Puchar Świata w rugby w TV archiwum

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

    Sport w TV: sobota – 2 listopada 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 01:00 Major League Soccer: ATLANTA UNITED – TORONTO  18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE MATCHPACK  18:25 2. Bundesliga – 12. kolejka: HANNOVER 96 – SV SANDHAUSEN  18:30 Magazyn LA LIGA HIGHLIGHTS SHOW  20:00 Eredivisie – […]

    Sport w TV: piątek – 1 listopada 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 01:00 Major League Soccer: ATLANTA UNITED – TORONTO  18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE MATCHPACK  18:25 2. Bundesliga – 12. kolejka: HANNOVER 96 – SV SANDHAUSEN  18:30 Magazyn LA LIGA HIGHLIGHTS SHOW  20:00 Eredivisie – […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 12:30 Magazyn STAN FUTBOLU  12:55 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW  12:55 2. Bundesliga – 11. kolejka: HAMBURGER SV – VFB STUTTGART  Komentarz: Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak 13:25 Premier League – 10. […]

    Sport w TV: sobota – 26 października 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 12:30 Magazyn STAN FUTBOLU  12:55 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW  12:55 2. Bundesliga – 11. kolejka: HAMBURGER SV – VFB STUTTGART  Komentarz: Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak 13:25 Premier League – 10. […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  13:00 II Liga – 13. kolejka: OLIMPIA ELBLĄG – GÓRNIK ŁĘCZNA 14:50 Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 – 8. kolejka, grupa I: KAZACHSTAN – BELGIA […]

    Sport w TV: niedziela – 13 października 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  13:00 II Liga – 13. kolejka: OLIMPIA ELBLĄG – GÓRNIK ŁĘCZNA 14:50 Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 – 8. kolejka, grupa I: KAZACHSTAN – BELGIA […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 12:05 Magazyn STAN FUTBOLU  14:50 Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 – 7. kolejka, grupa D: GRUZJA – IRLANDIA  16:30 Konferencja Prasowa Reprezentacji Polski: KONFERENCJA 17:50 Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 […]

    Sport w TV: sobota – 12 października 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 12:05 Magazyn STAN FUTBOLU  14:50 Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 – 7. kolejka, grupa D: GRUZJA – IRLANDIA  16:30 Konferencja Prasowa Reprezentacji Polski: KONFERENCJA 17:50 Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 16:30 Magazyn LECH TV  17:00 Magazyn LEGIA TV  18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE NETBUSTERS  18:30 Magazyn LA LIGA WORLD  20:00 Magazyn PLANETA EKSTRAKLASA  20:40 Mecz Towarzyski: NIEMCY – ARGENTYNA  22:30 Serie A TIM […]

    Sport w TV: środa – 9 października 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 16:30 Magazyn LECH TV  17:00 Magazyn LEGIA TV  18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE NETBUSTERS  18:30 Magazyn LA LIGA WORLD  20:00 Magazyn PLANETA EKSTRAKLASA  20:40 Mecz Towarzyski: NIEMCY – ARGENTYNA  22:30 Serie A TIM […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE REVIEW  19:30 Magazyn MAJOR LEAGUE SOCCER  19:45 Mecz Towarzyski Kobiet: STUDIO 20:00 Magazyn EKSTRAKLASYKA  20:15 Mecz Towarzyski Kobiet: POLSKA – BRAZYLIA 18:15 ESL PRO League – […]

    Sport w TV: wtorek – 8 października 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE REVIEW  19:30 Magazyn MAJOR LEAGUE SOCCER  19:45 Mecz Towarzyski Kobiet: STUDIO 20:00 Magazyn EKSTRAKLASYKA  20:15 Mecz Towarzyski Kobiet: POLSKA – BRAZYLIA 18:15 ESL PRO League – […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  11:30 Magazyn LA LIGA+  11:55 LaLiga Santander – 8. kolejka: RCD MALLORCA – RCD ESPANYOL  12:10 PKO Ekstraklasa – 11. kolejka: WSTĘP DO MECZU  12:10 Eredivisie – 9. kolejka: ADO […]

