Wiadomości Eurosportu archiwum

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 17:15 Totolotek Puchar Polski – 2. runda: WSTĘP DO MECZU  17:25 Totolotek Puchar Polski – 2. runda: ODRA OPOLE – ARKA GDYNIA  17:25 Magazyn LECH TV  17:55 Magazyn LEGIA TV  18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE […]

    Sport w TV: czwartek – 26 września 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 17:15 Totolotek Puchar Polski – 2. runda: WSTĘP DO MECZU  17:25 Totolotek Puchar Polski – 2. runda: ODRA OPOLE – ARKA GDYNIA  17:25 Magazyn LECH TV  17:55 Magazyn LEGIA TV  18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 17:15 Totolotek Puchar Polski – 2. runda: WSTĘP DO MECZU  17:25 Totolotek Puchar Polski – 2. runda: CRACOVIA KRAKÓW – JAGIELLONIA BIAŁYSTOK 18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE NETBUSTERS  […]

    Sport w TV: środa – 25 września 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 17:15 Totolotek Puchar Polski – 2. runda: WSTĘP DO MECZU  17:25 Totolotek Puchar Polski – 2. runda: CRACOVIA KRAKÓW – JAGIELLONIA BIAŁYSTOK 18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE NETBUSTERS  […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 17:15 Totolotek Puchar Polski – 2. runda: WSTĘP DO MECZU  17:25 Totolotek Puchar Polski – 2. runda: CHROBRY GŁOGÓW – LECH POZNAŃ  17:30 Magazyn MAJOR LEAGUE SOCCER  […]

    Sport w TV: wtorek – 24 września 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 17:15 Totolotek Puchar Polski – 2. runda: WSTĘP DO MECZU  17:25 Totolotek Puchar Polski – 2. runda: CHROBRY GŁOGÓW – LECH POZNAŃ  17:30 Magazyn MAJOR LEAGUE SOCCER  […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 17:30 Magazyn FORTUNA 1. LIGI  17:30 Magazyn EREDIVISIE  18:00 1. Liga – 10. kolejka: FK JABLONEC – SK SIGMA OLOMOUC 18:00 Magazyn BUNDESLIGA HIGHLIGHTS SHOW  19:00 Magazyn LA LIGA […]

    Sport w TV: poniedziałek – 23 września 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 17:30 Magazyn FORTUNA 1. LIGI  17:30 Magazyn EREDIVISIE  18:00 1. Liga – 10. kolejka: FK JABLONEC – SK SIGMA OLOMOUC 18:00 Magazyn BUNDESLIGA HIGHLIGHTS SHOW  19:00 Magazyn LA LIGA […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 12:00 Magazyn STAN FUTBOLU  12:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW  12:55 LaLiga – 5. kolejka: VILLAREAL CF – REAL VALLADOLID  12:55 2. Bundesliga – 7. kolejka: VFB STUTTGART – SPVGG GREUTHER FURTH  13:00 Magazyn GORĄCZKA […]

    Sport w TV: sobota – 21 września 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 12:00 Magazyn STAN FUTBOLU  12:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW  12:55 LaLiga – 5. kolejka: VILLAREAL CF – REAL VALLADOLID  12:55 2. Bundesliga – 7. kolejka: VFB STUTTGART – SPVGG GREUTHER FURTH  13:00 Magazyn GORĄCZKA […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 16:00 Magazyn PREMIER LEAGUE MATCHPACK  16:30 Magazyn LA LIGA SHOW  17:30 PKO Ekstraklasa – 9. kolejka: WSTĘP DO MECZU  17:55 PKO Ekstraklasa – 9. kolejka: PIAST GLIWICE – RAKÓW CZĘSTOCHOWA  18:25 2. Bundesliga […]

    Sport w TV: piątek – 20 września 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 16:00 Magazyn PREMIER LEAGUE MATCHPACK  16:30 Magazyn LA LIGA SHOW  17:30 PKO Ekstraklasa – 9. kolejka: WSTĘP DO MECZU  17:55 PKO Ekstraklasa – 9. kolejka: PIAST GLIWICE – RAKÓW CZĘSTOCHOWA  18:25 2. Bundesliga […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 13:50 Młodzieżowa Liga Mistrzów UEFA – 1. kolejka, grupa E: NAPOLI – LIVERPOOL 15:50 Młodzieżowa Liga Mistrzów UEFA – 1. kolejka, grupa F: BORUSSIA […]

    Sport w TV: wtorek – 17 września 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 13:50 Młodzieżowa Liga Mistrzów UEFA – 1. kolejka, grupa E: NAPOLI – LIVERPOOL 15:50 Młodzieżowa Liga Mistrzów UEFA – 1. kolejka, grupa F: BORUSSIA […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 14:30 Magazyn FORTUNA 1. LIGI  15:30 Magazyn BUNDESLIGA HIGHLIGHTS SHOW  16:30 Magazyn LA LIGA HIGHLIGHTS SHOW  17:00 Magazyn SERIE A 17:30 PKO Ekstraklasa – 8. kolejka: WSTĘP DO […]

