US PGA archiwum

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 15:45 Liga Mistrzów Kobiet UEFA – 1/8 Finału: VFL WOLFSBURG – CHELSEA […]

    Sport w TV: środa – 18 listopada 2015

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 15:45 Liga Mistrzów Kobiet UEFA – 1/8 Finału: VFL WOLFSBURG – CHELSEA […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 17:55 Liga Mistrzów UEFA, grupa C: FC ASTANA – GALATASARAY SK  Komentarz: Żelisław […]

    Sport w TV: środa – 30 września 2015

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 17:55 Liga Mistrzów UEFA, grupa C: FC ASTANA – GALATASARAY SK  Komentarz: Żelisław […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 00:55 (wt/śr) Copa America: STUDIO 01:25 (wt/śr) Copa America – grupa B: […]

    Sport w TV: środa – 17 czerwca 2015

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 00:55 (wt/śr) Copa America: STUDIO 01:25 (wt/śr) Copa America – grupa B: […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 00:55 Mistrzostwa Świata Kobiet – grupa E: BRAZYLIA – KOREA PŁD.  05:55 Mistrzostwa Świata […]

    Sport w TV: środa – 10 czerwca 2015

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 00:55 Mistrzostwa Świata Kobiet – grupa E: BRAZYLIA – KOREA PŁD.  05:55 Mistrzostwa Świata […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 08:45 Mistrzostwa Świata U-20 – Grupa D: SERBIA – MALI Komentarz: Andrzej Janisz […]

    Sport w TV: środa – 3 czerwca 2015

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 08:45 Mistrzostwa Świata U-20 – Grupa D: SERBIA – MALI Komentarz: Andrzej Janisz […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 17:00 Mecz Towarzyski Kobiet: SZWAJCARIA – NIEMCY  18:00 Puchar Czeskiej Poczty – […]

    Sport w TV: środa – 27 maja 2015

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 17:00 Mecz Towarzyski Kobiet: SZWAJCARIA – NIEMCY  18:00 Puchar Czeskiej Poczty – […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 16:35 Magazyn BORUSSIA TV  17:40 T-Mobile Ekstraklasa: WSTĘP DO MECZU  Komentarz: Bartosz Gleń […]

    Sport w TV: środa – 20 maja 2015

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 16:35 Magazyn BORUSSIA TV  17:40 T-Mobile Ekstraklasa: WSTĘP DO MECZU  Komentarz: Bartosz Gleń […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 17:25 Puchar Czeskiej Poczty – 1/2 Finału: FK BAUMIT JABLONEC – FK […]

    Sport w TV: środa – 13 maja 2015

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 17:25 Puchar Czeskiej Poczty – 1/2 Finału: FK BAUMIT JABLONEC – FK […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 16:55 Magazyn BORUSSIA TV  19:30 Turkiye Kupasi – 1/4 Finału: MANISASPOR – GALATASARAY  20:00 […]

    Sport w TV: środa – 15 kwietnia 2015

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 16:55 Magazyn BORUSSIA TV  19:30 Turkiye Kupasi – 1/4 Finału: MANISASPOR – GALATASARAY  20:00 […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV, a także niektórych pozycji internetowych. 14:55 Magazyn BORUSSIA TV  15:55 Taca de Portugal – 1/2 Finału: SPORTING […]

    Sport w TV: środa – 8 kwietnia 2015

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV, a także niektórych pozycji internetowych. 14:55 Magazyn BORUSSIA TV  15:55 Taca de Portugal – 1/2 Finału: SPORTING […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV, a także niektórych pozycji internetowych. 15:30 DFB Pokal Kobiet – 1/2 Finału: FFC FRANKFURT – POTSDAM (I […]

    Sport w TV: środa – 1 kwietnia 2015

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV, a także niektórych pozycji internetowych. 15:30 DFB Pokal Kobiet – 1/2 Finału: FFC FRANKFURT – POTSDAM (I […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV, a także niektórych pozycji internetowych. 17:15 Magazyn BORUSSIA TV  20:25 Mecz Towarzyski: NIEMCY – AUSTRALIA  Komentarz […]

    Sport w TV: środa – 25 marca 2015

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV, a także niektórych pozycji internetowych. 17:15 Magazyn BORUSSIA TV  20:25 Mecz Towarzyski: NIEMCY – AUSTRALIA  Komentarz […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy oraz o wybranych propozycjach zagranicznych telewizji. Zapraszamy do zapoznania się z wykazem. 13:00 Alvagre Cup 2015 – Finał: FRANCJA – USA   16:45 Alvagre Cup 2015: […]

    Sport w TV: środa – 11 marca 2015

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy oraz o wybranych propozycjach zagranicznych telewizji. Zapraszamy do zapoznania się z wykazem. 13:00 Alvagre Cup 2015 – Finał: FRANCJA – USA   16:45 Alvagre Cup 2015: […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy oraz o wybranych propozycjach zagranicznych telewizji. Zapraszamy do zapoznania się z wykazem. 18:45 Magazyn BORUSSIA TV  20:00 Liga Mistrzów UEFA – 1/8 finału: STUDIO […]

    Sport w TV: środa – 25 lutego 2015

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy oraz o wybranych propozycjach zagranicznych telewizji. Zapraszamy do zapoznania się z wykazem. 18:45 Magazyn BORUSSIA TV  20:00 Liga Mistrzów UEFA – 1/8 finału: STUDIO […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy oraz o wybranych propozycjach zagranicznych telewizji. 17:15 Magazyn BORUSSIA TV  20:00 Liga Mistrzów UEFA – 1/8 finału: STUDIO *(od 20:20 w TVP) Studio w […]

    Sport w TV: środa – 18 lutego 2015

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy oraz o wybranych propozycjach zagranicznych telewizji. 17:15 Magazyn BORUSSIA TV  20:00 Liga Mistrzów UEFA – 1/8 finału: STUDIO *(od 20:20 w TVP) Studio w […]

    Czytaj dalej...