piast gliwice – korona kielce w tv archiwum

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 02:30 Major League Soccer: CHICAGO FIRE – VANCOUVER WHITECAPS  Komentarz: Mariusz Hawryszczuk 12:00 Magazyn STAN FUTBOLU  Studio: Krzysztof Stanowski – Jarosław Mroczek, Łukasz Olkowicz, Wojciech Kowalczyk, Andrzej Iwan 12:55 Magazyn […]

    Sport w TV: sobota – 13 kwietnia 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 02:30 Major League Soccer: CHICAGO FIRE – VANCOUVER WHITECAPS  Komentarz: Mariusz Hawryszczuk 12:00 Magazyn STAN FUTBOLU  Studio: Krzysztof Stanowski – Jarosław Mroczek, Łukasz Olkowicz, Wojciech Kowalczyk, Andrzej Iwan 12:55 Magazyn […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 08:45 Lotto Ekstraklasa – 6. kolejka: ARKA GDYNIA – POGOŃ SZCZECIN  11:00 Lotto Ekstraklasa – 6. kolejka: PIAST GLIWICE – KORONA KIELCE  15:00 Magazyn LIGUE 1 CINFORAMA 16:00 Magazyn SERIE […]

    Sport w TV: poniedziałek – 21 sierpnia 2017

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 08:45 Lotto Ekstraklasa – 6. kolejka: ARKA GDYNIA – POGOŃ SZCZECIN  11:00 Lotto Ekstraklasa – 6. kolejka: PIAST GLIWICE – KORONA KIELCE  15:00 Magazyn LIGUE 1 CINFORAMA 16:00 Magazyn SERIE […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 11:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEV  12:55 2.Bundesliga – 3. kolejka: FORTUNA DUSSELDORF – 1 FC KAISERSLAUTERN  13:00 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY  13:25 Premier League – 2. kolejka: SWANSEA CITY – MANCHESTER UNITED  […]

    Sport w TV: sobota – 19 sierpnia 2017

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 11:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEV  12:55 2.Bundesliga – 3. kolejka: FORTUNA DUSSELDORF – 1 FC KAISERSLAUTERN  13:00 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY  13:25 Premier League – 2. kolejka: SWANSEA CITY – MANCHESTER UNITED  […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

    Sport w TV: poniedziałek – 5 grudnia 2016

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

    Czytaj dalej...

  • Pierwsze dni grudnia dla polskich kibiców to przede wszystkim 18. kolejka Ekstraklasy, na której czele znajduje się Lechia Gdańsk z 3 punktami przewagi nad Jagiellonią Białystok. Kolejne miejsce zajmuje zespół z niewielkiej miejscowości Niecieczy. Do tego grona z wielką prędkością […]

    Hit w Białymstoku podczas 18. kolejki Lotto Ekstraklasy

    Pierwsze dni grudnia dla polskich kibiców to przede wszystkim 18. kolejka Ekstraklasy, na której czele znajduje się Lechia Gdańsk z 3 punktami przewagi nad Jagiellonią Białystok. Kolejne miejsce zajmuje zespół z niewielkiej miejscowości Niecieczy. Do tego grona z wielką prędkością […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych.

    Sport w TV: sobota – 3 grudnia 2016

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych.

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 00:45 (pt/sob) Mistrzostwa Świata U-17 – faza grupowa: CHORWACJA – NIGERIA 01:00 […]

    Sport w TV: sobota – 24 października 2015

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 00:45 (pt/sob) Mistrzostwa Świata U-17 – faza grupowa: CHORWACJA – NIGERIA 01:00 […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy oraz o wybranych propozycjach zagranicznych telewizji. 11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  Studio: Mateusz Borek – Wojciech Kowalczyk, Roman Kołtoń 11:30 Premier Liga – 20. kolejka: DINAMO […]

    Sport w TV: niedziela – 22 marca 2015

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy oraz o wybranych propozycjach zagranicznych telewizji. 11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  Studio: Mateusz Borek – Wojciech Kowalczyk, Roman Kołtoń 11:30 Premier Liga – 20. kolejka: DINAMO […]

    Czytaj dalej...