:50 Mistrzostwa Świata U-17 – grupa A, Brasilia, Brazylia: NOWA ZELANDIA – ANGOLA  11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  […]

    Sport w TV: niedziela – 27 października 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 00:50 Mistrzostwa Świata U-17 – grupa B, Goiania, Brazylia: EKWADOR – AUSTRALIA    00:50 Mistrzostwa Świata U-17 – grupa A, Brasilia, Brazylia: NOWA ZELANDIA – ANGOLA  11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 12:30 Magazyn STAN FUTBOLU  12:55 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW  12:55 2. Bundesliga – 11. kolejka: HAMBURGER SV – VFB STUTTGART  Komentarz: Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak 13:25 Premier League – 10. […]

    Sport w TV: sobota – 26 października 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 12:30 Magazyn STAN FUTBOLU  12:55 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW  12:55 2. Bundesliga – 11. kolejka: HAMBURGER SV – VFB STUTTGART  Komentarz: Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak 13:25 Premier League – 10. […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  Studio: Bożydar Iwanow – Wojciech Kowalczyk, Roman Kołtoń 11:55 […]

    Sport w TV: niedziela – 8 listopada 2015

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  Studio: Bożydar Iwanow – Wojciech Kowalczyk, Roman Kołtoń 11:55 […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 16:00 Liga BBVA – 10. kolejka: GETAFE CF – FC BARCELONA  Komentarz: […]

    Sport w TV: czwartek – 5 listopada 2015

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 16:00 Liga BBVA – 10. kolejka: GETAFE CF – FC BARCELONA  Komentarz: […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 01:10 Major League Soccer – 1/4 Finału: ??? – ???  03:25 Major League […]

    Sport w TV: poniedziałek – 2 listopada 2015

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 01:10 Major League Soccer – 1/4 Finału: ??? – ???  03:25 Major League […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 11:00 Magazyn CAFE FUTBOL Studio: Bożydar Iwanow – Wojciech Kowalczyk, Roman Kołtoń 11:55 […]

    Sport w TV: niedziela – 1 listopada 2015

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 11:00 Magazyn CAFE FUTBOL Studio: Bożydar Iwanow – Wojciech Kowalczyk, Roman Kołtoń 11:55 […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 00:55 (czw/pt) Major League Soccer – faza play-off: ??? – ??? 02:55 […]

    Sport w TV: czwartek – 29 października 2015

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 00:55 (czw/pt) Major League Soccer – faza play-off: ??? – ??? 02:55 […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 17:45 Puchar Polski – 1/4 Finału: WSTĘP DO MECZU  Komentarz: Bożydar Iwanow […]

    Sport w TV: środa – 28 października 2015

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 17:45 Puchar Polski – 1/4 Finału: WSTĘP DO MECZU  Komentarz: Bożydar Iwanow […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 00:40 Eredivisie – 10. kolejka: FC TWENTE – PSV EINDHOVEN  Komentarz: Cezary […]

    Sport w TV: niedziela – 25 października 2015

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 00:40 Eredivisie – 10. kolejka: FC TWENTE – PSV EINDHOVEN  Komentarz: Cezary […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 00:45 (pt/sob) Mistrzostwa Świata U-17 – faza grupowa: CHORWACJA – NIGERIA 01:00 […]

    Sport w TV: sobota – 24 października 2015

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 00:45 (pt/sob) Mistrzostwa Świata U-17 – faza grupowa: CHORWACJA – NIGERIA 01:00 […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 00:45 (czw/pt) Mistrzostwa Świata U-17 – faza grupowa: PARAGWAJ – FRANCJA 00:45 (czw/pt) […]

    Sport w TV: piątek – 23 października 2015

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 00:45 (czw/pt) Mistrzostwa Świata U-17 – faza grupowa: PARAGWAJ – FRANCJA 00:45 (czw/pt) […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 00:40 Mistrzostwa Świata U-17 – faza grupowa: ARGENTYNA – NIEMCY  00:55 Mistrzostwa Świata […]

    Sport w TV: czwartek – 22 października 2015

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 00:40 Mistrzostwa Świata U-17 – faza grupowa: ARGENTYNA – NIEMCY  00:55 Mistrzostwa Świata […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 00:55 Mistrzostwa Świata U-17 – grupa B: KOREA POŁUDNIOWA – GUINEA   00:55 Mistrzostwa […]

    Sport w TV: środa – 21 października 2015

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 00:55 Mistrzostwa Świata U-17 – grupa B: KOREA POŁUDNIOWA – GUINEA   00:55 Mistrzostwa […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 00:55 Mistrzostwa Świata U-17 – Faza grupowa: ??-??  13:30 Ekstraklasa – 12. kolejka: PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA […]

    Sport w TV: poniedziałek – 19 października 2015

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 00:55 Mistrzostwa Świata U-17 – Faza grupowa: ??-??  13:30 Ekstraklasa – 12. kolejka: PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 00:45 Mistrzostwa Świata U-17 – Faza grupowa: ??-??  09:07 Eredivisie – 9. kolejka: HERACLES ALMELO – […]

    Sport w TV: niedziela – 18 października 2015

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 00:45 Mistrzostwa Świata U-17 – Faza grupowa: ??-??  09:07 Eredivisie – 9. kolejka: HERACLES ALMELO – […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 00:55 (pt/sob) Major League Soccer – 33. kolejka: ORLANDO CITY SC – NEW […]

    Sport w TV: sobota – 17 października 2015

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 00:55 (pt/sob) Major League Soccer – 33. kolejka: ORLANDO CITY SC – NEW […]

    Czytaj dalej...