    Sport w TV: niedziela – 6 października 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  11:30 Magazyn LA LIGA+  11:55 LaLiga Santander – 8. kolejka: RCD MALLORCA – RCD ESPANYOL  12:10 PKO Ekstraklasa – 11. kolejka: WSTĘP DO MECZU  12:10 Eredivisie – 9. kolejka: ADO […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 11:35 Magazyn STAN FUTBOLU  12:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW  12:55 LaLiga Santander – 8. kolejka: LEGANES – LEVANTE  12:55 2. Bundesliga – 9. kolejka: HAMBURGER SV – GREUTHER FURTH  13:00 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY  […]

    Sport w TV: sobota – 5 października 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 11:35 Magazyn STAN FUTBOLU  12:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW  12:55 LaLiga Santander – 8. kolejka: LEGANES – LEVANTE  12:55 2. Bundesliga – 9. kolejka: HAMBURGER SV – GREUTHER FURTH  13:00 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY  […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 16:00 Magazyn PREMIER LEAGUE MATCHPACK  Redakcja: Michał Kornacki, Adam Zakrzewski 16:30 Magazyn LA LIGA SHOW  Redakcja: Gabriel Rogaczewski 17:30 PKO Ekstraklasa – 11. kolejka: WSTĘP DO MECZU Komentarz: […]

    Sport w TV: piątek – 4 października 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 16:00 Magazyn PREMIER LEAGUE MATCHPACK  Redakcja: Michał Kornacki, Adam Zakrzewski 16:30 Magazyn LA LIGA SHOW  Redakcja: Gabriel Rogaczewski 17:30 PKO Ekstraklasa – 11. kolejka: WSTĘP DO MECZU Komentarz: […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 00:40 Magazyn LECH TV  01:10 Magazyn LEGIA TV  17:00 Liga Europy UEFA – 2. kolejka: STUDIO Studio: Przemysław Iwańczyk – Dariusz Dziekanowski, Adam Matysek, Marek Jóźwiak Analiza: Marcin Lepa – […]

    Sport w TV: czwartek – 3 października 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 00:40 Magazyn LECH TV  01:10 Magazyn LEGIA TV  17:00 Liga Europy UEFA – 2. kolejka: STUDIO Studio: Przemysław Iwańczyk – Dariusz Dziekanowski, Adam Matysek, Marek Jóźwiak Analiza: Marcin Lepa – […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 13:50 Młodzieżowa Liga Mistrzów UEFA – 2. kolejka, grupa H: LOSC LILLE – CHELSEA Komentarz: Paweł Ślęzak – Jacek Baranowski 15:50 Młodzieżowa Liga Mistrzów UEFA – 2. […]

    Sport w TV: środa – 2 października 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 13:50 Młodzieżowa Liga Mistrzów UEFA – 2. kolejka, grupa H: LOSC LILLE – CHELSEA Komentarz: Paweł Ślęzak – Jacek Baranowski 15:50 Młodzieżowa Liga Mistrzów UEFA – 2. […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 15:30 Magazyn BUNDESLIGA HIGHLIGHTS SHOW  16:30 Magazyn LA LIGA HIGHLIGHTS SHOW  17:30 PKO Ekstraklasa – 10. kolejka: WSTĘP DO MECZU  17:55 PKO Ekstraklasa – 10. kolejka: KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN – ŁKS ŁÓDŹ  […]

    Sport w TV: poniedziałek – 30 września 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 15:30 Magazyn BUNDESLIGA HIGHLIGHTS SHOW  16:30 Magazyn LA LIGA HIGHLIGHTS SHOW  17:30 PKO Ekstraklasa – 10. kolejka: WSTĘP DO MECZU  17:55 PKO Ekstraklasa – 10. kolejka: KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN – ŁKS ŁÓDŹ  […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  11:30 Magazyn LA LIGA+  11:55 LaLiga Santander – 7. kolejka: RCD ESPANYOL – REAL VALLADOLID  Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda 12:10 PKO Ekstraklasa – 10. kolejka: WSTĘP […]

