sport archiwum

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 11:00 Magazyn LA LIGA+  11:55 La Liga Santander – 20. kolejka: REAL BETIS – GIRONA FC  12:25 Serie A – 20. kolejka: FROSINONE CALCIO – ATALANTA BC  14:25 Premier […]

    Sport w TV: niedziela – 20 stycznia 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 11:00 Magazyn LA LIGA+  11:55 La Liga Santander – 20. kolejka: REAL BETIS – GIRONA FC  12:25 Serie A – 20. kolejka: FROSINONE CALCIO – ATALANTA BC  14:25 Premier […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 12:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW  13:00 Magazyn STAN FUTBOLU  13:00 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY  13:25 Premier League – 23. kolejka: WOLVERHAMPTON WANDERERS – LEICESTER CITY  14:55 Serie A – 20. kolejka: AS ROMA […]

    Sport w TV: sobota – 19 stycznia 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 12:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW  13:00 Magazyn STAN FUTBOLU  13:00 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY  13:25 Premier League – 23. kolejka: WOLVERHAMPTON WANDERERS – LEICESTER CITY  14:55 Serie A – 20. kolejka: AS ROMA […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 11:55 La Liga Santander – 19. kolejka: ATLETICO MADRYT – UD LEVANTE  Komentarz: Piotr Laboga – Tomasz Ćwiąkała 13:15 Telekom Cup – 1/2 Finału: FORTUNA […]

    Sport w TV: niedziela – 13 stycznia 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 11:55 La Liga Santander – 19. kolejka: ATLETICO MADRYT – UD LEVANTE  Komentarz: Piotr Laboga – Tomasz Ćwiąkała 13:15 Telekom Cup – 1/2 Finału: FORTUNA […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 12:00 Magazyn STAN FUTBOLU  Studio: Krzysztof Stanowski – Rafał Wisłocki, Jarosław Królewski, Andrzej Iwan 12:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW  Redakcja: Piotr Glamowski, Michał Kornacki 12:55 La Liga […]

    Sport w TV: sobota – 12 stycznia 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 12:00 Magazyn STAN FUTBOLU  Studio: Krzysztof Stanowski – Rafał Wisłocki, Jarosław Królewski, Andrzej Iwan 12:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW  Redakcja: Piotr Glamowski, Michał Kornacki 12:55 La Liga […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 11:00 Magazyn LA LIGA+ 11:55 La Liga Santander – 18. kolejka: SD EIBAR – VILLARREAL CF  Komentarz: Patryk Mirosławski – Marcin Gazda 14:15 Coupe de France – […]

    Sport w TV: niedziela – 6 stycznia 2018

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 11:00 Magazyn LA LIGA+ 11:55 La Liga Santander – 18. kolejka: SD EIBAR – VILLARREAL CF  Komentarz: Patryk Mirosławski – Marcin Gazda 14:15 Coupe de France – […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 12:05 Magazyn STAN FUTBOLU  12:55 La Liga Santander – 18. kolejka: REAL VALLADOLID – RAYO VALLECANO  Komentarz: Cezary Olbrycht – Tomasz Lipiński 13:00 FA Cup – 3. runda: STUDIO  […]

    Sport w TV: sobota – 5 stycznia 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 12:05 Magazyn STAN FUTBOLU  12:55 La Liga Santander – 18. kolejka: REAL VALLADOLID – RAYO VALLECANO  Komentarz: Cezary Olbrycht – Tomasz Lipiński 13:00 FA Cup – 3. runda: STUDIO  […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Puchar Świata – Turniej Czterech Skoczni, Oberstdorf, Niemcy: KONKURS INDYWIDUALNY 11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  Studio: Bożydar Iwanow – Mateusz Borek, Roman Kołtoń, Marcin Feddek, Cezary Kowalski 12:55 Premier […]

    Sport w TV: niedziela – 30 grudnia 2018

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Puchar Świata – Turniej Czterech Skoczni, Oberstdorf, Niemcy: KONKURS INDYWIDUALNY 11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  Studio: Bożydar Iwanow – Mateusz Borek, Roman Kołtoń, Marcin Feddek, Cezary Kowalski 12:55 Premier […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Premier League – 20. kolejka: LIVERPOOL FC – ARSENAL FC

    Sport w TV: sobota – 29 grudnia 2018

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Premier League – 20. kolejka: LIVERPOOL FC – ARSENAL FC

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 10:00 Magazyn PIŁKA Z GÓRY  Studio: Daria Kabała-Malarz 11:00 Magazyn CAFE FUTBOL Studio: Mateusz Borek – Zbigniew Boniek, Tomasz Hajto, Roman Kołtoń 11:00 Magazyn LA LIGA+  11:55 La Liga Santander – […]

    Sport w TV: niedziela – 23 grudnia 2018

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 10:00 Magazyn PIŁKA Z GÓRY  Studio: Daria Kabała-Malarz 11:00 Magazyn CAFE FUTBOL Studio: Mateusz Borek – Zbigniew Boniek, Tomasz Hajto, Roman Kołtoń 11:00 Magazyn LA LIGA+  11:55 La Liga Santander – […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 11:00 Magazyn STAN FUTBOLU  11:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEV  Redakcja: Piotr Domagała, Piotr Glamowski 12:00 Serie A – 17. kolejka: STUDIO  12:25 Serie A – 17. kolejka: SS LAZIO – […]