    Sport w TV: poniedziałek – 16 września 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 14:30 Magazyn FORTUNA 1. LIGI  15:30 Magazyn BUNDESLIGA HIGHLIGHTS SHOW  16:30 Magazyn LA LIGA HIGHLIGHTS SHOW  17:00 Magazyn SERIE A 17:30 PKO Ekstraklasa – 8. kolejka: WSTĘP DO […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 16:00 Magazyn PREMIER LEAGUE MATCHPACK  16:30 Magazyn LA LIGA SHOW  17:30 PKO Ekstraklasa – 8. kolejka: WSTĘP DO MECZU  17:55 PKO Ekstraklasa – 8. kolejka: ZAGŁĘBIE LUBIN – WISŁA […]

    Sport w TV: piątek – 13 września 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 16:00 Magazyn PREMIER LEAGUE MATCHPACK  16:30 Magazyn LA LIGA SHOW  17:30 PKO Ekstraklasa – 8. kolejka: WSTĘP DO MECZU  17:55 PKO Ekstraklasa – 8. kolejka: ZAGŁĘBIE LUBIN – WISŁA […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE WORLD  20:00 Magazyn LIGA GRA  20:30 Magazyn KĄCIK KLUBOWY  21:00 Magazyn RING TVP SPORT  18:55 Mistrzostwa Europy U-19, Ryga, Łotwa – 1/2 finału: HISZPANIA – POLSKA 11:00 PGA […]

    Sport w TV: czwartek – 12 września 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE WORLD  20:00 Magazyn LIGA GRA  20:30 Magazyn KĄCIK KLUBOWY  21:00 Magazyn RING TVP SPORT  18:55 Mistrzostwa Europy U-19, Ryga, Łotwa – 1/2 finału: HISZPANIA – POLSKA 11:00 PGA […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 17:00 Eliminacje Mistrzostw Europy U-21 – 1. kolejka, grupa 5: STUDIO 17:55 Eliminacje Mistrzostw Europy U-21 – 1. kolejka, grupa 5:  POLSKA – ESTONIA […]

    Sport w TV: wtorek – 10 września 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 17:00 Eliminacje Mistrzostw Europy U-21 – 1. kolejka, grupa 5: STUDIO 17:55 Eliminacje Mistrzostw Europy U-21 – 1. kolejka, grupa 5:  POLSKA – ESTONIA […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 14:00 Mecz Towarzyski U-20: STUDIO  14:50 Mecz Towarzyski U-20: POLSKA – PORTUGALIA  16:30 Magazyn FORTUNA 1. LIGI  17:50 Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 – 6. kolejka, grupa E: AZERBEJDŻAN […]

    Sport w TV: poniedziałek – 9 września 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 14:00 Mecz Towarzyski U-20: STUDIO  14:50 Mecz Towarzyski U-20: POLSKA – PORTUGALIA  16:30 Magazyn FORTUNA 1. LIGI  17:50 Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 – 6. kolejka, grupa E: AZERBEJDŻAN […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

    Sport w TV: sobota – 7 września 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 – 5. kolejka, grupa G: SŁOWENIA – POLSKA 16:15 Eliminacje Mistrzostw Europy 2020: PRZED MECZEM SŁOWENIA – POLSKA  18:00 Eliminacje Mistrzostw Europy […]

    Sport w TV: piątek – 6 września 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 – 5. kolejka, grupa G: SŁOWENIA – POLSKA 16:15 Eliminacje Mistrzostw Europy 2020: PRZED MECZEM SŁOWENIA – POLSKA  18:00 Eliminacje Mistrzostw Europy […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

    Sport w TV: czwartek – 5 września 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

    Sport w TV: środa – 4 września 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

    Sport w TV: wtorek – 3 września 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Mistrzostwa Świata w Koszykówce Mężczyzn, Dongguan, Chiny – grupa A: CHINY – POLSKA

    Sport w TV: poniedziałek – 2 września 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Mistrzostwa Świata w Koszykówce Mężczyzn, Dongguan, Chiny – grupa A: CHINY – POLSKA

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

    Sport w TV: niedziela – 1 września 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Mistrzostwa Świata w Koszykówce Mężczyzn, Pekin, Chiny – grupa A: POLSKA – WENEZUELA

    Sport w TV: sobota – 31 sierpnia 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Mistrzostwa Świata w Koszykówce Mężczyzn, Pekin, Chiny – grupa A: POLSKA – WENEZUELA

    Czytaj dalej...