    Sport w TV: niedziela – 29 września 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  11:30 Magazyn LA LIGA+  11:55 LaLiga Santander – 7. kolejka: RCD ESPANYOL – REAL VALLADOLID  Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda 12:10 PKO Ekstraklasa – 10. kolejka: WSTĘP […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 01:00 Major League Soccer: NEW YORK CITY FC – ATLANTA UNITED  17:15 Totolotek Puchar Polski – 2. runda: WSTĘP DO MECZU  17:25 Totolotek Puchar Polski – 2. runda: ODRA OPOLE […]

    Sport w TV: czwartek – 26 września 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 01:00 Major League Soccer: NEW YORK CITY FC – ATLANTA UNITED  17:15 Totolotek Puchar Polski – 2. runda: WSTĘP DO MECZU  17:25 Totolotek Puchar Polski – 2. runda: ODRA OPOLE […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 17:15 Totolotek Puchar Polski – 2. runda: WSTĘP DO MECZU  17:25 Totolotek Puchar Polski – 2. runda: CRACOVIA KRAKÓW – JAGIELLONIA BIAŁYSTOK 18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE NETBUSTERS  […]

    Sport w TV: środa – 25 września 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 17:15 Totolotek Puchar Polski – 2. runda: WSTĘP DO MECZU  17:25 Totolotek Puchar Polski – 2. runda: CRACOVIA KRAKÓW – JAGIELLONIA BIAŁYSTOK 18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE NETBUSTERS  […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 17:30 Magazyn FORTUNA 1. LIGI  17:30 Magazyn EREDIVISIE  18:00 1. Liga – 10. kolejka: FK JABLONEC – SK SIGMA OLOMOUC 18:00 Magazyn BUNDESLIGA HIGHLIGHTS SHOW  19:00 Magazyn LA LIGA […]

    Sport w TV: poniedziałek – 23 września 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 17:30 Magazyn FORTUNA 1. LIGI  17:30 Magazyn EREDIVISIE  18:00 1. Liga – 10. kolejka: FK JABLONEC – SK SIGMA OLOMOUC 18:00 Magazyn BUNDESLIGA HIGHLIGHTS SHOW  19:00 Magazyn LA LIGA […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  11:30 Magazyn LA LIGA+  11:55 LaLiga – 5. kolejka: GETAFE – MALLORCA  12:10 Eredivisie – 7. kolejka: ADO DEN HAAG – AZ ALKMAAR  12:10 PKO Ekstraklasa – 9. kolejka: WSTĘP […]

    Sport w TV: niedziela – 22 września 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  11:30 Magazyn LA LIGA+  11:55 LaLiga – 5. kolejka: GETAFE – MALLORCA  12:10 Eredivisie – 7. kolejka: ADO DEN HAAG – AZ ALKMAAR  12:10 PKO Ekstraklasa – 9. kolejka: WSTĘP […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 01:00 (pt/sob) Major League Soccer – 30. kolejka: NEW YORK RED BULLS […]

    Sport w TV: sobota – 26 września 2015

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 01:00 (pt/sob) Major League Soccer – 30. kolejka: NEW YORK RED BULLS […]

    Czytaj dalej...

  • Już od najbliższego piątku, oczy całego światowego rugby będą skierowane na Anglię. To właśnie tam rozegrany zostanie Puchar Świata. W imprezie weźmie udział 20 drużyn z całego świata a widzowie zobaczą 48 spotkań. Transmisje z Pucharu Świata jedynie na sportowych […]

    Puchar Świata w rugby na sportowych antenach Polsatu

    Już od najbliższego piątku, oczy całego światowego rugby będą skierowane na Anglię. To właśnie tam rozegrany zostanie Puchar Świata. W imprezie weźmie udział 20 drużyn z całego świata a widzowie zobaczą 48 spotkań. Transmisje z Pucharu Świata jedynie na sportowych […]

    Czytaj dalej...