    Sport w TV: sobota – 22 grudnia 2018

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 11:00 Magazyn STAN FUTBOLU  11:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEV  Redakcja: Piotr Domagała, Piotr Glamowski 12:00 Serie A – 17. kolejka: STUDIO  12:25 Serie A – 17. kolejka: SS LAZIO – […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 00:50 Magazyn BUNDESLIGA+ 10:00 Magazyn PIŁKA Z GÓRY  Studio: Daria Kabała-Malarz 11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  Studio: Mateusz Borek – Cezary Kowalski, Roman Kołtoń, Marek Citko 11:00 Magazyn LA LIGA+  11:55 La Liga Santander […]

    Sport w TV: niedziela – 16 grudnia 2018

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 00:50 Magazyn BUNDESLIGA+ 10:00 Magazyn PIŁKA Z GÓRY  Studio: Daria Kabała-Malarz 11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  Studio: Mateusz Borek – Cezary Kowalski, Roman Kołtoń, Marek Citko 11:00 Magazyn LA LIGA+  11:55 La Liga Santander […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Puchar Świata, Engelberg, Szwajcaria: KONKURS INDYWIDUALNY

    Sport w TV: sobota – 15 grudnia 2018

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Puchar Świata, Engelberg, Szwajcaria: KONKURS INDYWIDUALNY

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 02:00 Major League Soccer – Finał: ATLANTA UNITED – PORTLAND TIMBERS  10:00 Magazyn PIŁKA Z GÓRY  Studio: Daria Kabała-Malarz 11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  Studio: Bożydar Iwanow – Grzegorz […]

    Sport w TV: niedziela – 9 grudnia 2018

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 02:00 Major League Soccer – Finał: ATLANTA UNITED – PORTLAND TIMBERS  10:00 Magazyn PIŁKA Z GÓRY  Studio: Daria Kabała-Malarz 11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  Studio: Bożydar Iwanow – Grzegorz […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 11:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEV  Redakcja: Piotr Domagała, Piotr Glamowski 12:30 Magazyn STAN FUTBOLU  12:55 La Liga Santander – 15. kolejka: ATLETICO MADRYT – DEPORTIVO ALAVES  Komentarz: Piotr […]

    Sport w TV: sobota – 8 grudnia 2018

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 11:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEV  Redakcja: Piotr Domagała, Piotr Glamowski 12:30 Magazyn STAN FUTBOLU  12:55 La Liga Santander – 15. kolejka: ATLETICO MADRYT – DEPORTIVO ALAVES  Komentarz: Piotr […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Mistrzostwa Europy, Nantes, Francja – grupa A: POLSKA – DANIA

    Sport w TV: niedziela – 2 grudnia 2018

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Mistrzostwa Europy, Nantes, Francja – grupa A: POLSKA – DANIA

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 11:00 Lotto Ekstraklasa – 17. kolejka: ŚLĄSK WROCŁAW – LECHIA GDAŃSK  Komentarz: Michał Kornacki – Grzegorz Kaczmarczyk Reporter: Mariusz Wróblewski 11:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEV  Redakcja: Piotr Domagała, […]

    Sport w TV: sobota – 1 grudnia 2018

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 11:00 Lotto Ekstraklasa – 17. kolejka: ŚLĄSK WROCŁAW – LECHIA GDAŃSK  Komentarz: Michał Kornacki – Grzegorz Kaczmarczyk Reporter: Mariusz Wróblewski 11:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEV  Redakcja: Piotr Domagała, […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Puchar Świata, Ruka, Finlandia: KONKURS INDYWIDUALNY

    Sport w TV: niedziela – 25 listopada 2018

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Puchar Świata, Ruka, Finlandia: KONKURS INDYWIDUALNY

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 11:00 Magazyn STAN FUTBOLU  Studio: Krzysztof Stanowski – Roman Kosecki, Tomasz Włodarczyk, Wojciech Kowalczyk, Andrzej Iwan 11:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEV  Redakcja: Piotr Domagała, Piotr Glamowski […]

    Sport w TV: sobota – 24 listopada 2018

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 11:00 Magazyn STAN FUTBOLU  Studio: Krzysztof Stanowski – Roman Kosecki, Tomasz Włodarczyk, Wojciech Kowalczyk, Andrzej Iwan 11:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEV  Redakcja: Piotr Domagała, Piotr Glamowski […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Puchar Świata, Wisła: KONKURS INDYWIDUALNY

    Sport w TV: niedziela – 18 listopada 2018

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Puchar Świata, Wisła: KONKURS INDYWIDUALNY

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 00:30 Liga Narodów UEFA – 5. kolejka, Liga B: SŁOWACJA – UKRAINA  Komentarz: Robert Zieliński 00:55 Mecz Towarzyski: ARGENTYNA – MEKSYK  12:00 Magazyn STAN FUTBOLU  Studio: Krzysztof Stanowski – Zbigniew […]

    Sport w TV: sobota – 17 listopada 2018

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 00:30 Liga Narodów UEFA – 5. kolejka, Liga B: SŁOWACJA – UKRAINA  Komentarz: Robert Zieliński 00:55 Mecz Towarzyski: ARGENTYNA – MEKSYK  12:00 Magazyn STAN FUTBOLU  Studio: Krzysztof Stanowski – Zbigniew […]

    Czytaj dalej...